محیط زیست محافظت است teaming تا با نورث پورت دوستان از حیات وحش به جمع آوری پول در طول دادن چالش برای کمک به خرید حفاظت زمین در شمال بندر.

بندر شمالی — محیطی محافظت از شمال بندر امیدوار است به یک شانس دوم برای خرید دو مقدار زیادی از ساراسوتا کانتی برای استفاده به عنوان اسکراب جی زیستگاه.

غیر انتفاعی که مطرح 5.000 دلار در اوایل سال جاری در تلاش خود را برای خرید escheated بسیاری از شهرستان ها در اصل از دست رفته را در آن پیشنهادات برای پنج ،

اما پس از برنده شدن در مناقصه در دو نفر از کسانی که مقدار زیادی تغییر ذهن خود را به محافظت از امید برای بستن قرارداد.

باربارا لاکهارت رئیس جمهور جدید 501(c)(3) گفت: 5.000 دلار پوشش تب در یکی از این لات و او را به امید همکاری با نورث پورت دوستان از حیات وحش منجر خواهد شد که سازمان های غیر انتفاعی برای جمع آوری کمک مالی از طریق به چالش کشیدن — اجرا می شود که از ظهر سهشنبه تا ظهر جمعه — به جمع آوری پول برای خرید دوم.

همه کمک های مالی ساخته شده در طول چالش همسان هستند دلار برای دلار توسط پترسون بنیاد پس از اهداکنندگان می تواند دو تاثیر خود بشردوستانه تلاش است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

لاکهارت گفت که حداقل غیر انتفاعی می توانید خرید یکی از بسیاری است و تا جولای 24 به جمع آوری پول برای خرید بسیاری دوم اما امیدوار به صورت عمده دست انداز از بودجه مطرح شده توسط نورث پورت دوستان از حیات وحش است که ثبت نام برای شرکت در به چالش کشیدن.

این محافظت تاسیس شده در ماه ژانویه که خیلی دیر شده بود برای چالش دستورالعمل.

ادی خشک ترین رئیس هیئت مدیره برای نورث پورت دوستان از حیات وحش به عنوان وزیر محیط زیست و محافظت از.

او ارائه شده به کمک هر بودجه مطرح شده از طریق این چالش به محافظت از.

برای کمک به نورث پورت دوستان از حیات وحش برای بهره مندی از محیط زیست محافظت از بندر شمالی یکی باید بازدید givingpartnerchallenge.org و سپس جستجو برای دوستان از ساراسوتا کانتی پارک/FOSCP.

سپس در حالی که اهدای مطمئن شوید که به نوشتن در این پیام آنلاین جعبه NPFOWL.

همچنین اطلاع NPFOWL از طریق ایمیل از کمک مالی خود را در [email protected]

که کلید خیلی از دوستان از ساراسوتا کانتی پارک می دانم که غیر انتفاعی دریافت کمک مالی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

محیطی محافظت کرده بود چشم خرید به عنوان بسیاری از پنج نفر از 182 escheated بسیاری ساراسوتا کانتی صاحب در داخل محدوده شهر که county بینی مناقصه مهر و موم شده برای مالکیت در ماه مارس است. مناقصه شکست خورد اما لاکهارت گفت: “کسی که خریده بود دو تا از آنها را که اتفاق افتاده بود و ما دو نفر در لیست ما است رفتن به ادامه دهید.”

این محله در نزدیکی Americana خیابان بین Duarr تراس و اوهایو جاده یک منطقه از شهر که محیط زیست باید چشم به عنوان پتانسیل اسکراب جی زیستگاه.

لاکهارت تاکید کرد که در حالی که اسکراب جیز هستند قابل تشخیص ترین گونه های ذکر شده گونه های دیگر مانند لاک پشت نقب زن لاکپشتهای در حال آواره توسعه بیش از حد.

با که در ذهن او تاکید کرد هدف این است که برای حفظ فضای سبز در کل “با ایده ایجاد یک کمی حفاظت از منطقه در آن محله است.”

پس لاکهارت شروع به حفظ تلاش های او در صحبت با فردی مالکان خریداری شده که بسیاری به عنوان فضای سبز.

محیط زیست و محافظت از تلاش های الگو پس از غیر انتفاعی کیپ کرال دوستان از حیات وحش که حفظ بسیاری به عنوان زیستگاه لاک پشت نقب زن لاکپشتهای و نقب جغدها.

“فرآیند تفکر ما است وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم به صرفه جویی در خود را در محله” لاکهارت گفت: “اما لازم نیست که یک گلدان از پول را در آن قرار دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de