الیزابت وارن باید تصمیم بگیرد که از طرف او در

شب قبل از سه شنبه, الیزابت وارن صحبت به چند هزار نفر در یک چهارگوش در شرق لس آنجلس ، خیلی از صحبت های او بازگو اقدامات قهرمانانه از مظلوم لاتین کارگران که منجر به عدالت برای سرایداران سازمان است. ایستاده در میان جمعیت من تحت تاثیر قرار گرفته بود با وارن فصاحت او به عنوان ستایش همبستگی و اتحادیه های کارگری به عنوان اساسی برای بهبود زندگی مردم کار.

در حال حاضر روز بعد با شرکت دموکرات جو بایدن با بهره گیری ناگهانی شتاب و مگا میلیاردر مایک بلومبرگ پیوستن به نیروهای با یک سوال فوری درصدی بیش وارن. آن زمان افتخار اتحادیه پرس و جو: “که طرف شما هستند؟”

چگونه وارن پاسخ این سوال ممکن است تعیین 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. در این روند او را عمیقا اچ به تاریخ و واقعیت های سیاسی او بود.

در مواجهه با این واقعیت است که او در مبارزات انتخاباتی به بن بست وارن اساسا دو انتخاب: در حالی که برنی ساندرز و بایدن رفتن پا به پا او می تواند به حفظ بی طرفی و جلوگیری از خشم حزب دموکرات شرکت استقرار. و یا او می تواند به تشکیل یک جبهه متحد با ساندرز گرفتن یک موضع اصولی از طرف آرمان مترقی.

برای بسیاری از سال گذشته در بسیاری از صدها نفر از سخنرانی ها و مصاحبه های وارن را محکوم کرده عظیمی از اهرم پول بزرگ در سیاست است. و او را به چالش کشیده است برخی از جنبه های کلیدی قدرت شرکت های بزرگ. اما در حال حاضر ما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چقدر عمیق از جمله تعهدات رفتن برای او.

“پس از وارن تلخ عملکرد در سه شنبه شرکت های همکاران و همچنین به عنوان کسانی که از ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می گویند او در حال حاضر به دنبال بهترین راه برای کنار” به واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش — و “وجود ندارد و به یقین او را تایید ساندرز و یا هر کس دیگری.”

یک هژیر مسیر در حال حاضر در انتظار وارن. پس از برنده شدن فقط چند ده نماینده او باید با پیوستن به نیروهای با ساندرز — که موفق به کسب بیش از 500 نمایندگان است و تنها نامزد در یک موقعیت برای شکست بایدن برای نامزدی.

ضرورت وارن تصمیم به سختی می تواند اغراق آمیز باشد. ساندرز و بایدن به شدت در حال رقابت برای رای در یک و نیم دوجین متحده با 10 مارس مقدماتی از جمله میشیگان (با 125 نمایندگان) واشنگتن (89 نمایندگان) و میسوری (68 نمایندگان). یک هفته بعد مقدماتی در چهار ایالت آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو را تعیین تخصیص 577 نمایندگان.

در میان این نامزدان در جنگ وارن باید یک غضبناک حمایت از ساندرز و به سرعت شروع به مبارزات انتخاباتی برای او. انتخاب, به جای ایستادن در حاشیه خواهد بود غم انگیز خیانت از اصول مترقی.

“در اینجا چیزی” وارن گفت: در یک سخنرانی به کنوانسیون کالیفرنیا حزب دموکرات نه ماه پیش. “هنگامی که یک نامزد به شما می گوید در مورد همه چیز است که ممکن است در مورد چگونگی محاسبات سیاسی برای اولین بار می آیند . . . آنها به شما گفتن چیزی بسیار مهم است — آنها به شما گفتن که آنها را برای مبارزه با شما.”

ما به زودی خواهید پیدا کردن که آیا الیزابت وارن مبارزه خواهد کرد برای ما.

نورمن جزایر

مقاله نویس

نورمن جزایر هماهنگ کننده آنلاین گروه فعال RootsAction.org…

Norman Solomon

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>