انگلوود نویسنده می گوید FDR را زن دیگر رسوایی بود افلاطونی

آیا فرانکلین دلانو روزولت یک ساله با لوسی مرسر Rutherfurd?

انگلوود — آیا فرانکلین دلانو روزولت یک ساله با لوسی مرسر Rutherfurd? حتی دو تا از رئیس جمهور خود را فرزندان فکر و یک پیشنهاد که همه چیز مشکوک نگاه ممکن است آمده ام مستقیما از دهان کاپیتان آشکار است.

قرار بود آن را به پایان رسید در سال 1918. که زمانی که بانوی اول النور روزولت کشف گنجینه ای از عشق-نامه مبادلات بین FDR و لوسی النور را دوست سابق و اجتماعی ،

هدایت تا حد زیادی توسط جاه طلبی های سیاسی, معاون وزیر نیروی دریایی وعده داده شده خود او هرگز دیدن لوسی دوباره. در سال 1920 لوسی بود ظاهرا در نقل مکان کرد و متاهل ثروتمند نیویورک مقتدر Winthrop Rutherfurd.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

اما در تاریخ 12 آوریل 1945 فقط به عنوان یک بیمار FDR بود به ریاست کل پیروزی در جنگ علیه رایش سوم او دچار کشنده خونریزی مغزی در Warm Springs, Georgia. لوسی در اتاق زمانی که رئیس جمهور فرو ریخت. او تبخیر بدون هیاهو و بازگشت بی سر و صدا به خانه اش در Aiken, South Carolina. النور تا به حال در واشنگتن بوده است. کاخ سفید هیچ اشاره ای لوسی حضور اما یک راز است که قدر ثابت کرد غیر ممکن است شامل.

نتیجه های جذاب و کشت لوسی مرسر Rutherfurd یاد می شود نه تنها به عنوان یکی از آخرین به امریکا را 32nd اجرایی زنده بلکه — مجله تایم اعلام کرد چند دهه بعد — به عنوان یکی از بزرگترین “بالا 10 معشوقه” در کنار امثال مرلین مونرو آن بولین و Monica Lewinsky.

اما در انگلوود 99 ساله محقق که از سن در آلمان هیتلر می خواهد به disabuse تاریخچه آن شهوت پرست استنتاج و طرح گوشت بر روی استخوان کلیشه.

کریستین Totten نویسنده exhaustively تحقیق “لوسی مرسر Rutherfurd: النور را رقیب FDR دیگر عشق” منتشر شده در سال 2018 اصرار فرهنگی بازدارندگی برگزار می شود به مراتب بیشتر نوسان در اوایل قرن 20 از هر گونه موانع فیزیکی مطرح شده توسط روزولت را فلج اطفال. و محدودیت های آن ساخته شده اند ممکن است این امر در حال اجرا از قلب و حتی بیشتر مشقت بار.

در عصری که در آن آمریکایی ها به راحتی شانه روز دوم بی احتیاطی از بیل کلینتون, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قطعا طلاق از رونالد ریگان — که احتمالا رد صلاحیت ریگان از دفتر یک قرن پیش — Totten ارائه یک ادعای buttressed قبلی مرتبط با یادداشت های شخصی و نامه های که قرن 21 مخاطبان خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن عقل اگر نه کاملا تکان دهنده است.

“آنها تا به حال یک پاکدامن رابطه می گوید:” Totten. “این می توانست هیچ راه دیگر. شما باید درک کنند — آنها هر دو محصول از زمان خود است.”

• • •

چه فرقی می کند یا نه یک رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال امر زنا یک قرن پیش است ؟ الیوت ورنر ناشر “النور رقیب می گوید:” این نیروهای دانشجويان چه بود مسلما آمریکا فرآیندی ریاست جمهوری به حفاری عمیق تر.

او می گوید Totten در خدمت آنچه یک زن از دست داده و به تاریخ می تواند به مرد قدرتمند ترین در این سیاره محراب او از جهان در آتش ممنوع مهلت که روزولت می تواند پیدا کردن جایی دیگری است.

“ما بیشتر بدانید در مورد زندگی و شخصیت رهبران ما بیشتر از آن می رود به انگیزه کمک به ما در درک چرا آنها آنچه را که آنها می گوید:” صاحب الیوت ورنر Publications, Inc., کلینتون در گوشه, New York. “ما می دانستیم که نسبتا به سرعت قبل از اینکه ما تصمیم به انتشار, بر اساس یک زن و شوهر از پیش نویس فصل بود که یک داستان در اینجا است که تا به حال گفته شده است.”

این “ما” ورنر اشاره به شامل همسر سینتیا کخ مدیر سابق FDR ریاست جمهوری کتابخانه و موزه در هاید پارک که در آن Totten کتاب در حال حاضر در قفسه های خرده فروشی.

لوسی مرسر Rutherfurd “شده است تا حد زیادی درمان می شود به عنوان پاورقی بود و فقط در مورد هر کس دیگری که FDR آمد در تماس با, چرا که او چنین بزرگ و گسسته شکل” ورنر می گوید. “نوه اش کورتیس در زندگینامه خود” بیش از حد به خورشید نزدیک است,’ نوشت: در مورد چگونه همه رو تحت الشعاع توسط پدر بزرگ خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط Billy Cox

“شما شاید می تواند یک شبیه استدلال در مورد Monica Lewinsky بودن پاورقی در کلینتون در کتاب است. اما آنچه که لوسی را به FDR به نظر می رسد به از بسیار بالاتر هواپیما و آن را پایدار.”

Rutherfurd شخصیت ساخته شده است که ظاهر cameo در محبوبیت FDR زندگینامه مانند ABC سریال “النور و فرانکلین” و همچنین در دو PBS سیستم عامل “فرانکلین روزولت” در “تجربه آمریکایی” صف و کن برنز “Roosevelts.”

اما برای تمام اهداف عملی لوسی مرسر وجود نداشت تا سال 1914 زمانی که به عنوان یک زن 23 ساله او وارد روزولت مدار. سپس همراه با تاریخچه کارآگاه کریستین Totten.

• • •

همین Totten برای اولین بار کشف کریستین در کافه تریا از دانشگاه شیکاگو در سال 1949. آنها هر دو دانش آموزان فارغ التحصیل و آنها تا به حال شده است در طرف مقابل اقیانوس اطلس در جنگ جهانی دوم است.

او یک هوانورد نیروی دریایی و مربی پرواز و او یک نگاه اجمالی از رئیس جمهور روزولت در کورپس کریستی که در آن او یک دانشجوی دانشکده افسری ستوان. فلج فلج اطفال FDR نشسته در ماشین باز برای یک واحد نقد و بررسی در کنار رئیس جمهوری مکزیک مانوئل آبیلس Camacho. “من یکی” به یاد می آورد همین Totten, 98, “که کردم به فریاد زدن ‘در حال حاضر! اسلحه!'”

کریستین رشد در براندنبورگ مورد مطالعه در فرانسه و انگلستان قبل از جنگ بود و یک گوش برای زبان. پدر او یک محقق که کار شامل کتاب “نقش زبان در شکل دادن به سازمان ملل.

در طول هیتلر در دوران او انجام کار فارغ التحصیل در دانشگاه هایدلبرگ شهر امان از متفقین (آمریکا ، خانواده او پاک توسط حزب نازی وابستگی های چند زبانه دانشجو انتخاب شد توسط آمریکا استعداد پیشاهنگی به تحصیل در ایالات متحده تحت یک “محققان برجسته” برنامه.

کریستین و همین امر ازدواج در سال 1950 افزایش سه دختر در اروپا زندگی می کنند و دنبال دانشگاهیان. او مدرک دکترای خود را در جغرافیا از دانشگاه هایدلبرگ و آنها را صرف 20 سال خود را با هم به عنوان عضو هیات علمی در شیپور دانشگاه پنسیلوانیا است.

و در یک تغییر ناگهانی است که قطعا واجد شرایط به عنوان یک مسابقه ساخته شده در بهشت متقابل آنها شور و شوق برای تاریخچه آنها منجر به فرانکلین D. روزولت ریاست جمهوری کتابخانه و موزه در هاید پارک نیویورک است. برای 20 سال و هر تابستان به مدت دو هفته در یک زمان زن و شوهر خواهد به صرف تعطیلات خود را غوطه ور در گذشته است.

کریستین بود که قصد تولید یک بیوگرافی از FDR مادر سارا دلنو. اما به عنوان او جرأت عمیق تر به پراکندگی از منابع اولیه کریستین خودش را کشیده به لوسی مرسر این bete noire of Eleanor Roosevelt. دنباله منجر به ده ها هزار نفر از اسناد و مکاتبات در محل و خاموش و به متفاوت خانواده archives کشش 150 سال است.

کریستین کشف شده در لوسی مرسر اجتماعی برجسته ویرجینیا نسب با لینک کلیک کنید برای جیمز تاون و مؤتلفه General Robert E. Lee و یک پدر که خدمت با تدی روزولت “سواران خشن” در کوبا. خانواده مبهوت “وحشت مالی از سال 1893” لوسی و خواهر ویولتا اعزام شدند به یک صومعه به آموزش و پرورش خود را. خواهران را دعوت به زندگی در وین با پسر عموی اگنس Knowles که ازدواج کرده بود به Hapsburg سلسله و شناخته شده بود به عنوان کنتس Heussenstamm. خواهر و برادر’ آموزش و پرورش ادامه داد: در اتریش صومعه.

لوسی تولید مکاتبات به زبان انگلیسی و فرانسه و آلمانی و گاهی تعویض زبان در هر حرف. “من نمی نیاز به هر گونه کمک از خارج (برای ترجمه),” کریستین می گوید. “من شک دارم که ممکن بوده است به همین دلیل دانشمندان قبل از من خودداری از گرفتن بیش از حد عمیقا درگیر به دلیل تمام زبان های دیگر.”

در میان چیزهای دیگر, لوسی نامه منعکس شده او مؤمن کاتولیک در میان بسیاری از سرنخ های کریستین کشف شده نشان می دهد که لوسی در نظر گرفته شده و باقی می ماند تا زمانی که باکره ازدواج. که اتفاق نمی افتد تا سال 1920 هنگامی که او ازدواج کرده و غنی به تازگی بیوه, Winthrop Rutherfurd نزدیک به 30 سال ارشد خود را.

حتی پس از FDR رسیده به لوسی در حروف آغاز و در سال 1926 و او را در حضور همه از ریاست جمهوری خود را inaugurations. هنگامی که همسرش دچار سکته مغزی در سال 1941 FDR مطمئن ساخته شده او متخصص مراقبت در مرکز پزشکی والتر رید. لوسی استفاده خواهد کرد که اتصال به امن آلو نظامی تکالیف برای دو نفر از افراد مشهور, در طول جنگ.

پس از Winthrop Rutherfurd درگذشت در سال 1944 FDR تا به حال جسارت به درخواست خود دختر آنا — شارژ با مدیریت کاخ سفید تقویم اجتماعی — به ترتیب یک جلسه محرمانه با لوسی. به آنا تعجب او و لوسی به آن ضربه. النور را پیدا کردن خیلی بعد.

• • •

وجود دارد بدون سیگار-تفنگ مستندات پرداختن به لوسی عفت و یا فقدان آن در حضور FDR. اما 20 سال پژوهش به رمز و راز و شایعه را “کاملا” قانع کریستین از این مقدار: لوسی doctrinaire ایمان را مانع او از ازدواج به کلیسای اسقفی درمسیحیت روزولت حتی اگر او می خواهم بدست طلاق به عنوان النور پیشنهاد آنها در سال 1918 زمانی که آینده بانوی اول کشف نامه های عاشقانه.

کریستین unsparing در انتقاد از تلاش برای به تصویر کشیدن یک رابطه تصور در ویکتوریا اخلاق به عنوان جنسی. در میان ماندگار ترین بود یک پیشنهاد است که FDR و لوسی لذت بردم 1917 واگذاری در ساحل ویرجینیا. کریستین یافت ملامت بر اساس یک نقشه نشان می دهد کمبود ایستگاه های گاز و غیر قابل اطمینان جاده ها بین واشنگتن و ویرجینیا بیچ ارائه یک سفر لجستیکی غیر ممکن است.

او خواستار ساحل ویرجینیا به اتهام یک “خلقت (FDR پسر) James’ تخیل” با اقتباس از الکی حساب های ثانویه و انگیزه فروش کتاب.

در نهایت آنچه کریستین Totten آمد دور با یک داستان تلخ و شیرین متقابل انکار دوري محدود به عاطفی و فکری راحتی. اگر FDR و النور معروف شد بیمار-مناسب برای هر یک از دیگر کریستین شرح لوسی ازدواج به Rutherfurd آینده در روز از مرگ پسرش قدیمی ترین به نظر می رسد برای بدست به یک کاملا خسته کننده شروع می شود.

Rutherfurd “گریه کردن برای یک عروسی فوری به او سنگ به چسبیدن به در میان امواج توفنده از عزاداری” Totten می نویسد. “از دست دادن خود را وارث پاره کرده بود باز زخم ناشی از مرگ همسرش آلیس سه سال پیش از آن. لوسی فرشته فرستاده شده به حمایت از او در ناامیدی بود با هم ادغام می شود خانواده به عنوان جدید خود را در بوته از درد و غم و اندوه.”

کریستین حتی برخی از کاوش های باستان شناسی سایهای از خطوط سنتی, آلمانی, عامیانه, تصنیف محبوب هنگامی که لوسی و Vio بودند آمدن سن در دادگاه از Habsburgs: “وجود دارد هنگامی که کودکان از پادشاهان بسیار در عشق با یکدیگر. اما آنها نمی توانند با هم — آب بین آنها بسیار بیش از حد عمیق است.”

لوسی درگذشت 57 از لوسمی در سال 1948 کمتر از یک سال پس از خودکشی خواهرش است. او قبل از مرگ لوسی نابود بیشتر از مبادلات با FDR.

• • •

همین Totten در کریستین طرف برای هر مرحله از تحقیقات خود را به یک زن و شوهر است که همه چیز را, اما فرصتی برای رشد ، او اهدا همه 50,000 صفحات همسرش پژوهش به شیپور دانشگاه که در آن سکونت دارند امروز در 253 سه حلقه کلاسور.

این Tottens را دوست فرزندان از خانواده ها و اعضای آنها آمده اند به فلوریدا را ببینید.

کریستین می شود در اطراف در یک واکر. همین غرفه های خود را در دو عصا.

“یکی از چیزهایی است که نمی شود برای اعطا گرفته,” او می گوید: “قدیمی است زوج که همراه با هر یک از دیگر.”

همین پاسخ را با یک لبخند. “شما می دانید,” او می گوید: “ما ازدواج کرده ام 70 سال است.”

در نهایت تحقیقات خود را صرفا تصریح کرد: چیزی که آنها کشف طولانی در پیش است. “مهم ترین چیز,” او می گوید: “این است که عشق را در زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de