انتخابات سال 2020: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک نامزدها می تواند شکل مراقبت های بهداشتی هزینه های مالی خانواده

میز آشپزخانه مسائل جبهه و مرکز برای بسیاری از آمریکایی ها به عنوان رای گیری همچنان در ریاست جمهوری قفقاز و مقدماتی در سراسر کشور است.

خواهد شد و حق بیمه خود را افزایش نگه دارید? می توانید آنها را مدیریت برای صرفه جویی چند صد دلار برای شرایط اضطراری زمانی که خیلی از خود پرداخت می رود نسبت به اجاره ؟ آنها قادر به فرستادن کودکان خود به کالج ؟

در میان کسانی که پول نگرانی یکی از بزرگترین هزینه های مراقبت های بهداشتی با دکتر, بیمارستان باقی می ماند و نسخه به طور معمول در صدر فهرست از یک خانواده بزرگترین هزینه.

در سال 2017, متوسط آمریکایی خانواده صرف $8,200 در مراقبت های بهداشتی با توجه به بنیاد خانواده کایسر. نزدیک به 3 ، 000 دلار از این مبلغ رفت و نسبت به حق بیمه در حالی که بیش از 2000 دلار تحت پوشش از دیگر هزینه شوند.

قانون مراقبت مقرون به صرفه “انجام بسیاری به آن را ممکن است برای مردم برای دریافت پوشش بیمه و نرخ پایین رفته می گوید:” سینتیا, Cox, معاون رئیس جمهور از قیصر بنیاد خانواده. “اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که بیمه و پیدا کردن آن را غیرقابل تحمل شده است. بنابراین هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال برگزاری بسیاری از خانواده ها است.”

در اینجا که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جبهه دموکراتیک دونده در مسابقه برای رئیس جمهور ایستاده در مراقبت های بهداشتی.

الیزابت وارن طرح بهداشت: مدیکر برای همه

سناتور. الیزابت وارن ماساچوست دارای یک ماشین حساب در وب سایت کمپین که در آن بازدید کنندگان می توانید پلاگین در اطلاعات برای پیدا کردن چگونه او مدیکر برای همه طرح می تواند امور مالی خانواده است.

یک خانواده چهار با پوشش بهداشت و درمان از طریق پدر و مادر کارفرما می توانید ذخیره کنید $12,378 در هزینه های مراقبت های بهداشتی تحت وارن طرح است. که مقدار متوسط خانواده برای پرداخت حق بیمه و دیگر از جیب هزینه ها در سال 2019 اما دیگر نمی خواهد به دلیل پرداخت وارن پیشنهاد می شود از شر کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

وارن همچنین ادعا می کند که طبقه متوسط نمی خواهد که به پرداخت بیشتر مالیات.

برنی ساندرز’ طرح بهداشت

سناتور. برنی ساندرز ورمونت همچنین می خواهد یک مدیکر برای همه, تک پرداخت کننده برنامه ملی است که از بین بردن حق بیمه deductibles و شرکت پرداخت.

او می گوید از جیب برای هزینه های داروهای تجویز شده می تواند در پوش 200 $در سال. و او را خلاص شدن از شر $81 میلیارد دلار در سال گذشته به علت بدهی های پزشکی در حال حاضر انجام شده توسط 79 میلیون آمریکایی.

اما به پرداخت هزینه برای مدیکر برای همه مالیات ها را برای افزایش حداقل برای برخی از.

“سوال این است که مالیات را افزایش دهد؟” کاکس می پرسد. “این احتمال وجود دارد که بالاتر از درآمد افراد سالم خواهد پرداخت بیش از آنها را در حال حاضر. کاهش درآمد مریض تر مردم کمتر خواهد پرداخت.”

وارن طرح پیش بینی شده به هزینه $20.5 هزار میلیارد اضافی فدرال درآمد بین سال 2020 و 2029 را تحمیل مالیات های جدید در 1 ٪ از آمریکایی ها با بالاترین درآمد. که مقدار به 3 تریلیون دلار در بودجه فدرال.

علاوه بر این دولت فدرال را در حدود 1.4 تریلیون دلار از خانواده ها که مدیون مالیات بر درآمد اضافی به خانه آنها را به خاطر آنها دیگر مسئول پرداخت حق بیمه و یا نیاز به sock دور پول مالیات مزایای سلامت حساب پس انداز.

ساناز Zohlen یک برنامه ریز مالی خبره در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا می گوید مشتریان خود را به طور معمول $150,000 یا بیشتر زندگی می کنند و در یکی از گران قیمت ترین مناطق این کشور است. او انتظار ندارد که آنها بسیار کمک مالی از زمان طرح.

“که خانواده چهار ما صحبت کردن در مورد چقدر است بیمه خود را پوشش?” او می گوید: با توجه به وارن طرح است. “است که در آن تمام خانواده ؟ وابستگان? آیا این معافیت بالا طرح ؟ … شاید خانواده بیرون می آید یک کمی بهتر است اما در پایان روز اگر آنها در حال پرداخت بیشتر مالیات آن را تقریبا به عنوان جذاب است.”

بایدن Buttigieg, Klobuchar بلومبرگ در قانون مراقبت مقرون به صرفه

برنامه های ارائه شده توسط نامزدها مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن; Pete Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا; سناتور امی Klobachar از ایالت مینه سوتا و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه خواهد بود و بیشتر سود 5 درصد به 7 درصد از آمریکایی ها که خرید خود را پوشش کاکس می گوید.

افرادی که دریافت بیمه از طریق کارفرمایان خود را به خصوص کسانی که در حال کاهش درآمد می تواند همچنین بهره مندی از یک قوی تر گزینه عمومی.

بایدن سایت می گوید: “هیچ خانواده خرید بیمه به فرد بازار بدون در نظر گرفتن درآمد را مجبور به صرف بیش از 8.5 درصد از درآمد خود را بیمه بهداشت و درمان.”

این بدان معناست که یک خانواده چهار درآمد $110,000 سالانه پیش بینی شده است برای صرفه جویی 750 دلار در ماه “برش حق بیمه خود را تقریبا در نیمی از” سایت خود را می گوید.

بلومبرگ نیز تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه افزایش یارانه به طوری که حق بیمه نمی بیش از 8.5 درصد از یک گیرنده خانوار درآمد.

و Buttigieg را قادر می سازد کسانی که برای دریافت بیمه از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه است, بازار, برای دریافت پوشش بهتر در قیمت پایین تر.

“60 ساله در آیووا ساخت 50.000 دلار و در حال حاضر پرداخت 12000 دلار سالانه حق بیمه را در حال حاضر پرداخت بیش از $4,250 سالانه برای طلا پوشش” سایت خود را می گوید.

پایان دادن به تعجب حسابداری

مانند بسیاری از رقبای خود را Buttigieg نیز پایان تعجب حسابداری و مدیریت تغییر است که می تواند صرفه جویی خانواده ها صدها و حتی هزاران دلار است.

تقریبا یک پنجم اورژانس بازدیدکننده داشته است می تواند در نتیجه یک لایحه به دلیل یک دکتر است که در خارج از یک بیمار بیمه, شبکه, و یا بیمار برای شارژ کار آزمایشگاه و سایر خدمات کاکس می گوید.

در اکثر موارد این لایحه است که یک زن و شوهر از صد دلار است. اما در تعداد کمی از موارد هزینه شده است در ده ها یا صدها هزار نفر از دلار است.

در حالی که کسانی که مقادیر بالاتر نادر “حتی یک زن و شوهر از صد دلار است که غیر منتظره می تواند یک فشار برای برخی از مردم” کاکس می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پایان Obamacare

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن پشتیبانی از طرح دعوی در دادگاه تگزاس v. آذر است که در تلاش برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه. که می تواند تلفات سنگین بر خانواده کاکس می گوید.

“اگر طرح دعوی در دادگاه است که موفق … که اثرات گسترده بر بسیاری از مردم در مراقبت های بهداشتی و هزینه های” کاکس می گوید و اضافه کرد که این امر می تواند به خصوص در کسانی که از دست دادن پوشش آنها به دست آمده از طریق گسترش مدیکید و همچنین به عنوان کسانی که با شرایط موجود که ممکن است قادر به پرداخت هزینه و یا ثبت نام در یک طرح جدید.

“حتی کسانی که از ما با کارفرما پوشش می تواند تحت تاثیر … با داشتن عمر کلاه اضافه شده به پوشش ما و یا بالاتر-از-جیب هزینه,” او می گوید.

مراحل دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را گرفته بود و در حال گسترش در کوتاه مدت محدود پوشش برنامه ممکن است به کاهش حق بیمه برای کسانی که سالم هستند اما “پوشش کمتر در دسترس و کمتر جامع برای مریض تر مردم” کاکس می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im