انگلوود وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در خدمت بیش از 160 مشتریان در جامعه هر روز. بسیاری از آنها در میان ما آسیب پذیرترین شهروندان است. اعضای انگلوود دموکراتیک باشگاه تمرکز خود را به خیریه تلاش بر کمک به سالمندان و همسایگان در هر راه که آنها می تواند در تشویق دیگران به ماندن درگیر در ساخت بهتر جامعه است.

در پاسخ به بسیاری از نیازهای ناشی از گسترش coronavirus هدیه ای بود که توسط انگلوود دموکراتیک اعضای باشگاه به انگلوود وعده های غذایی بر روی چهار چرخ زیرا آنها را مانند یک سرویس فوق العاده به جامعه است.

دیوید جونز, نمایندگی انگلوود دموکراتیک باشگاه ارائه شده تام Kizis مدیر انگلوود وعده های غذایی بر روی چهار چرخ با یک بررسی برای $1000 به توان مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به در هر راه مورد نیاز است. کمک های مالی شما همیشه خوش آمدید به نگه داشتن هزینه از مشتریان وعده های غذایی را به عنوان به خوبی به عنوان کمک به پرداخت هزینه برای مشتریان قادر به پرداخت مقدار خود را دارند.

دیوید و پتی جونز نیز کمک شخصی اهدای 240 دلار به انگلوود وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. پولی هدیه ای است که 10 درصد از محرک بررسی هر یک از زن و شوهر اخذ خواهد شد در آینده نزدیک.

اگر شما می خواهم به کمک مالی و یا داوطلب لطفا تماس 941-474-4445 برای اطلاعات بیشتر.

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im