انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در حال حاضر در حال بالا بردن پرچم در مورد نوادا نتایج

به عنوان اوایل رای گیری آغاز شد و در نوادا 2020 دموکراتیک حزبی ریاست جمهوری هزاران نفر از مردم تا به حال به صبر برای دو ساعت یا بیشتر قبل از رای گیری. تنگنا بود که با توجه به کمبود از قبل برنامه ریزی شده iPads که نوادا دولت حزب دموکرات به داوطلبان برای بررسی رای دهندگان.

“من شده اند در خط برای یک ساعت و 58 دقیقه. این طبیعی است از آنچه من می توانم بگویم از این خط امروز” گفت: یک محقق در دانشگاه نوادا در رنو که نمی خواهید را به نام او پس از رای گیری در پردیس در فوریه 15, برای اولین بار بعد از چهار روز رای گیری اولیه دوره است. “دوم این است که من محل رای گیری امروز. خط در یکی از اولین بود و حتی طولانی تر است.”

“ما هیجان زده هستیم. همه آنها ایستاده در خط. همه آنها بسیار خوب” گفت: سارا مالر به UNR رای گیری سایت سرب و Washoe شهرستان حزب دموکرات صندلی.

“این هرگز قبل از انجام در نوادا است. آن بوده است هرگز قبل از انجام داده اند در کشور ما. این اولین بار است که ما مورد استفاده اولیه حزبی رای گیری.”

با وجود مالر شور و شوق وجود دارد نشانه هایی که تاخیر و یا مشکلات شمارش اولیه آرا می تواند سایه 2020 سوم دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه. این عوارض خواهد اشکار در پشت درهای بسته در رای شمارش هاب اجرا شده توسط نوادا دولت حزب دموکرات (NSDP). ممکن است مشکلات مربوط به سیستم مورد استفاده برای اسکن و تعداد دهها هزار نفر از کاغذ اولیه رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان پایگاه داده های ردیابی همه رای دهندگان و رای خود را.

تقریبا 75,000 مردم رای دادند زود NSDP گفت. این روند همچنان در شنبه 22 فوریه با حوزه قفقاز در سراسر کشور.

بالای حزب عدالت و نه در پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد آخرین لحظه رای دهندگان-پیگیری و رای-سیستم شمارش خواهد شد که در آن با استفاده از پس از آن jettisoned همان گزارش و شمارش تکنولوژی که نتوانستند در آیووا حزب دموکرات ریاست جمهوری قفقاز در فوریه 3.

“نوادا حزب دموکرات باقی می ماند متعهد به اجرای دسترس ترین گسترده و شفاف پارلمانی در عین حال” Alana Mounce, NSDP مدیر اجرایی گفت: “نه برای توزیع” یادداشت در 14 فوریه بود که یک “انتخابات پردازش به روز رسانی.” آن گفت: مقامات حزب را اسکن اولیه رای گیری رای گیری در دو محل که در آن چند ناظران اجازه داده می شود به تماشای. کسانی که ناظران را شامل نمی شود “یا را فشار دهید.”

پرش یک کلید را بررسی کنید-در مرحله

رهبران دولت نیست دولت در انتخابات در حال اجرا قفقاز. که بدان معنی است که آنها تا به حال برای ایجاد کل سیستم رای گیری از ثبت نام رای دهندگان به شمارش آرا. آنها انجام داده اند که با استخدام بسیاری از پیمانکاران خصوصی و مشاوره با کمیته ملی حزب دموکرات فناوری کارکنان به دامپزشک امنیت سایبر اقدامات احتیاطی. اما دیگر مسائل بالقوه علاوه بر امنیت سایبر دریافت کمتر موشکافی.

“در حال اجرا در انتخابات سخت است. آن است که نه برای ضعف قلب یا رتبه ، و آن طول می کشد بسیاری از تدارکات برای انجام آن گفت:” لری مور معاون ارشد رئیس جمهور از Voatz (یک شرکت در حال توسعه گوشی های هوشمند و سیستم رای گیری) و مدیر عامل سابق روشن رای گیری است که در کشور جامع ترین رای حسابرسی سیستم.

در یک رای گیری اولیه در سایت رنو سمت شمال به بازدید از غرفه رای گیری (و در جای دیگر با توجه به گزارش های رسانه ها از لاس وگاس) خسته داوطلبان شاهد پرش یک کلید check-in گام برای کاهش انتظار طولانی برای رای دادن. (رای گیری سایت هماهنگ و گفت: دست کم گرفت مشارکت مردم و نه بیشتر iPads ها به استفاده از برای کمک به بررسی رای دهندگان است.) این واکنش در برخی از سایت های رای گیری شد و به جست و خیز یک چک در مرحله است که به صورت الکترونیکی گره خورده است رای دهندگان به خود را پر کردن برگه های رای. که داده است در قلب این حزب رای دیجیتال-سیستم شمارش.

پس از انتظار در صف رای دهندگان را نشان می دهد اولین بار یک ID برای بررسی در با یک داوطلب است. که حزب کارگر را چک کنید در صورتی که فرد ثبت نام رای دهندگان به دنبال آنها را در یک سند PDF در یک حزب متعلق به اپل است. (اگر رای دهندگان نیست, ثبت نام, آنها خواسته می شود برای پر کردن یک دولت فرم ثبت نام و عضویت در حزب دموکرات است.) اما قرار بود مرحله دوم قبل از اینکه رای دهندگان داده شد یک رای کاغذی. که گام درگیر ورود رای دهندگان را شناسایی اطلاعات از جمله شماره پین مطابق با یک برچسب که داوطلبان قرار داده و در مقاله خود رای گیری به فرم گوگل در طرف دیگر متعلق به اپل است.

رفتند از داوطلبان دیده می شد پرش فرم گوگل قدم برای سرعت بخشیدن به خطوط. که حذف بدان معنی است که داده ها که NSDP برنامه ریزی برای استفاده از جفت کسانی که رای دهندگان به رای و انتخاب های رتبه بندی داوطلبان (یک حزبی است نه رأی مخفی و شامل دو دوره رتبه-انتخاب رای گیری) ناقص خواهد بود مگر اینکه دیگر حزب کارگران بعد rsi و پر کردن این شکاف.

این NSDP سخنگوی و مدیر انجمن پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که به نظر در این موضوع که می تواند پیچیده شمارش اولیه رای گیری نتایج. اما مالر مطرح ابروهای خود را هنگامی که گفت: از این قلم گام. در رای گیری اولیه سایت است که او در حال اجرا در دانشگاه رنو داوطلبان با صبر و حوصله ساخته شده است که همه رای دهندگان تایید اطلاعات خود و شماره پین که وارد گوگل فرم.

این NSDP ایجاد دو پرونده از اوایل رای گیری: دیجیتال و یک کاغذ رکورد. این برنامه تنها به استفاده از آن سیستم دیجیتال برای شمارش آرا حداقل در وهله اول با توجه به “انتخابات پردازش” یادداشتی به کارکنان در فوریه 14.

در حالی که رسانه ملی هشدار داده اند در مورد “هرج و مرج” است که می تواند بر رای گیری و نتایج پس از ایالت قفقاز در فوریه 22—بازتاب آیووا زمانی که بحران های دیجیتال خود را شمارش سیستم های شکست خورده—مسائل که ممکن است بوجود می آیند قبلا در این فرایند هستند که نادیده گرفته شده است. این پرش از گوگل فرم مرحله (و در نتیجه حذفیات در زمینه داده های مورد استفاده برای تولید نتایج) تنها یکی از نشانه هایی که از این سیستم استفاده می شود در رای گیری اولیه می تواند در صورت تاخیر و یا تولید نتایج نادرست.

برگه های رای بدون علائم تراز

جلسه رای گیری همان است که رای گیری در یک اصلی وجود دارد که در آن تنها یک انتخابات و نامزد با بیشترین آرا برنده است. این حزبی است که به عنوان ساده است. اوایل رای دهندگان خواسته شد تا به رتبه سه به پنج نامزدهای ریاست جمهوری در یک رای کاغذی با پر کردن بیضی در ردیف رتبه بندی خود را انتخاب بعدی به یک نامزد نام. خود را برای اولین بار انتخاب می شود که 15 درصد یا بیشتر از رای دادن در خود حوزه محسوب می شود.

“نه برای توزیع یادداشت” از NSDP مدیر اجرایی Mounce روشن می سازد که حزب را اسکن اوایل برگه کاغذ به تجزیه و تحلیل قرار گرفت انتخاب و tabulate نتایج. (مالر به Washoe شهرستان دموکراتیک صندلی تصریح کرد این حزب قصد دارد به واردات آن محلی در اوایل نتایج رای گیری بر روی ipad است که همه NSDP حوزه صندلی استفاده خواهد شد در فوریه 22 ایالت قفقاز.)

اما این حزب منتشر کرده است که جزئیات در آن عملیات اسکن و کوچک است که شناخته شده است در مورد آن نگرانی چاشنی انتخابات ، برخی از حرفه ای های انتخاباتی که پس از بازنشستگی خود را از دولت توسعه نرم افزار برای شمارش رتبه-انتخاب آراء (یک نسخه از آن خواهد شد مورد استفاده برای شمارش اولیه رای گیری رای گیری در حالی که یکی دیگر از سیستم رتبه بندی استفاده می شود در حوزه قفقاز) گفت که NSDP است به عنوان مشکل آب به عنوان آن را در برگه رای اولیه.

این مقامات و دانشمندان کامپیوتر که به مطالعه رای گیری تمام به ذکر است که رای کاغذی استفاده می شود برای NSDP اولیه رای گیری ندارد, هم ترازی و یا “زمان مارکس” در پیرامون آن است که چگونه اسکنر در انتخابات دولت کالیبره شده و تست شده به درستی خواندن برگه های رای’ جوهر پر بیضی. (این علائم کمک رایانه ایجاد یک شبکه است که پس از آن لینک کلیک کنید جوهر-بیضی مشخص شده به انتخاب در انتخابات—بدون توجه به آنچه در انتهای مقاله قرار داده و به اسکنر.) همچنین NSDP رای گیری به اندازه نیمی از یک ورق کاغذ تایپ نسبتا کوچک بیضی مشخص شده توسط قلم که علاوه بر این به معنی کمتر وجود دارد راه گریز برای اسکن نرم افزار برای خواندن بیضی.

“من فکر می کنم آن می تواند سخت به اسکن برگه های رای با هیچ زمان مارکس گفت:” دانکن Buell, صندلی کامپیوتر علوم و مهندسی در دانشگاه کارولینای جنوبی, کلمبیا, و یک county انتخابات رسمی. “این رأی به نظر می رسد به جای مکان های کوچک برای مارک. من فکر می کنم که زمان بندی علائم ممکن است غیر ضروری اگر حباب یک اینچ بزرگ اما همانطور که همه ما می دانیم از اسکن همه چیز در یک دستگاه فتوکپی و یک انحراف از [یک] یک چهارم اینچ یا بیشتر می تواند روال.”

تأمل در شرایطی که از زمان مارکس و رای گیری, طراحی, Buell گفت: “من شگفت زده هستم که نوادا بود که توسط افراد انجام می شود که مقدار زیادی از تجربه در اسکن.”

دیگر دیرین انتخاباتی که بازنشسته شده اند از پست های دولتی هستند و در حال حاضر در رتبه-انتخاب رای گیری تکنولوژی نگران بودند که NSDP نمی شد با استفاده از هر سیستم تولید شده و گواهی شده توسط انتخابات و حرفه ای. آنها نگران بودند که اگر نوادا با تجربه اسکن مشکلات—معنی آن را مجبور به بازگشت به شمارش ده ها هزار نفر از اوایل آراء با دست—که کار خود را به سراسر کشور و پیشبرد رتبه-انتخاب رای گیری می تواند تضعیف شود.

“این امر می تواند بسیار ترسناک و اگر آنها را با یک خانه ساخته شده و محصول [اسکنر و نرم افزار] که آنها فکر می کنند کار خواهد کرد” گفت: Gary بارتلت بود که در کارولینای شمالی در انتخابات مدیر برای دو دهه و در حال حاضر هدایت رتبه, انتخاب رای گیری (RCV) مرکز منابع.

“به نظر می رسد مانند یک رای کاغذی که در دست شما-count” گفت: جورج Gilbert, که با این نسخهها کار با Bartlett, بعد از دیدن یک عکس از NSDP اولیه رای گیری. “آن را در حالی که” برای انجام این کار باید با دست شمارش هزاران برگه های رای بود لازم به او گفت.

گیلبرت تا به توسعه یک نرم افزار منبع باز ابزار برای استفاده از شمارش آرا در رتبه-انتخاب انتخابات است. اما نه او و نه Bartlett آگاه بود اگر NSDP بود که با استفاده از نرم افزار منبع باز, او گفت:, و اضافه کرد که نوادا مقامات حزب علاقه مند بودند در کار با RCV مرکز منابع.

و نه دولت حزب کارگر با گروه های دیگر مانند FairVote که همچنین توصیه انتخاباتی در رتبه-انتخاب رای گیری با توجه به رئيس جمهور آن راب ریچی. FairVote ارائه یادداشت به NSDP, او گفت:, اما آن را نیز نمی خواست برای کمک به. “آنها شده ایم بسیار بسته و کم حرف. آنها مشاوره مردمی مثل ما.”

ریچی گفت که بارتلت و گیلبرت در میان ملت های فنی کارشناسان در رتبه-انتخاب سیستم های. گیلبرت گفت که شمارش نرم افزار کار می کنند اگر همه رتبه آرا با دقت وارد یک زمینه گسترده, که, احتمالا, است, نقش, که, گوگل, قالب بازی برای نوادا ،

اما این سناریو فرض که این مجموعه داده ها کامل شد (تعداد نامعلومی از داوطلبان رد ورود اطلاعات رای دهندگان و رای شماره پین به گوگل فرم) و این که همه برگه کاغذ بودند و با دقت اسکن شده و با موفقیت وارد اساسی گوگل فرم صفحه گسترده.

“من هیچ نظری ندارم که چگونه با دقت در آنها می تواند انجام دهد و یا چگونه به سرعت آنها می تواند آن را انجام دهد گفت:” گیلبرت. “این سوال را باید پرسید: چگونه این رای گیری اسکن می شود?”

بارتلت اضافه شده است که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند به “اشتباه” با اسکنر.

“وجود دارد بسیاری از چیزهای کوچک است که می تواند به اشتباه با این نوع سیستم رای گیری هنگامی که شما را پر کنید در یک بیضی,” او گفت:. “گاهی اوقات شما باید کسی با مهارت مشکلات که نمی تواند علامت منطقه هدف به اندازه کافی تیره برای اسکنر به عنوان خوانده شده. دیگر بار شما را به دیدن چیزهای عجیب و غریب که در آن شما [به عنوان یک انسان ناظر] می توانید به خواندن یک رای دهندگان قصد اما یک اسکنر قادر به خواندن رای دهندگان قصد.”

دیگر ممکن است تاخیر

موضوع دیگری که می تواند باعث تاخیر در شمارش نوادا رای اولیه خواهد اکو یک مشکل در آیووا که در آن است که دولت را در بر داشت که آن را به حال understaffed آن مرکز عملیات—هنگامی که آن را تا به حال به تغییر از تکیه بر یک سیستم الکترونیکی است که موفق به صورت دستی ضبط نتایج از حوزه قفقاز در سراسر کشور.

اگر وجود دارد یک موضوع با اسکن برگه های رای فوریه 14 یادداشت از Mounce گفت که یک “انتخابات بررسی تیم متشکل از مشاوره عمومی برای نوادا دولت حزب دموکرات و دو نفر دیگر منصوب [حزب] صندلی… بررسی خواهد شد ، هر یک از رای گیری.”

به عبارت دیگر در این دو اوایل رای شمارش مراکز (که بسته به مطبوعات و عمومی—یکی در رنو و یکی در لاس وگاس) تنها سه نفر تا کنون در حال قدرت به دست چه تعداد می تواند بسیاری از رای گیری خارج از حدود 75,000 اولیه آرا.

FairVote را ریچی پیشنهاد کرد که NSDP بود و بیشتر کار خود را با داشتن متضاد شمارش قوانین اولیه و به طور منظم قفقاز. Mounce را یادداشت گفت که این حزب نمی خواهد تعداد هر اوایل رای گیری اگر یک رای دهنده تنها یک ریاست جمهوری انتخاب (اگر چه آن را به حساب خود رای گیری در صورتی که رای دهندگان را برداشت همان نامزد سه بار). در مقابل حزبی را برانگیخت می توانید ترک پس از دور اول و رای خود را شمارش خواهد شد.

جالب Mounce را یادداشت همچنین گفت که “رای گیری تیم بررسی” خواهد قاضی رای دهندگان قصد مسائل اولیه آراء اما حزب “نوادا 2020 حزبی بازشماری دستی” گفت که پس از جلسه بازگو ظ توسط نامزدها “را نمی خواهد اجازه می دهد برای به چالش می کشد به قصد یک رای دهندگان ترجیح”—یک تناقض آشکار.

اما تصویر بزرگ است که چاشنی انتخابات مقامات و کارشناسان فن آوری تردید دارند که NSDP خودکار الکترونیکی رای-سیستم شمارش اولیه آرا دقیق خواهد بود—چون برگه کاغذ ندارد و تراز نشانه گذاری و از آنجا که زمینه ای بازیگران رای ثبت (از طریق گوگل فرم) ممکن است ناقص.

این نگرانی ها همه آمده قبل از نوادا ایالت حوزه قفقاز در شنبه فوریه 22. اگر حزب برخورد هر یک از این مشکلات را پشت درهای بسته از آن شمارش مراکز آن است که باز سوال که آیا یا نه آن را علنا اذعان آنها. انتخاباتی می توانید یک ناظر در رای شمارش مراکز Mounce memo گفت. (انتخابات حمایت وکلا کار با مبارزات نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این گزارش.)

در ضمن به عنوان حزب به نظر می رسد نسبت به روز شنبه در ایالت قفقاز آن خبر از انتشار در چهارشنبه اعلام “دولت میزبان بیش از 55 دوره های آموزشی حضوری و آنلاین قبل از جلسه روز” و شامل یک لینک به آن آموزش توپی. “ما نیاز نوادا دموکرات ها در سراسر کشور به عنوان داوطلب برای کمک به ما را به ما 2020 حزبی از گسترده ترین و شفاف و قابل دسترس حزبی هنوز” وب سایت گفت.

این مقاله تهیه شده توسط غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

استیون روزنفلد است سردبیر و خبرنگار ارشد از غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او گزارش رادیو عمومی ملی, بازار و رادیو فردا و رادیو و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از نشریات مترقی از جمله سالن, AlterNet, آمریکا, چشم انداز, و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaKamagra