ال Burrito مینیاپولیس به طور دائم بسته

باز از اواسط سال 2018 خواهر, رستوران, به, St. Paul موسسه ال Burrito Mercado نمی خواهد بازگشایی در 4820 شیکاگو Ave. پس از COVID-19 محدودیت های آسانسور با توجه به شرکت Milissa Silva-Diaz.

“من قطعا ریختن برخی از اشک و دعا زیادی در مورد آنچه به انجام به” نسل دوم رستوران روز دوشنبه گفت:. “رستوران شد و در نهایت در یک محل که در آن ما در ارتباط با مشتریان خود و آن را در زمان برخی از زمان برای به دست آوردن وجود دارد.”

در نهایت Silva-Diaz, گزارش, این بار مالی ناشی از کوروناویروس مربوط به خاموش کردن سفارشات ثابت بیش از حد شدید است.

ال Burrito مینیاپولیس جایگزین دیرین جنوب مینیاپولیس, مکزیک مقصد Pepitos که توقیف در اواخر 2017. این Silvas بازرسی و نگهداری فضا و دیگری بازسازی تلاش شد نزدیک شدن به اتمام. مبلمان سفارشی از مکزیک وارد شده بود سیلوا-دیاز می گوید و بزرگ دوباره باز شده بود قرار است برای اوایل این ماه.

“ما تا به حال برنامه های هیجان انگیز است که ما بسیار با اعتماد به نفس محله بود به عشق و آن شده اند که یک ضربه” سیلوا-دیاز می گوید. “متاسفانه در حال حاضر آن را فقط قابل اجرا نیست و تحت شرایط جدید; واقعا وجود دارد نبود یک انتخاب برای ما بود.”

این سیلوا خانواده قبلا باز و بسته پاسگاه در شاکپی و Midtown بازار جهانی است. ال Burrito Mercado برنده ما 2018 بهترین رستوران مکزیکی جایزه اتحاد عمل در سنت پل از سال 1979 است. بایگانی اطلاعات و منظقه تحویل در حال حاضر در دسترس از آن آشپزخانه, اغذیه فروشی و فروشگاه مواد غذایی در 175 Cesar Chavez سنت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>