Duluth, شهردار, شورای شهر به تصویر کشیده شده در سوپر نژادپرستانه فتوشاپ

او چک کردن تصویر او می گوید و فقط “نشستم و آن را برای چند دقیقه.”

“اولین واکنش من بود فقط ‘وای’,” او می گوید.

تصویر یک بستنی قیفی قدیمی کارتون از آنچه در ظاهر به یک تعداد انگشت شماری از مردم نشسته در اطراف آتش و عبور در اطراف ریشه بلند لوله. تعدادی از آنان با پوشیدن باک اسکین یا پتو یا پر. برخی از آنها با پوشیدن لباس کابوی. اما تمام چهره خود را با جایگزین شد لیوان از دلوت شورای شهر و شهردار.

ون بدون شده بود در پایین سمت چپ مشاهده گوشه سمت راست بالا یک عنوان است که خواندن “توضیح دلوت شورای شهر در اولویت است.”

چند روز قبل شهردار امیلی لارسون پیشنهاد حذف کلمه “رئیس” از چند شهرستان عنوان شغلی مانند “رئیس اداری افسر.” این یک کلمه است که استفاده شده است و در گاهی اوقات توهین آمیز و یا تحقیر زمینه برای اشاره به مردمی بومی و لارسون گفت: MPR او فکر حرکت فقط ساخته شده حس. پس از همه “شهر مدیر” با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی. (لارسون در دسترس نیست به نظر.)

نه هر کس در رسانه های اجتماعی بر این باور بود که ارزش استفاده از شورا زمان و کارتونی به نظر می رسد به خصوص رنگارنگ (دفعات بازدید: وقیحانه نژادپرستانه) بیان شدند.

ون بدون در واقع اولین مادری زن برگزیده شورا با توجه به اخبار دولوت تریبون و او تنها خود را بومی عضو. چیزهای شبیه به این برای او چیز جدیدی نیست واقعا.

“آن را تقریبا هر روز” او می گوید. “به خصوص با مردم بومی و مردمی است. این فقط یک چیزی که ما از طریق رفتن است.”

Renee Van Nett was the first Native woman elected to the Duluth City Council, and she's its sole Native member.

رنه ون بدون اولین مادری زن برگزیده به دلوت شورای شهر و او تنها خود را بومی عضو. رنه ون بدون

هنگامی که او انجام شد و پردازش و او پذیرفته برچسب درخواست. او نمیفهمد هر کس این تصویر ممکن است به عنوان به خوبی می دانم که او می خواهم آن دیده می شود. اما او می گوید که او احساس بد برای او همکار اعضای شورای. آنها استفاده می شود برای درمان این راه است که او می گوید و آن را احساس نمی خوب برای دیدن آنها را کشیده و به آن جهان با او است.

به او تسکین آنچه به دنبال آن بود بسیار زیاد موج حمایت از همکاران خود و دیگر اعضای جامعه. او نظرات مانند “ما با شما” و “این درست نیست.” مینه سوتا شورای آمریکایی-اسلامی روابط با ارسال بیانیه ای خواستار تصویر “نژادپرستانه و نفرت پر از كليشه اي است.”

CAIR-مینه سوتا محکوم نژادپرستانه توصیف Duluth, شهردار, اعضای شورای شهر (MINNEAPOLIS, MN, 7/1/20) – این…

ارسال شده توسط CAIR در یکشنبه, جولای 1, 2020

برخی از نظر گفت: در سمت به علاوه این واقعیت است که کسی تا به حال به زحمت از این تصویر در تمام نشان داد ون بدون شد ساخت نوعی از تاثیر. او را به خروج از تجربه احساس کلی “خوب” در مورد مردم است.

“من خوش,” او می گوید.

عکس از ناپدید از Facebook به جز در تصاویر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>