El Taco Riendo, Anelace قهوه ساختمان سوختگی در چهار زنگ خطر آتش سوزی در شمال شرق مینیاپولیس

مینیاپولیس آتش نشانی در پاسخ به یک تماس آتش در این ساختمان دو طبقه حدود 5 بعد از ظهر و پس از بیش از یک ساعت کشیده آتش نشانان از ساختمان ها است.

تصاویر از صحنه, از جمله برخی از دستگیر بهداشت ، Kari Dziedzic (DFL-مینیاپولیس) که نشان دهنده این محله نشان می دهد فروزان آتش سوزی در طبقه دوم آپارتمان دو ساختمان — فقط بالا تاکو Riendo و Anelace قهوه.

Dziedzic گفت: بعد از او و دیگر مقامات منتخب در صحنه ملاقات کرده بود با مستاجران و صاحبان کسب و کار تحت تاثیر آتش و ادامه خواهد داد به “ببینید که چگونه ما می تواند کمک به” روز دوشنبه.

ساختمان بودند با موفقیت پاک از سرنشینان مینیاپولیس رئیس آتش نشانی جان Frutel گفت استار تریبیون گفت که او باور نمی کند هر کسی مشغول به کار در هر کسب و کار در زمان آتش است. (Anelace اعلام کرد یک هفته پیش آن را خواهد دید “تا اطلاع ثانوی” در نور از coronavirus.)

خدمه ادامه داد: مبارزه با آتش در امید نجات به عنوان بسیاری از ساختمان ها به عنوان ممکن است, اما, El Taco Riendo ارسال به Facebook یکشنبه شب به عنوان اگر آسیب غیر قابل عبور.

ما شده ایم در خدمت شما برای 11 سال گذشته و ما مطمئن هستیم که با کمک شما ما در حال رفتن به ماندن قوی است. ما بسیار خوشحالیم که ما امن هستند و از دست داده بود و تنها مواد. با تشکر برای همه حمایت شما به ما داده اید, ما می دانیم که این بار سخت نه تنها برای ما.

صفحه تشویق مشتریان به ادامه تشویق دوم آن محل در کریستال برای به رفتن سفارشات بیان این رستوران خواهد بود باز از 1-7 p. m. و می توان در 763-951-3242.

یک علت آتش سوزی هنوز مشخص شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>