دلوت زن فلج huffing راننده فکر می کند 3M باید پرداخت

راننده با سرعت از ترک Diehl با خرد مهره یک سقوط ریه و برخی از دنده شکسته. در این روز او را فلج از کمر به پایین خواهد بود و در یک صندلی چرخدار برای بقیه زندگی خود را.

که راننده بود رابرت Buehlman از Bayfield. او گفته ضربه زدن چرا که او فقط می خواهم گرفته کشیدن از آئروسل می و گذشت در چرخ. (یک زن که تا به حال شده است با او شهادت داد به این.) او محکوم به یک سال زندان و 10 سال آزادی مشروط و نزدیکی پایان سال 2012 است. او بعدها نقض خود را مشروط و به زندان فرستاده شده حدود چهار سال با توجه به اخبار دولوت تریبون.

Diehl بازگشت است به دادگاه به زودی. این بار او را پس از Buehlman اما 3M در مپلوود شرکت که صفحه کلید تمیز کننده محصول Diehl شد huffing آن روز سرنوشت ساز.

3M گرد و غبار پاک می شود شن و خرده از nooks و crannies با انفجار گاز فشرده. اما هنگامی که استنشاق آن می تواند به شما دست کشیدن در ثانیه است. که به لطف به یک ماده شیمیایی به نام difluoroethane است که در بسیاری از خانواده محصولات تمیز کردن.

برای تضعیف سوء استفاده می تواند شامل تلخ ماده را استنشاق آن کمتر سرگرم کننده و هشدار روی بسته بندی است که استنشاق می تواند باعث “مرگ فوری است.”

اما با توجه به مدنی شکایت Diehl واصل در سال 2018 3M محصول است “نامعقول خطرناک” و 3M در ادامه به فروش آن “با وجود آن آگاهی از سوء استفاده و سوء استفاده از این محصول است.” از آنجا که شکایت استدلال Diehl ارائه شد به طور دائم کوادری پلژی. او به دنبال خسارت بیش از $50,000.

در یک منطقه دادگاه در ماه ژانویه 2019, 3M وکیل جانت Bazis استدلال که 3M نیست هر بیشتر در قبال Diehl آسیب, از, برای مثال یک تولید کننده خودرو است که مسئول برای بالا بردن سرعت و یا یک knifemaker مسئول دارویی و نقدی. ادعا این بود, او گفت:, درام خواهد تا “بهمن” از موارد جدید.

“این می تواند هر یک از آیتم های خانگی است که مردم برای دریافت به بالا,” او گفت:. “اسپری رنگ اسپری روغن پخت و پز, بوتان و بنزین ناخن لهستانی روب whiteout. منظورم این است که شما نام آن را مردم در حال رفتن به سعی کنید به سوء استفاده از محصولات به بالا دریافت کنید.

Diehl وکیل جیمز Balmer استدلال کرد که هیچ یک از کسانی که محصولات دیگر بودند قبل از دادگاه. حدود یک ماه بعد قاضی اریک Hylden انداخت از این مورد است.

سپس در ماه نوامبر در ایالت مینه سوتا دادگاه تجدید نظر رای به بازگرداندن Diehl است.

“پذیرش حقایق ادعایی در این شکایت به عنوان واقعی آن قابل پیش بینی است که [Buehlman] خواهد سوء استفاده از گرد و غبار روب و به شدت مست” نظر به معکوس و بازداشتگاه می گوید. “اگر آن را نیز قابل پیش بینی است که افرادی که استنشاق گرد و غبار روب و به شدت مست بودند خطر به Diehl, 3M تا به حال یک وظیفه برای حفاظت از Diehl از قابل پیش بینی خطر است.”

با توجه به اخبار دولوت تریبون محاکمه نشده است برنامه ریزی شده که از این هفته.

“Ashen Diehl آسیب شد یک تراژدی” 3M سخنگوی تیم پست در بیانیه ای گفت. “با این حال ما معتقدیم 3M است که نه از نظر قانونی مسئول حادثه و قصد دارند به شدت دفاع در برابر این دادخواهی.”

این اولین بار نیست یک شرکت شکایت شده برای یک تراژدی مربوط به huffing. در سال 2018 یک مرد تعطیلات در دلری بیچ خود را از دست داد و همسر و فرزندان جوان پس از یک تعقیب Silverado رانده شده توسط یک مرد huffing “گرد و غبار-خاموش” محصول مشابه 3M در این مورد آمار خود را اجاره مینی ون. او تصمیم به شکایت تولید کننده و خارج که به فروش می رسد می تواند به راننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>