‘فیل-کلاه مرد می میرد در سن 53

دوک جانسون فروش آبجو در بالتیمور مرغ انجیر خوار بهار-آموزش بازی در اد اسمیت ورزشگاه و برای او شناخته شده بود پررونق صدا و سبز و نارنجی و کلاه.

اگر شما نمی بینم Darryl “دوک” جانسون در Baltimore Orioles بهار-آموزش بیس بال بازی در اد اسمیت ورزشگاه, شما قطعا او را شنیده.

ماده در واقع, آن در نزدیکی غیر ممکن است برای انجام هر دو.

“Ice cold beer اینجا.”

“هیچ صبر کنید و هیچ خط.”

“اونا در حالی که آنها سرد است.”

“فراموش نکنید که به نکته متصدی بار.”

و کلاه. داستان می رود دوک به حال یک دوست و او به دنبال به فروش کسب و کار. در این بازی او کار می کرد او می خواهم به پوشیدن یک کلاه سبز با نارنجی گوش.

یک فیل کلاه. زمانی که دوک اچ توسعه سرطان پروستات و مرگ او در سن 29 در سال 1995 او در زمان کلاه و شروع به پوشیدن آن.

جانسون شناخته شده برای آن است. در طول سال به عنوان کلاه شد پاره پاره یک خیاط خواهد انجام عمل جراحی به عقب بر گردیم در شکل.

دوک نیز تا به حال یک راه هوشمندانه برای ساختن کلاه قابل مشاهده در سالن در سراسر جنوب فلوریدا. او شروع به هل دادن کف صابون در کاسه نارنجی در اواسط 1980s.

او می خواهم قرار دادن بالون در آن را به نگه داشتن آن را درست.

“من آموخته است که شما هرگز ثروتمند شدن در پول” جانسون گفت: هرالد تریبون در سال 2010. “شما ثروتمند شدن در عشق, بنابراین هر آنچه که شما سقوط در عشق با این که در آن غنا می آید.”

جانسون نشان دادن عشق در سال گذشته کمک به یک دوست, تعمیر لوله کشی نشت. این کار نیاز به حفر یک لوله تحت یک خانه بود که قالب و کپک زدن.

یک فرد مبتلا به آسم جانسون بیمار. شرایط او بدتر شد و در عین حال او حاضر به دکتر مراجعه کنید.

دوک شد سپتیک در نهایت ورود به یک بیمارستان در دسامبر اما او هرگز بهبود و درگذشت در 20 مارس.

دوک جانسون بود فقط 53 و در پشت برگ, همسر, Chaunte و دو فرزند داریل رکس و سرنوشت.

او می خواهم خود را به فروش آبجو در اد در یک روز خوب درآمد 300 دلار در پول گاز و سپس تخلیه به اندازه کافی از آن را در مخزن خود را اجاره ماشین برای درایو بازگشت به خانه اش در میامی.

و راز به “فیل-مرد کلاه” فروش بسیار آبجو ؟ در یک کنسرت و یک بار در میامی عرصه جانسون شخصا به فروش می رسد متناوب 101 مورد آبجو.

“من حفظ بیشتر یخ از من حفظ آبجو,” او گفت:. “شما نمی توانید پیدا کردن یک فروشنده که بیشتر یخ از من انجام دهد.”

بهار آینده زمانی که آرام بازگشت به ساراسوتا و اد متاسفانه شما نمی بینم دوک جانسون.

یا او را بشنود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>