سرمقاله: COVID-19 به احتمال زیاد به زور به ارزیابی مجدد از فلوریدا در حال حاضر slimmed پایین بودجه

توسط فلوریدا استانداردهای آن را خیط و پیت کردن سالانه صرف کمک هزینه منعکس کننده یک روند در میان تشویق نسل جدیدی از عملی که خواهان درک که نه همه هزینه های دولت است که ذاتا بی فایده.

و دو اساس این ظهور فلسفه — $500 میلیون آسانسور برای مدرسه حقوق معلمان و $625 میلیون سرمایه گذاری در کیفیت آب پروژه — جان سالم به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ میلیارد دلار کمربند سفت هفته گذشته به عنوان فلوریدا در تلاش برای جمع آوری خود را پس از پانچ سنگین به درآمد دولت از COVID-19 بیماری همه گیر.

>>> مطالب مرتبط: کروناویروس در فلوریدا: سرمقاله: رفع بودجه دولت به منعکس کننده تاثیر coronavirus

بیش از نیمی از کاهش, گفت, شامل اقلام بودجه او شخصا دفاع و پشتیبانی. درد واقعی است اما به نظر می رسد عاقلانه توزیع شده لزوما دچار دو تا از بزرگترین سیلوهای عمومی هزینه: بهداشت و درمان و آموزش و پرورش.

برش شامل $10.7 میلیون دلار در پروژه های که قانونگذاران محلی در پی برای پالم بیچ شهرستان: پول برای پیشگیری از خودکشی تصفيه فاضلاب پارک پیشرفت های جدید, ایستگاه آتش مولکولی مرکز تصویربرداری در اسکریپس فلوریدا, کمک هزینه های تحصیلی در ماکس پلانک فلوریدا roadwork در Loxahatchee و Glades, و خیلی بیشتر. (مجموع بالاتر است از آنچه قبلا گزارش شده چرا که این شهرستان را قانونی هیئت ارائه یک لیست کامل تر.)

در بالا از آن شهرستان از دست رفته را در حدود 11 میلیون دلار برای مسکن کم درآمد که DeSantis axed $225 میلیون دلار برای فلوریدا مسکن دولت طرح مشارکت برنامه یا کشتی با وجود این برنامه بودن DeSantis مورد علاقه. او گفت: از دست دادن مقرون به صرفه مسکن پول جبران خواهد شد $250 میلیون دلار پول فدرال برای اجاره و وام مسکن کمک کارگردانی به فلوریدا تحت مراقبت در عمل بودجه.

>>> مطالب مرتبط: Coronavirus فلوریدا: سرمقاله: فدرال نجات حیاتی برای زنده ماندن COVID-19

>>> مطالب مرتبط: Coronavirus فلوریدا: سرمقاله: COVID-19 قرار می دهد مقرون به صرفه مسکن معلم پرداخت می برد در معرض خطر

دموکراتیک تر رویکرد همه گیر-اعمال کاهش خواهد شده اند به تشکیل کامل قوه مقننه و اجازه فلوریدا’ نمایندگان محلی می گویند. استقرار حدود 4.6 میلیارد دلار در فدرال مراقبت عمل محرک بودجه بدون این قانونگذاران ورودی روشن است نفس بیش از حد بر فرماندار ،

و DeSantis نادرست زنده نگه داشته سه بحث تلفات جاده برای نقاط مرکزی و شمالی از دولت اجازه می دهد $382 میلیون دلار برای مهندسی و برنامه ریزی مشاوران و 40 میلیون دلار برای خرید زمین در امتداد جاده ها و مسیرهای در سه سال آینده. هنوز هم آمده: هزینه ساخت و ساز است که قرار است برای شروع در سال 2022 و در مجموع ده ها میلیارد.

یک ایده بد در بهترین زمان این جاده به خصوص سوال برانگیز در این زمان از سال مالی انقباضی ،

“ما باید جلسه به دوباره کاری ما بودجه اولویت های” دولت Rep. بن الماس از سن پترزبورگ, یک دموکرات عضو مجلس تخصیص بودجه کمیته نوشت به خانه و رهبران مجلس سنا. “ما باید برای انجام این کار در یک باز و شفاف و دو حزبی در راه است.”

به خصوص مستحق یک پخش این سوال که آیا دولت ما باید sock دور اضافی دلار به تورم موجود 6 میلیارد دلار حساب ذخیره و یا از بند باز کردن فدرال پول محرک برای افزایش فوری به فلوریدا اقتصاد است. DeSantis جلب خود نتیجه گیری در انتخاب به تعظیم به امکانات راینر روز آمده است.

این یک موقعیت دفاع. اما او باید ملزم به دفاع از آن بارها و بارها به عنوان اجتناب ناپذیر COVID-19 خسارت گشوده است.

دلار 92.2 میلیارد دلار صرف طرح باقی مانده است که هنوز هم قوی تحت شرایطی برخی نقاط روشن. یکی از $41.5 میلیون DeSantis raked از underused برنامه طراحی شده برای آموزش کارکنان مدرسه چگونه به خوب بکار بردن سلاح های گرم در دانشگاه های ما. که پول زیادی صرف بهتر در جای دیگر.

و آن را دلگرم کننده به فکر می کنم که تمام توجه است که این باطل ویروس متمرکز شده ما ساکنان در مراقبت از سالمند امکانات می توانست تا به حال یک اثر مفید. DeSantis حفظ به شدت مورد نیاز $105 میلیون افزایش در پزشکی بازپرداخت برای خانه های پرستاری — پایان دادن به یک شدیدی رای یخ که تحمیل شده از سال 2009.

این بودجه باعث می شود خوب در یکی دیگر از تعهد به ناتوان بزرگان با سخاوتمندانه $8.7 میلیون دلار برای تقویت watchdog قابلیت در دفتر عمومی و حرفه ای سرپرستی. این سازمان تشکیل شد توسط یک 2015 لایحه حمایت سناتور. نانسی Detert در حال حاضر یک ساراسوتا کانتی کمیسر پس از ساراسوتا هرالد تریبون سری در معرض نقص و نقض در سرپرستی سیستم. پالم بیچ پست دنبال کرد تا با تحقیقات خود را از سرپرستی نقض کرسی نیاز برای بیشتر پاسخگو نظارت.

با برخی از 800.000 دلار در تامین بودجه اولیه از دیده بان تا به حال چشم اما هیچ دندان. این یک کوچک اما با ارزش پیروزی فلوریدا که نمی تواند برای خود صحبت می کنند.

یک نسخه از این سرمقاله در ابتدا به نظر می رسد در ساراسوتا هرالد تریبون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>