الیاس McClain تزريق با کتامين قبل از او درگذشت. این است که قانونی است ؟

در میان خواستار عدالت برای الیاس McClain — 23-ساله, سیاه, مردی که پس از او توسط پلیس متوقف در آرورا کلرادو قرار داده و در یک کاروتید نگه دارید توسط یک افسر — استفاده از کتامین در طول بازداشت خود نیز کشیده شده موشکافی.

McClain خانواده می گوید: او در راه رفتن به خانه در ماه اوت گذشته زمانی که افسران در پاسخ به یک تماس از یک شخص مشکوک اقدام نامنظم. کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه منصوب ویژه دادستان برای بررسی مجدد به صورت زیر شدید فشار افکار عمومی و درخواست آنلاین است که به دست آورد بیش از 3 میلیون امضا.

Adams County district attorney دیو جوان را کاهش یافته است به پرونده اتهامات جنایی در نوامبر اما در پی قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و Rayshard بروکس شده است وجود دارد علاقه در McClain است.

کالبد شکافی قادر به تعیین اینکه آیا McClain مرگ یک تصادف بود با توجه به علل طبیعی یا قتل; اما, پزشکی و کارشناسان حقوقی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که تزریق کتامین ممکن است نقش داشته اند. در پزشکی تنظیمات کتامين به طور معمول استفاده می شود برای سریع آن و اثر بیهوشی, اما آن را نیز بە عنوان یک توهم زا.

در اینجا آنچه که در مورد استفاده از این دارو در طول بازداشت و خطرات آن.

می کتامین یا دیگر آرام بخش ها استفاده می شود در طول بازداشت?

بله گفته جفری هنلی دالاس وکیل در مورد تونی Timpa که در طول بازداشت در آن افسران دوخته خود را شانه و زانو و گردن به زمین به او التماس کرد برای کمک به. Timpa نیز dosed با یک آرام بخش.

هنلی گفت: با استناد به سابقه قبلی از موارد که امدادگران اورژانس یا سایر متخصصان پزشکی به طور کلی مجاز و تحت حفاظت واجد شرایط اصول ایمنی به اداره آرام بخش برای بیماران در هنگام بازداشت زیر مناسب پزشکی و قضاوت. به طور کلی موارد گذشته تاسیس شده است واضح است که با استفاده از آرام بخش در طول بازداشت یک مثال از نیروی بیش از حد هنلی گفت.

هنلی گفت: تجویز آرام بخش است که اغلب پروتکل در برخی از موارد که در طی آن افسران در حال مقهور ساختن کسی که آنها باور دارند که به مقاومت در برابر بازداشت. هدف این است که برای جلوگیری از این فرد را از تلاش و خرمن کوبی که می تواند باعث آسیب یا ناراحتی و بالا بردن ضربان قلب خود را.

“این مایه تاسف است و آن را غم انگیز” هنلی گفت. “با توجه به کتامین آن را به خوبی ممکن است بی پروا توسط EMTs. من تعجب می کنم در مورد آن, اما من فکر می کنم آن خواهد بود دشوار است برای ایجاد چنین ادعا می کنند.”

اگر چه نادر است همچنین ممکن است که کسی آدرنالین افزایش سطوح بسیار بالا در دستگیری که باعث ایست قلبی دکتر گفت: داگلاس Zipes یک استاد پزشکی در دانشگاه ایندیانا.

با توجه به شفق آتش نجات بخش سیاست کتامین در نظر گرفته شده است مناسب برای اداره یک بیمار که نشان می دهد نشانه هایی از “excited delirium” یک بیماری است که توسط تهاجمی فعالیت گیج و بیارتباط افکار یا سخنرانی, توهم و قدرت فوق العاده و استقامت در هنگام مبارزه.

با توجه به فلوچارت بخش سیاست “هدف این است که سریع tranquilization به منظور به حداقل رساندن زمان مبارزه.”

اما “هذیان هیجان زده” نیست و به رسمیت شناخته شده تشخیص در انجمن روانپزشکی آمریکا پیشرو تشخیصی دستی, معمولا شناخته شده به عنوان DSM یا طبقه بندی بین المللی بیماری ها (ICD-9) سازمان بهداشت جهانی. کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و انجمن ملی پزشکی محققین انجام آن را تشخیص دهد.

در دهه های اخیر از منتقدان با اشاره به این واقعیت که مدت اعمال شده است تقریبا به طور انحصاری به در-مرگ در دوران بازداشت یا مرگ و میر که در غیر این صورت شامل اجرای قانون است.

چرا الیاس McClain, بازداشت, تزریق کتامین?

در اوت. 24, 2019, شفق قطبی پلیس دریافت یک تماس حدود 10:30 p. m. در مورد یک “مرد مشکوک” با پوشیدن یک ماسک اسکی با توجه به انتشار. ماموران وارد شدند و تلاش برای متوقف کردن McClain که آنها گفت: “به طور فعال مقاومت” و تلاش برای گرفتن یکی از اسلحه های خود را.

  

McClain گفت: ماموران که او در حال رفتن به خانه و خواست که آنها “لطفا احترام من حد و مرز است.” پلیس گفت McClain تا به حال نادیده گرفته شده اولیه خود فرمان برای جلوگیری از, اما McClain گفت ماموران او متوقف کردن موسیقی خود را به طوری که او می تواند گوش دادن با توجه به یک گزارش از این حادثه از دفتر دادستان منطقه.

پلیس قرار داده McClain در یک کاروتید نگه اعمال فشار در اطراف گردن خود را محدود کردن جریان خون به مغز. McClain به طور خلاصه ناخودآگاه رفت.

به گفته دادستان منطقه گزارش شفق آتش نشانی به صحنه نامیده می شد, در سیاست پلیس برای زمانی که یک کاروتید نگه داشتن استفاده می شود.

هنگامی که آتش پرسنل و پزشکان وارد در صحنه McClain بازداشت یک آتش پزشک درخواست شده است که McClain بود با تزریق کتامین به متین او را.

  

آتش طبیب جرمی کوپر محققان گفت که او درخواست کتامین زیر آتش نشانی پروتکل را برای زمانی که کسی را نشان می دهد نشانه هایی از “هذیان هیجان زده.”

دادستان منطقه گزارش می گوید که کوپر درخواست 500 میلی گرم کتامین.

در بیانیه ای شفق آتش نجات گفت: رسیدگی به پرسنل آن اقدامات در طول McClain بازداشت یافت که “این اقدامات پاسخ بودند سازگار و هم تراز با ما تاسیس پروتکل های. در واقع یافته های اولیه نشان می دهد که پرسنل ما نشان داد سطح بالایی از مهارت های فنی و حرفه ای در حالی که ارائه مراقبت به بیمار است.”

گزارش از Adams County, دفتر پزشکی قانونی نمی تواند یک نتیجه گیری در مورد آنچه باعث McClain مرگ است.

این گزارش گفت: ممکن بود McClain تا به حال یک “ویژه واکنش به مواد مخدر” است که می تواند رخ دهد هنگامی که یک دارو تجویز شده است در سطوح درمانی اما هنوز یک واکنش غیر منتظره. مرگ او شده است می تواند با توجه به علل طبیعی اگر او “تا به حال تشخیص داده نشده و بیماری های روانی که منجر به هذیان هیجان زده” و یا قتل شده است می تواند علت اگر کاروتید نگه منجر به آریتمی این گزارش گفت:.

این گزارش همچنین ذکر شده عوامل متعددی دخیل از جمله ترکیبی از اعمال فیزیکی شدید و باریک شريان کرونر چپ.

  

توسط کتامین خطرناک در این موارد ؟

کتامین تحت دوز مناسب سطوح و در غیر این صورت با افراد سالم به طور کلی در نظر گرفته امن گفت: دکتر رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در شهر نیویورک است.

اما تحت شرایطی که تجویز کتامین می تواند عوارض جانبی و به طور بالقوه کشنده از جمله اثر اگر بیمار به هیپوکسی یا پایین سطح اکسیژن کم آبی است و یا دارای فشار خون پایین Glatter گفت.

استفاده از کاروتید نگه دارید و در ترکیب با تزریق کتامین می تواند ایجاد “شرایط خطرناک” برای مکلين Glatter گفت.

“این مواد مخدر را حمل خطرات و با انواع خاصی از بیماران تحت انواع خاصی از عوامل استرس زا آنها می تواند عواقب نامطلوب و آنها می تواند کشنده باشد,” او اضافه شده است.

Zipes که بررسی منطقه دادستان و پزشکی قانونی گزارش ذکر شده تعدادی از عوارض احتمالی که می تواند باعث مسائل مربوط به سلامت که کتامین استفاده می شود در طول بازداشت: تزریق این دارو به سرعت بیش از حد و یا بدون نظارت مناسب ناشناخته تاریخچه پزشکی و امکان تعامل با دیگر مواد در بیمار سیستم. گزارش پزشکی قانونی می گوید McClain نیز داشت به ماری جوانا در سیستم خود را.

“هیچ کس واقعا می توان گفت با یقین مطلق چه تواند بود. دل و روده من است که آن را مربوط به کتامین” Zipes گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>