نخبگان به نوبه خود به بلومبرگ و حذف ماسک خود را

مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک و دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که با داشتن یک لحظه. پس از رای گیری در تنها چند تک رقمی سال گذشته او در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک لایه نامزد هل دادن گذشته معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ادعای یک نقطه دور و نزدیک به بالای پای صندوقهای رای است. یکی می تواند ویژگی این افزایش به مقدار مجنون از نقد او صرف در مبارزات انتخاباتی خود — بیش از 200 میلیون دلار تا کنون از خود ته جیب به انفجار تبلیغات بر روی هر پلت فرم به عنوان او خود را به فروش می رساند ، در حال حاضر لیبرال صاحب نظران به فکر چیزهایی مثل “وقت آن است که به صادقانه در نظر گرفتن این احتمال که بلومبرگ خواهد بود که دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.” اما ما صادقانه با توجه به او یک نامزد جدی?

بلومبرگ اصلی روی لئامت دادن با سیاست بود به عنوان شهردار جدید شهر نیویورک از سال 2002 تا 2013 که در طی آن زمان او به شدت تحت فشار قرار دادند به جرم و نژادی افراد با مشخصات رنگ تحت پوشش “توقف و frisk” پلیس مدل. این ایده ساده بود: بازداشت پیشگیرانه فقیر سیاه پوست و لاتین و نرخ جرم و جنایت را به طرزی جادویی به رها کردن. هزاران نفر از مردان خراب شد در بلومبرگ را به تور یا دام و سیاست همچنان ادامه داشت تا زمانی که چالش های قانونی مجبور شهر برای پایان دادن به برنامه با یک قاضی اعلام کرد این خلاف قانون اساسی است. در راه اندازی پیشنهاد خود را برای کاخ سفید در سال گذشته بلومبرگ ایستاده بود در مقابل سیاه و عبادت در کلیسا و گفت: “من می خواهم شما بدانید که من می دانم در آن زمان من اشتباه بود.”

شاید میلیاردر نامزد به سادگی انتظار می رود که پول خود را خواهد شستن بوی نژاد پرستی به دور است. اما پس از آن در این هفته های صوتی از سخنرانی او فقط پنج سال پیش در آسپن موسسه دفاع از “توقف-و-frisk” عمومی شد. ضبط ارسال شده توسط روزنامه نگار مستقل بنیامین دیکسون نشان می دهد بلومبرگ گفت:

نود و پنج درصد از قتل خود را قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهرستان. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. … شما می خواهید به صرف پول قرار دادن تعداد زیادی پلیس در خیابان. قرار دادن پلیس که در آن جرم و جنایت است که به معنی اقلیت محله. و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها.

بلومبرگ احتمال زیاد می دانست که به زودی پس از او از این که نظرات بی وجدان — از او پرسید: موسسه آسپن به توزیع فیلم از سخنرانی خود. واژه ها در تاریخ همتراز با نوع نژادپرستی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است spewed را نشان می دهد و تکان دهنده اهانت به قانون اساسی در تاریخ همتراز با رادیکال های افراطی جناح راست (بعد از همه بلومبرگ برنده خود را خود بودجه در مسابقه شهردار شهر نیویورک به عنوان یک جمهوری خواه). به عنوان بخشی از کنترل خسارت بیش ویرانگر کلیپ صوتی بلومبرگ در بیانیه ای گفت: “من به ارث عمل پلیس از توقف-و-frisk و به عنوان بخشی از تلاش های ما برای جلوگیری از خشونت اسلحه در آن بود بیش از حد. در آن زمان من سمت چپ من را قطع و آن را به عقب 95% اما من باید آن را انجام داده ایم سریع تر و زودتر.” اما بلومبرگ چپ خود شهرداری در سال 2013 است. دو سال بعد او هنوز هم در دفاع از خود نژادپرستانه سیاست ، رهگیری لی نیش شیرجه زده واقعی اعداد و متوجه شد که دور از برش پشت این برنامه توسط 95 ٪ بلومبرگ در واقع افزایش دستگیری هفت بار در طول تصدی خود. بلومبرگ گرفتار شده است در یک دروغ است. نیست ما انجام می شود انتخاب دروغگو ؟

شاید بلومبرگ امیدوار سفید لیبرال ها می تواند در کنار هر سوء ظن خود را در مورد نژاد پرستی به سادگی زیرا آنها fantasizing در مورد دسترسی نامحدود به مبارزات انتخاباتی خود پول نقد به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. بلومبرگ در حال حاضر نهم ثروتمندترین فرد در کل سیاره. در صادقانه صدایی op-ed در نیویورک تایمز او توضیح داد که چگونه “پاداش اقتصاد به مراتب بیش از حد متمرکز در بالا” و این که او “ساخت سیستم عادلانه تر و پیشرفته تر از جمله افزایش مالیات افراد ثروتمند مثل من.” اما تنها سه سال پیش بلومبرگ — در گفتگو با سپس سر از صندوق بین المللی پول کریستین La Garde — توضیح داد که او در حمایت از عقب مالیات به دلیل آن کمک اجتماعی مهندس مردم فقیر عادات:

مالیات عقب بله آنها هستند. چیز خوب در مورد آنها به دلیل مشکل این است که در افرادی که لازم نیست مقدار زیادی از پول و بنابراین افزایش مالیات باید بزرگتر تاثیر بر رفتار خود را و چگونه آنها را در مقابله با خود را دارند. بنابراین من گوش دادن به مردم گفت: “آه ما نمی خواهیم به مالیات فقرا است.’ خوب ما می خواهیم فقیر به زندگی طولانی تر به طوری که آنها می توانید دریافت آموزش و پرورش و از زندگی لذت ببرید. و همین دلیل است که شما نمی خواهید برای انجام دقیقا چه بسیاری از مردم می گویند شما نمی خواهید به انجام…. اگر شما افزایش مالیات بر کامل نوشیدنی های شیرین برای مثال آنها را می نوشند کمتر و هیچ سوالی وجود دارد که کامل sugared نوشیدنی ها یکی از عوامل مهم در چاقی و چاقی یکی از عوامل عمده برای بیماری قلبی است.

در حالی که این کلیپ دریافت کرده است و نه توجه به همان اندازه به عنوان بلومبرگ دفاع از “توقف-و-frisk” آن است که فقط به عنوان آموزنده در مورد نگرش خود را نسبت به افراد کم درآمد است. یک multibillionaire نظر از کسانی که در پله پایین جامعه است — تعجب — کاملا تحریف شده توسط خود را زشت و ناپسند و ثروت است.

دقیقا چگونه می توانید یک نژادپرستانه classist میلیاردر مورد علاقه دموکرات ها? به عنوان ایالت ورمونت برنی ساندرز در ادامه به ساخت شتاب لیبرال استقرار در حالت وحشت. همه سطحی انتقاد آنها بازیگران در ساندرز — که او یک مرد سفید پوست است که یک دموکرات برای به سختی یک دقیقه اعمال می شود فقط به عنوان به همان اندازه به بلومبرگ. اما آنچه مهم به بلومبرگ است حامیان این است که سیاست های او هستند که مخالف قطبی از Sanders. تنها چند روز پس از فاجعه آیووا قفقاز واشنگتن پست یوجین رابینسون bizarrely اعلام بلومبرگ “بزرگترین برنده” حتی اگر او قلم قفقاز. رابینسون استدلال این بود که “هرج و مرج در حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال ساخت بلومبرگ استدلال برای او.”

نیویورک تایمز’ توماس فریدمن در این هفته اشاره کرد که بلومبرگ “بهترین شانس برای حمل روز” در یک مسابقه در برابر تهمت است و او است که “متوسط مترقی با قلبی از طلا اما به سختی از یک مار زنگی.” کلمات “نسیم مترقی” کد برای “نه سوسیالیستی دموکراتیک مانند برنی ساندرز.” مدافعان ایجاد وحشت زده هستند که در تلاش برای دور رفت و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن و سیاست های خود را بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها می خواهد به نوار ثروتمند لیبرال از خود قدرت و پول را به عنوان به خوبی.

برای تمام ترس است که حزب دموکرات باید در مورد یک ساندرز’ نامزدی, بدترین که تهمت می تواند متهم ساندرز انجام چسبیده است به یک مجموعه اقتصادی و نژادی و جنسیتی و عدالت اصول برای 40 سال. او می تواند چنگ در ساندرز’ قسم خورده سوسیالیسم اما نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها در واقع کاملا پذیرای سوسیالیسم. او می تواند دروغ و تماس ساندرز کمونیست اما سناتور می تواند تلافی به عنوان او در حال حاضر انجام می شود “بدیهی است که من یک کمونیست” حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “شاید نمی دانید تفاوت.”

در اهریمنی ساندرز و همه او نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن است جانبداری با امثال سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein که بسیار وحشت زده از ساندرز او نگران سناتور را “خراب کردن اقتصاد” به عنوان رئیس جمهور. که از نظر Blankfein البته بدان معنی است که ساندرز قصد دارد به upend اقتصاد است که کار بسیار خوبی برای او و وحشتناکی برای بقیه از ما. مغلوب ساختن پیشی جستن وال استریت مدیران و نخبگان ثروتمند مانند Blankfein و بلومبرگ همه صف آرایی در برابر تهدید به, شرکت کنترل در امریکا است. آنها همه بخشی از همان تیم و در عین حال ایجاد دموکرات ها ادعا می کنند یک تفاوت وجود دارد بین تهمت و بلومبرگ.

به عنوان بایدن و سناتور. الیزابت وارن شیب در نظر سنجی بلومبرگ تعداد در حال افزایش است. در یک سر-به-سر matchup با مغلوب ساختن پیشی جستن یک نظرسنجی نشان داد او را ضرب و شتم رئیس جمهور با وسیع ترین حاشیه دموکراتیک نامزدها. اما بلومبرگ تا کنون از سود اندک پوشش رسانه ای و روزنامه نگاران حفاری های عمیق تر و بسیاری از اسکلت در حال غلت از گنجه. او همچنین هنوز مواجه با رقبای خود را در بحث مرحله. اگر او کاری که با سهولت نامزدی, تصویر تهمت پاره او جدا بارها نظرات خود را در مورد جرم و جنایت در اقلیت محله و خود را در سایه نگرش به مردم فقیر.

ساندرز جانشین نینا ترنر در مصاحبه اخیر خود در MSNBC, جرأت تماس بلومبرگ یک “میلیاردر” مطرح شده و خشم لیبرال صاحب نظران. اما کلمه “میلیاردر” تعریف شده است به عنوان یک عضو از یک ملت و نخبگان اقتصادی ناعادلانه با استفاده از وضعیت خود و پول به خوب بکار بردن قدرت. سابق نیروی کار منشی و محبوب مترقی نویسنده رابرت رایش توضیح داد که بله در این مرحله هر کسی بهتر است از تهمت و که “[o]ligarchy بهتر است از ظلم و ستم.” اما او افزود: “نه به عنوان خوب به عنوان دموکراسی است.”

بلومبرگ بسیار زیاد ثروت اجازه می دهد تا او را به دور زدن سنتی کمر پاسخگویی که بیش از یک نامزد در حال اجرا برای انتخابات. بلومبرگ نیازی به کمک مالی به مبارزات انتخاباتی خود و در نتیجه هیچ تضمینی وجود ندارد که به عنوان رئیس جمهور او را به مراقبت در مورد خدمت به مردم است. در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید ما رنج اثرات سوء غیر قابل توصیف یک فرد ثروتمند است که مراقبت بیشتر در مورد پول خود را از کشور خود. چگونه می تواند هر کسی که می خواهد به شکست تهمت می خواهند به جای او با کسی که نه بر خلاف او ؟

Sonali Kolhatkar

مقاله نویس

Sonali Kolhatkar یک مقاله نویس برای Truthdig. او همچنین بنیانگذار میزبان و تهیه کننده اجرایی از “افزایش تا با Sonali” یک رادیو و تلویزیون نشان می دهد که ايران در سخنرانی تلویزیونی (DirecTV,…

Sonali Kolhatkar

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>