E-تایید ظهور به عنوان آزمون دشوار برای DeSantis

با فلوریدا بزرگترین نوسان دولت ریاست جمهوری در میدان نبرد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است که تلاش برای تقویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد مهاجر تم. اما او رو به یک چالش از نیروی شگفت آور: آمریکا متحدان.

تالاهاسی — Ron DeSantis است رو به سخت ترین آزمون به عنوان فرماندار از همکار جمهوری خواهان در یک موضوع است که باید فروش آسان با بدنه رای دهندگان — جلوگیری از مهاجرت های غیر قانونی.

اما DeSantis ” فشار به نیروی تمام فلوریدا کسب و کار به استفاده از فدرال E-بررسی پایگاه داده برای تعیین وضعیت حقوقی استخدام های جدید در زمین لرزان به عنوان نماینده مجلس وارد آن پایانی هفته در این انتخابات ریاست جمهوری سال است.

فلوریدا بزرگترین کسب و کار — از جمله کشاورزی و گردشگری و ساخت و ساز صنایع — مخالفت با E-تایید, decrying آن را به عنوان یک مقررات اضافه شده اما از ترس آن را به عنوان یک تهدید بالقوه برای نیروی کار خود را که اغلب شامل کارگران ثبت نشده.

منتقدان می گویند که تمرکز باید بر روی دولت فدرال و شکست آن به سادگی قابل اجرا مهاجرت استاندارد. اما هواداران از E-تایید می گویند زمان آن را برای کسب و کار فلوریدا به انجام بخشی خود را.

“این یک راز که چرا این بسیار سخت است برای مردم را به حمایت” گفت: Amapola Hansberger که منجر به یک سازمان قانونی مهاجران به امریکا مستقر در زمستان چشمه.

“E-تایید کمک خواهد کرد که اطمینان دهم که در این دولت در حال رفتن به افرادی که از نظر قانونی در اینجا. چرا ما می خواهیم به نگه داشتن ما کارگران در رقابت با مردم نه قانونی برای کار در اینجا ؟ ” گفت: Hansberger بومی نیکاراگوئه است که در آمریکا بیش از 50 سال است.

با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدنام کردن مهاجرت های غیر قانونی در انتخاب مجدد او به کمپین DeSantis به نظر می رسد مشتاق برای تقویت رئیس جمهور در این کشور بزرگترین میدان نبرد دولت است.

اما فلوریدا کسب و کارهای بزرگ که ریختن میلیون ها دلار به مبارزات سیاسی قانونی جمهوری خواهان است muddying فرماندار ،

مجلس خوزه الیوا, R-میامی به نام E-تایید یک “موضوع پیچیده است.”

“من باز به این ایده از چیزی عبور می کند که تبدیل به یک بیش از بار برای کسب و کار و کمک می کند تا برای به انجام رساندن آنچه که من فکر می کنم فرماندار می خواهم برای به انجام رساندن” اولیوا گفت. “دقیقا چگونه ما است که ما هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود.”

هفته گذشته کمیته قضایی مجلس سنا کوچک-پشت DeSantis’ ایده. آن معاف صنعت کشاورزی از یک پیشنهاد (SB 664) که نیروی بسیاری دیگر از فلوریدا کسب و کار به جز برای کسانی که با کمتر از 10 نفر از کارکنان به استفاده از E-تایید توسط 2022.

اما در روز سه شنبه یکی دیگر از سنا پانل تجارت و گردشگری به ریاست سناتور. جو Gruters R-ساراسوتا است انتظار می رود برای از بین بردن آن حک کردن برای کشاورزان — آوردن قانون بازگشت و نزدیک به آنچه که استاندار به دنبال.

“با فرماندار به عنوان قوی به عنوان او است و متعهد به تصویب یک E-تایید قانون من خیلی اعتماد به نفس ما در حال رفتن به چیزی بیش از خط پایان گفت:” Gruters که دو برابر به عنوان فلوریدا از حزب جمهوریخواه صندلی و یک سابق شرکت صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 در فلوریدا.

“من فکر می کنم آن را به طور قابل توجهی” Gruters پیش بینی در مورد هر ظهور به عنوان یک بسته بندی نهایی قبل از قانونگذاران.

هنوز انتخابات سال سیاست های لایه DeSantis’ پیشنهاد از ابتدا. برخی از آنها حتی مورد سوال که آیا DeSantis شناور است یک ایده او می داند رد خواهد شد توسط قانونگذاران — اما آن هنوز هم می تواند خود را تقویت و رئیس جمهور ایستاده با رای دهندگان.

“من” ساخت دیوار’ مرد گفت:” اندی دوبوا که منجر به یک حزب چای در شهرستان لیک. “اما من تحسین رژیم صهیونیستی است. DeSantis برای انجام کاری در مهاجرت است.”

DeSantis در ماه نوامبر گذشته مجددا بر تعهد خود برای تحمیل E-تایید, در, فلوریدا, کسب و کار در سفر به روستاهای مرکزی فلوریدا بازنشستگی جامعه است که مورد علاقه توقف برای نامزدهای جمهوری خواه و رهبران.

ظاهر آمد روز قبل از DeSantis پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک رالی در شهرستان Broward.

“به اعتقاد من و اکثریت قریب به اتفاق مردم در کشور ما بر این باورند که کسب و کار باید استخدام آمریکایی ها باید استخدام مهاجران قانونی اما نه استخدام های غیر قانونی, ارزان نیروی کار خارجی” DeSantis گفت: روستاها جمعیت.

DeSantis قول داد که او می خواهم ثبت نام E-تایید قانون در حالی که راه انداختن 2018 جمهوری خواه اولیه مبارزه کشاورزی کمیسر آدم پوتنام که او را به سخره گرفتند که در جیب کشاورزی ،

DeSantis گفت پوتنام که نیست “چرا که او بزرگ Ag اهدا کنندگان که صندوق مبارزات انتخاباتی خود می خواهید که ارزان نیروی کار خارجی.”

اما در سال گذشته طی اولین جلسه قانونی به عنوان فرماندار DeSantis محدود مهاجرت خود را تلاش برای موفقیت در گرفتن قانونگذاران برای تصویب ممنوعیت به اصطلاح پناهگاه شهرستانها.

که اندازه گیری, مبارزه با مهاجرت سازمان های حمایتی نیاز به فلوریدا پلیس و کلانتر بخش مطابق با حکم ادامه توقیف درخواست از دولت فدرال مهاجرت و گمرک (ICE) آژانس و نگه دارید و زندگی مهاجرین غیر قانونی در آمریکا اگر آنها دستگیر و به جنایات دیگر.

E-تایید تا کنون نشده کشیده عاطفی تظاهرات در کنگره مشخص شده است که سال گذشته پناهگاه شهرستانها برخورد.

اما برخی از همان مذهبی و سازمان های خدمات اجتماعی که مخالف که بان کی مون در حال حاضر صحبت کردن در برابر E-تایید, هشدار آن منجر به تبعیض بیشتر علیه تمام کارگران خارجی در این کشور است.

آن را ایجاد یک ائتلاف مخالفان در سراسر طیف سیاسی — از استقرار گروه های کسب و کار به کارگران طرفداران.

DeSantis است که در تلاش برای شکست دادن سلف خود را به عنوان فرماندار به گزارش ایسنا ، ریک اسکات, که همچنین به صحبت کردن دشوار در مهاجرت و سوق دادن به استفاده از E-تایید. اما اسکات مجبور شد برای محدود کردن استفاده از آن به دولت و سازمان های دولتی و پیمانکاران در صورت سفت مخالفان از فلوریدا کسب و کار.

بیست و چهار ایالت از جمله ایالت فلوریدا در حال حاضر نیاز به E-تایید, را با استفاده از حداقل برخی از دولت و کارفرمایان است اما تنها هشت متحده نیاز به آن را برای همه کسب و کار. اکثر متحده با گسترده تر استاندارد در جنوب شرقی که DeSantis گفت: باعث می شود فلوریدا یک پرت.

E-تایید است دیده می شود به عنوان دلسرد بسیاری از کارگران ثبت نشده از ورود به فلوریدا. اما منتقدان سوال که آیا آن را یک تفاوت مهم با فدرال نظرسنجی داشتن نشان داده است که در برخی از کشورها بسیاری از کارفرمایان طفره رفتن سیستم و که آن را آسان برای کارگران به دست آوردن جعلی شناسایی برای جلوگیری از تشخیص توسط پایگاه داده است.

سناتور. تام لی, R-تهنتسسا حامی از E-تایید لایحه گفت: نیاز به بیشتر فلوریدا کسب و کار به استفاده از E-تایید ارزشمند است. و آن را تغییر دهید و حداقل بخشی از اقتصاد دولتی است.

“عرضه نیروی کار ایجاد شده توسط این بازار سیاه را از کارگران ثبت نشده است سرکوب دستمزد برای افراد دیگر در این دولت” لی گفت. “من فکر می کنم ما نیاز به آوردن که از سایه. این لایحه است که واقعا پیچیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im