زمین ممکن است یک “waterworld’ بدون قاره 3 میلیارد سال پیش مطالعه نشان می دهد

حدود 3 میلیارد سال پیش زمین ممکن است پوشش داده شده در آب – یک ضرب المثلی “waterworld” – بدون هیچ گونه قاره جدا کردن اقیانوس.

که با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده سه شنبه در کارشناسی علمی مجله علوم طبیعت از یک جفت از محققان دانشگاه کلرادو بولدر و دانشگاه ایالتی آیووا, که, کشف یک قطعه باستانی دریایی رسوب در غرب استرالیا جای دور افتاده است که ممکن است برخی از پاسخ ها برای تکامل حیات بر روی زمین است.

بنیامین W. Johnson, استادیار زمین شناسی و علوم جوی در ایالت آیووا مشغول به کار در رابطه با Boswell بال در دانشگاه کلرادو بولدر به بررسی حدود 3.2 میلیارد سال قطعه از پوسته اقيانوسی.

جانسون گفت: امروز ایالات متحده آمریکا که یکی از بزرگترین اثرات این تحقیق این است که “مهم بدون پوسته قاره بالاتر از سطح دریا” اقیانوس خواهد بود تنها جایی که در آن زندگی وجود داشته است.

این پوسته در بر داشت در چشم انداز منطقه از Pilbara Craton فراهم می کند روشن “ایزوتوپ بایگانی” برای اقیانوس یا تاریخچه ای از انواع مختلف از یک عنصر خاص در اقیانوس.

آنچه که به معنی هر محققان این است که ترکیب آب در زمان موجود بیشتر اکسیژن-18 از اکسیژن-16 دومی که شایع تر است در مدرن اقیانوس و کمی سبکتر از ایزوتوپ.

محتمل ترین توضیح برای این است که به عنوان قاره تشکیل زمین به پایان رسید تا “sequestering” اکسیژن-18 از اقیانوس ها.

این به این معنا نیست که هیچ زمین وجود دارد بر روی زمین جانسون گفت. بال توضیح می دهد که آن را به عنوان اگر زمین مانند جزایر گالاپاگوس “از غرب” با وسعت گسترده ای از اقیانوس با جزایر کوچک نارسایی اقیانوس.

“کار ما به این معنا نیست وجود دارد, صفر خشک, زمین, درست است که باید به آن شده است بسیار کوچکتر در حد, از, امروز, با, تنها جزیره کوچک زنجیر اورژانس در بالای اقیانوس” جانسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

آن را نیز ممکن است اثبات این احتمال که دیگر آب سنگین سیارات خارج از کهکشان می تواند تکامل را به آنچه در زمین به نظر می رسد در حال حاضر.

“اگر زمین یک waterworld برای سه ماهه اول و یا پس از تاریخ خود را پس از آن شاید دیگر سیارات مشابه زمین در جای دیگر در کهکشان را تحت مشابه تکامل,” او گفت:.

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>