اریکا دونالد دفاع برانگیز مدرسه کوپن برنامه در Tiger Bay ناهار

یک بحث جدید بیش از فلوریدا اعتبار مالیاتی بورس تحصیلی برنامه ساخته شده راه خود را به ساراسوتا در روز پنج شنبه در ساراسوتا ببر خلیج ناهار.

جنجال شروع شد و دو هفته پیش هنگامی که یک Orlando Sentinel بررسی گزارش داد که فلوریدا بورس تحصیلی برنامه اغلب به عنوان مدرسه کوپن فرستاده شده بیش از $129 میلیون به خصوصی نهادهای مذهبی که در برابر تبعیض LGBTQ دانش آموزان است. نگهبان متوجه شد که 83 مدارس به صراحت انکار تجاوز به دانش آموزان از حضور و 73 اضافی مدارس می گویند که همجنسگرا بودن و یا تغییر جنسیت گناه است اما دریافت مالیات پول از طریق بورس در برنامه است.

همه دانش آموزان دریافت کوپن برای حضور در مدارس خصوصی هستند و در فقر و گفت: اریکا دونالد یک رهبر در دولت مدرسه انتخاب جنبش در طی یک میزگرد در مایکل در شرق.

“متوسط درآمد مالیاتی اعتبار کوپن خانواده است $21,000 یک سال و … است که به سختی به اندازه کافی به سختی برای زنده ماندن بسیار کمتر از شما می دانید ارائه هر گونه آموزشی اضافی گزینه های خود را برای دانش آموزان” دونالد گفت. “به طوری که به شما می دهد یک ایده از این برنامه که مورد حمله و افرادی که مورد حمله قرار دارد.”

ران مایر سابق مشاور عمومی از فلوریدا انجمن آموزش مقابله که پول است “نه رفتن به فقیرترین فقرا.”

“برای یک خانواده سه شما می توانید ساخت $65,000 یک سال و دریافت کوپن تخفیف برای فرزندان خود” مایر گفت.

اعضا اساسا تقسیم به دو طرف: pro-کوپن و ضد کوپن.

در نرم افزار-کوپن طرف دونالد که منصوب سابق فلوریدا مجلس ریچارد زاهدان (در حال حاضر کمیسر آموزش و پرورش) به دولت در قانون اساسی بررسی کمیسیون. او نویسنده متمم 8, شناخته شده به عنوان منشور مدرسه متمم که گرفته اند را کنترل منشور مدارس از محلی مناطق و به دولت داده می شود. آن زده بود از انتخابات توسط دادگاه عالی ایالت در یک طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط اتحادیه زنان رای دهندگان در سال 2018 است.

دونالد اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق مدارس خصوصی در ایالات متحده در فلوریدا ارائه شده توسط نهادهای مذهبی.

“دولت است نه انتخاب یک مدرسه مذهبی به ارائه اعتبار مالیاتی کمک هزینه تحصیلی و یا یک کوپن” دونالد گفت. “دولت است که انتخاب یک دانش آموز و گفت: این دانش آموز است که مستحق این کوپن به دلیل پدر و مادر خود را بر خلاف بسیاری از ما در این اتاق نمی توانیم دیگر آموزشی گزینه از یک طبقه بندی می شوند ،

تراز وسط قرار دارد با دونالد بود جان Legg از بنیانگذاران و رئیس امور مالی Dayspring آکادمی یک مدرسه منشور در Pasco County است. او همچنین عضو هیئت مدیره گام برای دانش آموزان, یک سازمان است که توزیع کوپن پول به مدارس خصوصی. او خدمت در فلوریدا مقننه برای 12 سال و در طول تصدی خود نویسنده برجسته قانون رسیدگی به پاسخگویی استانداردهای مدرسه انتخاب و تصدی اصلاحات.

Legg گفت که فشار که قرار داده شده است سنتی در مدارس دولتی به دلیل انتخاب مدرسه اجازه داده است پدر و مادر به دلخواه خود و آموزش و پرورش کودکان.

در انتهای دیگر این طیف بود و کارول لرنر بنیانگذار و رئیس حفاظت از مدارس ما Manasota غیر انتفاعی است که طرفداران برای آموزش عمومی. او شده است یک مدافع از جامعه مشارکت مدارس در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و مخالف هزینه های عمومی در مدارس خصوصی.

دیگر شرکت کنندگان در میزگرد “بحث در مورد حق انتخاب اما آنها نیز با استفاده از یک مدل کسب و کار به دنبال در آموزش و پرورش, با کودکان تقریبا به عنوان یک کالا” لرنر گفت. “و من فکر می کنم که واقعا اشتباه است.”

لرنر با تمرکز بر فقدان مقررات و نظارت در مدارس خصوصی.

موافقت با لرنر بود مایر سابق مشاور عمومی از فلوریدا انجمن آموزش و پرورش.

“وجود دارد هیچ قوانین و مقررات. اگر شما یک گرم بدن و شما لازم نیست کار یک ساختمان مدرسه که به احتمال زیاد به رایت کردن و شما لازم نیست به استخدام محکوم molester کودک — حدس می زنم آنچه شما در کسب و کار و شما می توانید یک کوپن” مایر گفت.

ساراسوتا کانتی مدرسه عضو هیئت مدیره جین گودوین که او نیز مخالف با استفاده از پول مالیات بر مدارس خصوصی jousted با دونالد پس از دونالد ادعا که مدرسه تخته نه قوه مقننه مسئول micromanagement رخ می دهد که در کلاس های درس.

“آیا این درست است که فلوریدا دارای گسترده ترین مدرسه انتخاب برنامه در کشور؟” گودوین خواسته دونالد. “شما حتی می توانید در سراسر خطوط شهرستان در فلوریدا. شما لازم نیست برای رفتن به مدرسه خود را که در آن خانه واقع شده است.”

در حالی که لرنر و مایر در لمس LGBTQ سیاست های تبعیض آمیز در مدارس خصوصی که دریافت مالیات دهندگان پول دیگران خودداری از موضوع.

در ساراسوتا کانتی با توجه به نگهبان بررسی ونیز مدرسه مسیحی دریافت $864,972 در 2018-19 سال تحصیلی و سیاست آمده است که مدرسه “حفظ حق امتناع از ثبت نام و یا به اخراج هر دانشجویی که … ادعا به همجنسگرا/دوجنسي/تغییر جنسیت (sic) و یا یک تمرین همجنسگرا/دوجنسي/تغییر جنسیت (sic) به عنوان به خوبی به عنوان هر دانشجویی که اغماض پشتیبانی و یا در غیر این صورت ترویج چنین شیوه است.”

Calvary Chapel مدرسه در ساراسوتا دریافت $189,197 و برادنتون مدرسه مسیحی در گاو دریایی شهرستان دریافت $1,116,429. هر دو سیاست های مشابه.

بعد از نگهبان تحقیقات پنجم سوم بانک ولز فارگو و اعلام کرد آنها متوقف آینده کمک های مالی به اعتبار مالیاتی برنامه کمک هزینه تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>