انگلوود دموکراتیک باشگاه برگزیدگان افسران و هیئت مدیره

این انگلوود دموکراتیک باشگاه برگزار شد انتخابات از افسران و اعضای هیئت مدیره برای سال 2020 در فوریه. 26. در این جلسه همچنین اعلام شد که در آن رئیس جمهور, دیوید جونز در حال اجرا است به عنوان یک نامزد برای فلوریدا در مجلس نمایندگان منطقه 75.

این باشگاه همچنان به رشد دو برابر آن رای گیری به عضویت در چند ماه گذشته است. آنها فعال شده است که در جامعه در سال گذشته شرکت در رویدادهای محلی مانند ساختمان برنده جایزه زیست محیطی شناور برای پیشگام روز رژه و اهدا به گروه خدمات عمومی مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و اولین پاسخ دهندگان.

اعضای باشگاه نیز کارکنان یک غرفه در بازار کشاورز هر پنج شنبه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات جمع آوری امضا در دادخواست و ثبت نام رای دهندگان. به عنوان اغلب به عنوان ممکن است این باشگاه ارائه سخنرانان به اطلاع اعضای مسائل مختلف به دنبال سوال و جواب جلسات. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 941-475-4607.

— ارسال شده توسط پیتر انگلس

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>