“گاهی اوقات من نشستن در اطراف و گریه از طریق آن همه” اشلی می گوید. “اما آن را نیز شگفت انگیز است. من می توانم احساس او نشستن در این اتاق و در خانه — این همه احساس بسیار گرم به من. مانند او را در اینجا.”

اد Ackerson درگذشت در اکتبر 4, 2019, در سن 54 بعد از اینکه تشخیص داده شد با مرحله چهار سرطان لوزالمعده یک سال پیش از آن. اما در گل روح او هنوز زنده است. او خریداری این سابق گلخانه ای در سال 1996 ساخته شده و آن را به یکی از بهترین استودیو های ضبط صدا در این کشور مشغول به کار با جانبازان مانند پیوست تعویض و گروههای موسیقی مانند Motion City Soundtrack. استودیو هنوز رفتن قوی پس از مرگ او است که به عنوان میراث خود را به عنوان موسیقی او ساخته شده—چیزی ملموس او در پشت سمت چپ برای اشلی و 4 ساله دختر Annika.

که میراث خواهد بود جلو و مرکز این شنبه در خیابان اول اد Ackerson جشن زندگی بهره مند شوند. اد باند انجام خواهد شد به عنوان نوازندگان او با کار و تولید در طول سال: این Jayhawks این Kraig Johnson, تجربه, علامت Mallman و بنادر. (درآمد حاصل خواهد شد به نفع اد Ackerson خانواده صندوق و سرطان لوزالمعده اقدام شبکه.)

“این رفتن به یک ادای احترام, راک, نشان می دهد—آن را به یک مناسب, راک, نشان می دهد مانند اد می خواهم” اشلی می گوید. “آنچه اد دارم این است که گروههای به بازی موسیقی خود را. او احتمالا استفراغ اگر هر کس فقط پوشش خود آهنگ همه شب.”

The Dig: Olaf Medhus; 27 Various: Marlin Levison/Star Tribune

این حفاری: اولاف Medhus; 27 مختلف: مارلین Levison/استار تریبیون

اد Ackerson به نظر می رسد در مینیاپولیس صحنه موسیقی در روز بی پروا ’80s. اما در حالی که دیگر گروههای محلی تصمیم گرفتند برای noisier گاراژ-پانک و یا سخت معروف ساخته شده توسط تعویض و Hüsker Dü اد را کوتاه گروه حفاری برجسته خود را با یک پاک mod-سنگ صدا به شدت تحت تاثیر قرار جم. این حفاری عینک مناسب در مرحله, و صدای خود را تکرار اوایل که و کوچک مواجه است.

“اد وفادار بود به وزارت دفاع را تحت تاثیر قرار در فقط در مورد هر راه می گوید:” کریس Pavlich, خواننده گروه دو بندرگاه که ملاقات Ackerson در اواسط-90s. “او کشیده تا روی خود, پیر Vespa روروک مخصوص بچه ها با پوشیدن Fred Perry, پیراهن, mod, کوتاه کردن مو و تابستان. در واقع مستقیما از Quadrophenia.”

اد آورده که همان smart حس سبک به مرحله است که او را مجموعه جدا از پاره گرانج نگاه از زمان. “این پسر آبی Rickenbacker مو لباس… من دوست داشتم که در مورد او. زحمت سرد می گوید:” Pavlich.

و یا پس از آن به نظر می رسید: که سطح سرد مورد نیاز ساعت از غیب تلاش است. اد خود آموخته نوازنده که یاد گرفتم چگونه به بازی بازی های قدیمی از مد افتاده راه آزمایش بر روی گیتار خود را در حالی که با مطالعه این آهنگ در مجموعه رکورد.

“او خود را از همه ابزارها از جمله درامز, پیانو, کیبورد. او فقط رفتن و کار کردن و هل دادن خود را به بهتر” می گوید: اشلی. “او هرگز به طور رسمی آموزش دیده اما IQ او واقعا بالا بود; او valedictorian Stillwater دبیرستان. او یک بورس تحصیلی ارائه به دانشگاه ییل. او می توانست یک دکتر یا یک وکیل اما او را دنبال موسیقی و سبک indie rock به جای.” او می خندد. “برای بهتر یا بدتر.”

Ed همچنین با تشکیل یک کمپانی ضبط در اواسط’80s, Susstones با دوست خود جان کاس. با شروع زود هنگام 7 اینچ با حفاری Susstones ادامه خواهد داد به انتشار اد موسیقی و همچنین به عنوان که از دوستان خود و گروه در سراسر بقیه عمر خود را.

این حفاری نکشید, شکستن به همین دلیل اکثر گروهها انجام می دهند: آنها جنگیدند ، اد تشکیل 27 مختلف در سال 1986 آمیخته شدن عشق خود را از پیت تاونسند و پل والر با آلاینده psychedelia از طبقه 13th آسانسور و اوایل پینک فلوید. اد تا به حال یک توانایی منحصر به فرد به تعادل پاپ قلاب و موسیقی آزمایش با jangly روان-ریف گیتار سنگین همیشه جلو و مرکز.

“برخی از نوازندگان بسیار خوب در گر چه هنر صدا و برخی از آنها در تهیه آهنگ ها اما خیلی کمی هستند که در هر دو خوب می گوید:” مسیحی اریکسون, صحنه موسیقی معاصر که برای اولین بار ملاقات اد در اواخر ’90s. “ما شد و پس از آن من تو را دیدم و شنیدم بیشتر از آنچه که او انجام شده بود هر دو زنده و در استودیو. او را دیدم موسیقی به عنوان هر دو بافت و ساختار—راه کارهای صدا بود به عنوان مهم به عنوان آهنگ در حال پخش. به او یک آهنگ بود که خیلی بیشتر از یک مجموعه ای از کلمات و آکورد—آن بود و در کل تجربه.”

اگر 27 مختلف ساخته شده خود را در مینیاپولیس صحنه قبل از انحلال در سال 1992 اد موسیقی بود و هنوز به طور گسترده ای شناخته شده در خارج از مینه سوتا است. او پس از تشکیل Polara در سال 1994 که همه تغییر.

“Polara بسیار این گروه بدون نظارت خواهر و برادر squabbling در مورد همه چیز در زیرزمین و اد نوع از قدیمی ترین برادر که بهترین سعی خود را برای نگه داشتن درب ظرف را در آن” به یاد می آورد دن Boen, Polara نوازنده بیس و همکار دیرین اد را. “که عالی بود برای ما انرژی زندگی می کنند اما زمانی که آن زمان به رکورد او می خواهم تبدیل شدن به تولید کننده و همه ما به تعویق افتاده است. او در اجرای خوب را از هر کس و واقعا خوب در مردم بازی هم که همیشه نمی افتد. پس از آن همه کار میکنه, Ed را به لبخند و بگو: “وجود آن می رود. برای تلفن های موبایل مانند سنگ به من.'”

با Polara اد واقعا تصفیه شده و کامل طوفانی psych-پاپ صدا او ایجاد شده بود به سمت. این گروه در سال 1995 خود با عنوان اولین منجر به اصلی-برچسب مناقصه جنگ با این گروه در نهایت به امضای interscope Records در سال 1996 و ضبط سه آلبوم برای ناشر.

جشن زندگی نشان می دهد نشانه دقیق سالگرد 25 از Polara را اولین و اشلی را جشن می گیرند مناسبت با انتشار این رکورد در وینیل شفاف, نارنجی, وینیل, کمتر—برای اولین بار. “اولین Polara رکورد واقعا در آن آغاز شده و این که چرا این استودیو وجود دارد می گوید:” اشلی. “و اد می داند که آن را در نهایت در آینده بر روی وینیل. که خود را می خواهید.”

Polara

Polara Joseph Cultice

اشلی و اد در اولین ملاقات (که در آن دیگری؟) در گل در سال 1998 در یکی از معروف آستانه سال جدید احزاب اد انداخت هر سال در استودیو.

“ما شروع به اویختن که در سال آینده و بقیه سابقه است,” اشلی می گوید. “ما می دانستیم که ما تا به حال یک چیز خاص در اوایل. من نقل مکان کرد و در فوریه 2001 و ما تصمیم به ازدواج برای تفریح از آن در سپتامبر سال 2007. هرگز وجود هر گونه فشار و ما همیشه بهترین دوستان است. ما عاشق برای انجام کارهای مشابه همان شور و شوق برای موسیقی بود و رویاهای بزرگ از افزایش Annika و رو به رشد با هم. ما فقط دوست داشت که با هم آن را واقعا مهم نیست آنچه ما انجام شد.” آنها moonlighted در هر یک از دیگر گروههای (اد باس بازی در اشلی گروه نوسانات خلقی و اشلی پیوستن به Polara را بعد صف) و سپس تشکیل BNLX هم در سال 2010 همراه با درامر دیوید Jarnstrom.

“ما در آغاز این گروه به طور خاص به اظهارات جسورانه در هر دو موسیقی و مفهومی” اد گفت: شهرستان صفحات در سال 2017. یک Sonic Youth-مثل درد دل “پیام از منابع انسانی” ساخته شده است از پوچ ها صحبت می کنند: “یک پیام از HR/تفاهم نامه/نگرش خود را تعریف می کند ارتفاع خود را/هر شکست یک فرصت است/همه با هم دستیابی به بیشتر.” به عنوان Ed قرار داده و آن را در سال 2012 “من مانند قند با پوشش قرص جنبه از نوشتن یک فرهنگی نقد و یا سیاسی نقد با یک آهنگ است که آسان به رقص و چوب در سر خود را.”

این اظهارات نیز سیاسی که لحظه ای خواستار آن: 2016 انتخابات باعث شد این گروه برای بازگشت از دو سال وقفه با سرود “مقاومت در برابر! مقاومت در برابر!” “وجود دارد یک راه طولانی پیش رو به سوی پیشرفت” اد در آن زمان گفت. “این آهنگ چیزی به زمزمه آواز خواندن و یا فریاد همراه در حالی که همه ما به جلو حرکت می کند با هم.”

BNLX بازاریابی تکنیک فقط به عنوان نوآورانه و تحریک آمیز به عنوان موسیقی خود را. دیرین صحنه موسیقی عماد و روزنامه نگار PD لارسون در زمان در نقش خود به عنوان یک توصیف “افسر مطبوعات” برای Susstones, harking به روز بیتلز و سنگ اما با یک بازیگوش و تاب و مدرن.

“ما سعی در ترکیب این املاک بیش از حد بالا خرابکارانه مطبوعات استراتژی با بسیاری از شرکت های بزرگ صحبت می کنند که Ed شد چیدن از اشلی جهان در هدف” لارسون می گوید. “ما می خواستیم این هوا از رمز و راز. آنها رفت و با نام A. A. E. A. و تصاویر خود بودند عمدا تار. آن را متضاد با منطق از آنچه شما به طور معمول انجام دهد به خصوص با کسی مثل اد که تا به حال سابقه آن. اما به جای بهره برداری از آن نوع پنهان آن است که او به شدت لذت می برد.”

BNLX منتشر شد یک سری از سریع ضربه EPs در 2010s که این گروه به عنوان گزارش های سه ماهه و همچنین دو تمام طول LPs و اد در ادامه به الهام گرفتن از باند در اطراف شهر. به جای رقابت با نسل بعدی که نبود او در طبیعت به او ارائه مشاوره و همچنین مدت زمان ضبط در گل.

“اد حمایت به ما مشروعیت در مینیاپولیس صحنه و همچنین اعتماد به نفس است که مردم را دوست داشت آنچه ما انجام شد می گوید:” دوون برایانت نوازنده بیس در خشم چیز و پس از آن-نوپای گروه است که بسیاری از نشان می دهد با BNLX و ثبت شده در گل. برایانت به یاد می آورد بازی Ackerson-سرپرستی BNLXFest—و نیاز به نشان می دهد. “رفتن پس از BNLX با کامل خود را در تولید و نشان می دهد نور بود کمی فروتنی. من فکر می کنم Ed می تواند بگوید که ما کمی عصبی زیرا او اجازه دهید ما را در حفظ و نور خود را نشان می دهد هنگامی که ما ایفا کرده است. بسیار درجه یک و سخاوتمندانه حرکت از درجه یک و بخشنده اند.”

“او همیشه ارزش این صحنه اینجا و هرگز متوقف در حال رشد با آن” اشلی می گوید. “حتی به عنوان او مسن تر او همیشه متصل به افراد جوان است. او انداخت این Sussedtaculars و BNLXFests و او همیشه می خواهم انتخاب کنید تا یک یا دو باند این 20 ساله ها, کودکان و نوجوانان جدید در صحنه است. هنوز هم وجود دارد این ارتباط و عشق به موسیقی, این همکاری و جامعه است. همیشه وجود دارد یک جامعه اطراف او. او هرگز می خواستم فقط به قرار دادن خود را در هنر او همیشه می خواستم برای حمایت از هر کس دیگری. به همین دلیل او احیا Susstones و افتتاح استودیو تا نه تنها برای خود هنر است اما خیلی افراد دیگر می تواند به دنبال رویاهای خود را در اینجا.”

اد شد بسیار در پی پس از تهیه کننده کار با Jayhawks طلایی, دود, Motion City Soundtrack, و روح پناهندگی و همچنین تولید تعویض نهایی ضبط این آهنگ برای باریک EP.

“من شناخته شده پل و تامی برای همیشه” اد در آن زمان گفت. “آنها به کار سریع ثبت لحظه ها و روح ما studio طراحی شده است که نوع از چیزی که اتفاق می افتد به راحتی. در واقع ما فقط راه اندازی گروه موسیقی راک اند رول و منتظر برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است.”

“بزرگ مهندسین بدانید که چگونه برای جذب انرژی از یک گروه بزرگ اما تولید کنندگان قادر به شکل دادن به آن انرژی را به چیزی بهتر و قدرتمند تر است. من فکر می کنم Ed آیا هر دو بسیار خوب” می گوید اریکسون. “او تا به حال یک حس بزرگ برای روایت درام در موسیقی مانند, چگونه یک آهنگ را بکشد شما در داخل و چه سفر آن را به شما است. او همچنین می دانست که به فشار برای ویژگی های کمال و زمانی که به فشار برای شخصیت و نقص. بسیاری از خوانندگان گفت: او یکی از بهترین تولید کنندگان در شهر در صورت اجرای آواز از مردم است. و من فکر می کنم که dual تمرکز بر احساس و ظرافت به این دلیل بود که چرا.”

itemprop

آن پیت تونسند که شکست اخبار از اد بیماری. Ackerson نگه داشته بود این خبر تحت کاری ادامه داده اند اما در طی چه کسی 2019, St. Paul نشان دادن قهرمان خود را ارائه حمایت خود را از این مرحله: “Ed, من امیدوارم که شما بهبود می یابند. خدا برکت اد!”

یک ماه بعد اد Ackerson رفته بود. اما او ساخت موسیقی راست تا پایان و برخی از کسانی که در گذشته ضبط شده در دسترس خواهد بود برای اولین بار در خیابان نشان می دهد. یکی از اد نهایی پروژه برج جدی یکیخواهد شد ارائه شده در نسخه محدود صورتی وینیل. “پنتون 806 C! می گوید:” اشلی با خندیدن.

“او آن همه خود بالا به پایین هر قطعه از آن—درام, کیبورد, پیانو, خواننده همه آن” اشلی می گوید. “اد تولید مهندسی و نوشت: از آن همه است. ما خواستار این سنگ فضایی سفر.’ آن است که به نظر من بهترین از همه چیز او را انجام داده است. بسیاری از مردم در حال رفتن به عقب در زمان و وارد شدن به حفاری و 27 مختلف و Ackerson, انفرادی, سوابق و, که بزرگ است. اما من مردم را تشویق به گوش دادن به چیزهای جدید بیش از حد.”

اشلی دعوا از طریق اشک او همچنان ادامه دارد. “رفتن را از طریق از دست دادن مثل این وحشتناک است. بدون جامعه موسیقی من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید. نه تنها جامعه در اینجا در مینیاپولیس اما جامعه موسیقی بزرگ شده است بسیار حمایت شده است. بسیاری از مردم رسیده و ارائه شده است. به این معنی بسیار است.”

یک GoFundMe صفحه برای اشلی و Annika سازمان دن Boen مطرح شده بیش از $73,000 و وجود یک آینده ادای احترام آلبوم به اد سازماندهی شده توسط دوستان سوئدی Jonatan Westh. “آن آغاز شده در حالی که اد زنده بود و ما سعی در نگه داشتن آن راز را از او می گوید:” اشلی که امیدوار به انتشار آن بعد از این سال به جشن اد تولد.

این واقعیت است که راک اند رول است که هنوز هم در حال بازی در گل است یک منبع عمیق آسایش به اشلی با نوازندگان انداختن نه تنها به بررسی کنید که چگونه او را انجام می دهند اما همچنین به برخی از خوش سر و صدا در استودیو که اد ساخته شده است.

کریس جانسون, گیتاریست در دو بنادر و یکی از Ed بهترین دوستان است در حال حاضر گل سر مهندس و مدیر استودیو. “به عنوان Ed بیماری بود و پیشرفت او به من گفت که او می خواست من را بیش از استودیو و به اطمینان حاصل شود که آن را زندگی می کردند می گوید:” جانسون. “و او به من گفت: چه چشم انداز خود را از که بود. این سخت است برای قرار دادن به کلمات چه که برای من به چه معناست. برای اد او studio یک فرمت از خود و کسانی که او به عنوان یک فرد. این جمع از همه چیز او تمام عمر خود را صرف ساختمان. و به امانت سپرده است که یک چیز است.”

آینده از گل استودیو هنوز نانوشته اما اشلی تا به برخی از ایده های. “آنیکا تنها چهار اما این استودیو او اگر او می خواهد به آن روزی,” او می گوید. “این چیزی که می تواند احتمالا هرگز دوباره ساخته شده و بالای شهر خیلی گران است, این امر می تواند غیر ممکن است برای شروع این چیزی که از ابتدا دوباره در حال حاضر. بنابراین من احساس می کنم ممنون که اد به حال چشم انداز پیش بینی و جرات به سرمایه گذاری در این. او پول خود را و نمی ضربه این همه مواد مخدر یا شامپاین یا هر چیز دیگری قرار داده و آن را به این محل است. آن را گران به نگه داشتن آن رفتن اما این یکی از یک نوع و من دوست دارم Annika به این فرصت را به دیدن اگر آن چیزی است که او می خواهد و به کشف آن.

“شاید او می تواند یک تولید کننده—او آواز خواندن در همه زمان ها. و اد رو او را به کوچک چهره در حال حاضر, بنابراین ما خوب وجود دارد.”

اینجا کلیک کنید برای ما شش-آلبوم معرفی اد Ackerson موسیقی.

اد Ackerson جشن زندگی بهره مند شوند
با: به Jayhawks, Kraig جانسون و Poe-Gram, علامت Mallman دو بندرگاه BNLX, Polara و DJ جیک Rudh
که در آن: خیابان اول
زمان: 5 بعد از ظهر شنبه. Feb. 15
بلیط: 18+: $20; اطلاعات بیشتر در اینجا

Ed with daughter Annika

اد با دختر Annika سارا Montour Lewis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im