EagleCam طرفداران واقعا امیدوار این پرندگان نمی شکستن قلب خود را دوباره

ما می دانیم که از آنجا که وزارت منابع طبیعی مینه سوتا دارای یک دوربین روت آنها را در همه زمان ها و هزاران نفر از مردم در سراسر ایالات متحده (و فراتر از آن) در حال تماشای آنها.

به انجمن خوش آمدید عجیب و غریب و صمیمی دنیای از DNR EagleCam که در آن انسان آمده به کشتی جهنم از برخی از پرندگان وحشی. این فوریه در حالی که همه چرخ دنده تا برای روز ولنتاین EagleCam طرفداران امیدوارند به مورد علاقه خود را ببینید پر زن و شوهر به برخی از جوجه ها به جهان است.

آنها نمی توانست برداشت و جذاب تر جفت به ریشه. این سال را به عقاب ها به لانه و احتمالا DNR surmises جدید به پدر و مادر. صفحه نمایش آنها از بسیاری از رفتارهای رایج در عقاب جوان و زوج های جوان: هزینه تقریبا تمام وقت خود را با هم در میان چوب های مواد غذایی, سنگ زنی باشگاه داغ uglies.

طرفداران دوستان عقاب مخفی Facebook صفحه کاملا در عشق است. آنها گرفته شده برای تماس با پرندگان “سید” و “نانسی.” (بیایید امیدواریم که معلوم می شود بهتر است برای این پرندگان از اصلی سید و نانسی.)

اول تخم مرغ وارد لانه در روز پنج شنبه بعد از ظهر و دیگری تبدیل شده تا در روز دوشنبه. عقاب مرجع تخصصی منفجر شد.

“دو” یک دیدگاه فریاد زد در DNR را در Facebook صفحه.

“چنین افتخار پدر و مادر!” دیگری گفت. سخت است برای گفتن که اگر عقاب در واقع افتخار است اما در عکس, آنها قطعا به نظر می رسد علاقه مند در یک “هی نگاه کن چه خارج از لب من این بعد از ظهر” ،

ما نمی توانیم سرزنش طرفداران برای اینکه هیجان زده است. هر کس دوست دارد ریشه ران زن و شوهر جوان حتی اگر آنها خوردن ناخالص مرده سنجاب ها به طور منظم. اما کهنه بینندگان بیان برخی از اضطراب در مورد باز کردن قلب خود را به دیگر نوزادان است. چرا که آنها به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاد آخرین بار وجود دارد تخم مرغ در لانه در سال 2018 است.

قبل از سید و نانسی EagleCam بینندگان ریشه کن شد برای “مامان” و “بابا” یک جانباز زن و شوهر و قدرت شده اند که افزایش eaglets در دوربین پس DNR راه اندازی این پروژه در سال 2012.

سپس پدر و ناپدید شد. ما نمی دانیم که چگونه و یا چرا, اما او هرگز نمی آمد.

مامان رفت و خودش را یک همسر جدید – یک تسمه جوان مرد. تولید دو سه تخم مرغ در ماه فوریه 2018. اما آن زمستان بود, درهم و برهم, مرطوب و سرد است. مادر مجبور به ترک لانه در هر حال حاضر و دوباره برای جلوگیری از انجماد به مرگ, افشای تخم مرغ به عناصر. به طور معمول, این یک مشکل نیست با دو کار عقاب پدر و مادر است. اما مادر جدید همسر نابالغ بود و clueless در و نمی دانم که چگونه به انتخاب کنید تا شل.

لانه رفت و قرار گرفتن در معرض طولانی تر و طولانی تر از امتداد زمان است. تخم مرغ شروع به ناپدید – برای اولین بار یکی پس از دیگری – تا زمانی که فقط یکی باقی مانده است. هنگامی که پدر و مادر هر دو رفته بودند یک نوجوان نر عقاب یافت لانه و شروع snooping اطراف. EagleCam بیننده او را با یک تخم مرغ نورد آن را در اطراف تا زمانی که خرد آن را به yolky سوپ.

وجود دارد تا به حال حتی شده یک جوجه داخل. آن را هرگز به تخم. در نهایت هر دو عقاب پرواز کودتا در دسترس نباشد.

“من غصه دار خیلی سخت برای ما اصلی پدر و مادر” یک دیدگاه در Facebook fanpage روز دوشنبه گفت:. “بود که بسیاری از سال از آنها و سپس آن را بیش از. شکست قلب من است. و به خودم می گفتم من نمی خواهد آنقدر درگیر دوباره.”

حتی بسیاری از دل بینندگان تنظیم دوباره امیدوار تجربه خود را با سید و نانسی را بهتر از گذشته است. در مورد 26,000 اشتراک مردم به طب مکمل و جایگزین را به روز رسانی افزایش از سال 2018 را 24,000.

مشکل با شهادت به طبیعت است که هیچ فیلمنامه نویسان بدون ویرایش هوشمندانه بدون رای مخاطبان. هر چه اتفاق می افتد… اتفاق می افتد – با وجود این گاه به گاه overzealous بیننده کمپین “نجات” پرندگان و یا تغییر نتیجه. اگر چه نانسی و سید به نظر می رسد امیدوار کننده پدر و مادر هیچ تضمینی وجود ندارد که آینده خوبی در فروشگاه.

اما ما در حال تماشای امیدوار و آماده برای به دست آوردن دوباره صدمه دیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im