پرداخت افزایش حقوق برای معلمان و کارکنان دولت ظهور به عنوان یک بودجه بزرگ موضوع برای حکم جمهوریخواهان که منتقدان می گویند در حال تلاش برای آرام انتخابات سال انتقاد از دموکراتیک متحد اتحادیه های کارگری.

تالاهاسی — در برخی از آنچه را به عنوان کلاسیک انتخابات سال سیاست فلوریدا حاکم جمهوری خواهان در حال کشتی با نادر, تقریبا میلیارد دلار موضوع — پرداخت حقوق دو دولت حزب دموکراتیک بزرگترین متحدان معلمان و کارکنان دولت.

دموکرات و اتحادیه مقامات می گویند ایران با انگیزه ممکن است برای منحرف کردن مبارزات انتخاباتی انتقاد از این سقوط و یا حتی ایجاد مخالفت در میان گروه های کارگری jostling بیش از اندازه از نادر افزایش پرداخت.

اما بسیاری از خوش بودن مرکزی برای بودجه دولت مذاکرات به عنوان قوه مقننه نزدیک نقطه میانی آن است. آن را به یک مکان نا آشنا برای هر دو.

“رهبران جمهوری خواه فکر می کنم این را به دور یک صفحه از ما راهکار — که ما نمی توانیم می گویند که آنها انجام داده اند به اندازه کافی برای معلمان و یا دولت و کارگران” گفت: Rep. اوان Jenne D-دانیا بیچ. “اما من خوشحال هستم که در نهایت ارزش دیدن در ما سخت کار کارگران است.”

خانه بودجه صندلی تراویس Cummings, R-فلمینگ جزیره رد هر گونه سیاسی shadings به پرداخت را افزایش می دهد.

“من شنیده ام از هر دوئل یا منافع رقابت … با (اتحادیه) گفت: یکی بیشتر یا کمتر” کامینگز گفت. “من شده است به شنیدن بیشتر لذت بخش انتقادات و پیشنهادات. در حال حاضر برخی ممکن است می خواهم کمی بیشتر و یا آن را توزیع کمی متفاوت است.”

اما بحث در این کنگره بیش از عمومی پرداخت کارکنان را افزایش می دهد این است که واقعا یک اسب شاخدار سیاسی در بیش از دو دهه پس از جمهوری خواهان در زمان فرماندهی قوای مقننه و فرمانداری در فلوریدا.

اکثر دولت کارگران را بدست پرداخت را افزایش می دهد تنها در دو از 12 سال گذشته از دست داده و 3 درصد از حقوق خود را به حقوق بازنشستگی کمک های مورد نیاز توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در سال 2011.

یک معلم پرداخت افزایش گذشته در مرکز صحنه در سال 2013 هنگامی که پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات به دنبال تنظیم مجدد مشخصات خود را به عنوان یک آموزش و پرورش بودجه-برش با گرفتن قوه مقننه برای حمایت از هزینه های $480 میلیون دلار برای معلم حقوق و دستمزد افزایش در پیش خود را دوباره در انتخابات را پیشنهاد داد.

اتحادیه های کارگری حمایت این گروه از کارکنان قابل اعتماد متحدان دموکرات فلوریدا به طور منظم در خدمت کمپین نقد و get-out-the-رای برای حمایت از نامزدها. در مقیاس ملی این سازمان های کارگری نیز نقش محوری در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری که در آن فلوریدا بافندگی به عنوان ملت بزرگترین toss-up دولت است.

“این نوع از چیزهایی که به نظر می رسد برای رسیدن به در هر سال یک انتخابات” گفت: سناتور. Gary Farmer, D-Lighthouse Point. “مسائل ما شده است تقاضاهای مصرانه برای پرداخت حقوق کارکنان دولت و معلمان نادیده گرفته شده است تا زمانی که (جمهوری خواهان) فکر می کنم ممکن است نرم کردن مخالفان. اما من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به کار می کنند.”

برخی از جمهوری خواهان می گویند آن را بی فایده برای هر کسی که به فکر می کنم که قوی پرداخت افزایش خواهد سرد اتحادیه مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دیگر کدام یک از کاندیداهای اصلی.

“ما می تواند به هر معلم در فلوریدا یک میلیون دلار (اتحادیه معلمان) هنوز هم می آیند پشت در ما و می گویند ما وحشتناک و انجام نمی دهد به اندازه کافی” گفت: تشکر. جیمی اعطای R-تمپا.

کالیفرنیا ، ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن را protg آغاز, معلم, پرداخت, بحث, پیشنهاد در بودجه $602 میلیون برای بالا می برد و دیگری 300 میلیون دلار جایزه برنامه برای معلمان و مدیران.

اما DeSantis عمدتا متمرکز بر معلم پرداخت برای کسانی که درآمد حداقل مایل به پایه حقوق و دستمزد به $47,500 دوم-بالاترین در کشور است. کمبود معلمان است و هنوز بسیاری از شهرستانهای استان و فرماندار می بیند قابل توجه شروع پرداخت به عنوان یک راه برای فریب بیشتر مردم به این حرفه است.

DeSantis’ ایده هر چند به سرعت تمسخر فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت بزرگترین اتحادیه معلمان که گفت: آن چیزی کهنه مربیان بزرگ بخشی از FEA عضویت.

قانونگذاران در حال حاضر در حال کار برای گسترش این پول در اطراف بیشتر در برنامه های خود پرداخت.

سنا مجموعه کنار 500 میلیون دلار برای معلمان و خانه $650 میلیون. در حالی که نه یک برنامه جایزه سنا می خواهد 100 میلیون دلار برای رفتن به معلمان جانباز و خانه 150 میلیون دلار برای کسانی که با تجربه.

مجلس نمایندگان و سنا نیز پرداخت حقوق کارکنان دولت — چیزی فرماندار تا حد زیادی sidestepped در بودجه پیشنهادی خود را.

سنا می خواهد 3 درصد در سراسر-هیئت مدیره افزایش در حالی که مجلس خواستار 1800 دلار افزایش برای کارگران درآمد 50.000 دلار یا کمتر است که سهم بزرگ دولت نیروی کار و خواهد ثابت کند بهتر از سنا پیشنهاد برای کاهش کارکنان پرداخت می شود.

برای معلمان و کارکنان دولت, این عجیب و غریب بودن در خط مقدم بودجه مذاکرات به زودی به آشکار شدن در میان جمهوریخواهان به رهبران. اما بسته های پرداخت در جدول یک مقدار قابل توجهی از پول نقد — حداقل $750 میلیون دلار به طور کلی بودجه دولت تقریبا قطعی به بالا 92 دلار میلیارد دلار.

اتحادیه مقامات می گویند که آنها فکر نمی کنم مجلس نمایندگان و سنا بودجه-نویسندگان در نهایت گودال معلمان در برابر دولت و کارگران به عنوان کار می کنند نسبت به طور کلی معامله در پرداخت را افزایش می دهد.

“ما فکر می کنیم وجود دارد فضا برای هر دو گروه از کارمندان در بودجه گفت:” جکی Carmona, لابی برای آمریکا فدراسیون از دولت کانتی و کارکنان شهرداری (AFSCME) در فلوریدا که نشان دهنده دولت کارگران است.

در این مرحله اتحادیه های کارگری نیز به دنبال جلوگیری از گرفتن طرف بین مجلس نمایندگان و سنا در اين زمينه است.

“شما کاملا می توانید برخی از قطعات اصلی هر و این چیز واقعا خوب کار می کنند” گفت: Kevin واتسون که لابی برای FEA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de