Esper می گوید طالبان مقابله امیدوار کننده است اما نه بدون خطر

مونیخ — وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper روز شنبه گفت که یک توافق صلح میان ایالات متحده و طالبان است که می تواند منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان بدون خطر نیست اما “به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است.”

پیش از اعلام رسمی هفت روز “کاهش خشونت” معامله Esper گفت: از آن زمان به صلح یک شانس در افغانستان از طریق سیاسی و مذاکره است. او یک روز پس از یک مقام ارشد آمریکایی گفت که توافق شده بود به این نتیجه رسیدند و خواهد اثر را بسیار به زودی.

انتظارات هستند که توافق خواهد شد به طور رسمی اعلام کرد در روز یکشنبه و کاهش خشونت ها روز دوشنبه آغاز خواهد شد به گفته افراد آشنا با این طرح است.

“بنابراین ما باید در جدول در حال حاضر کاهش خشونت پیشنهاد شد که مذاکره بین ما سفیر و طالبان” Esper گفت: مخاطبان در کنفرانس امنیتی مونیخ. “به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است.”

“این نظر من به عنوان خوبی است که ما باید به صلح یک شانس است که اگر نه تنها راه رو به جلو در افغانستان است که از طریق یک توافق سیاسی است و این بدان معناست که مصرف برخی از خطر” او گفت:. “این بدان معناست که ما را قادر می سازد دیپلمات و این بدان معناست که همکاری با شرکا و متحدان ما در زمین به تاثیر چنین چیزی.”

Esper و وزیر خارجه مایک Pompeo ملاقات روز جمعه در مونیخ با رئیس جمهور اشرف غنی است که شک و تردید از این طرح است که اگر موفق خواهد دیدن پایان دادن به حملات به مدت هفت روز و سپس امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح معامله است. همه و افغانستان مذاکرات صلح را پس از آن شروع در عرض 10 روز به عنوان بخشی از این طرح که پیش بینی مرحله به مرحله خروج نیروهای ایالات متحده و بیش از 18 ماه است.

در سخنان بعد از آن به یک گروه از خبرنگاران Esper کاهش یافته است می گویند که آیا آمریکا موافقت کرده به قطع آن لول نیروها در افغانستان به صفر است. او گفت: اگر 7 روز آتش بس موفق است و در گام بعدی نسبت به افغانستان مذاکرات صلح آغاز می شود ایالات متحده را کاهش میدهد نیروهای نظامی مشروط “در طول زمان” به مورد 8600. وجود دارد در حال حاضر حدود 12000 نیروهای ایالات متحده در این کشور است.

غنی نیز حاضر به اظهار نظر در مورد بسیاری از جزئیات این طرح اما گفت زمان آن فرا رسیده “پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای توقف جنگ است.”

او گفت: آن را غیر ممکن بود به دانستن این که آیا طالبان ممکن است استفاده از یک قرعه کشی در آمریکا قدرت نظامی در افغانستان به reassert آن حضور خود اما گفت: تنها راه برای پیدا کردن بود به “مشارکت در روند صلح است.”

“بحرانی آزمون در حال رفتن به: خواهد طالبان را قبول یک انتخابات؟” غنی گفت.

رئیس جمهور با رد این ایده است که طالبان می تواند اعطا می شود تاثیر بیشتری در برخی از مناطق افغانستان گفت این تضاد به افغانستان دید چرا که ما یک کشور متحد.”

“دامنه صلح باید ملی. آن را نمی توان زیر ملی به دلیل در غیر این صورت از آن خواهد شد یک دستور برای دور دیگری از جنگ,” او گفت:.

ایالات متحده است و نه توافق به حالت تعلیق و یا پایان آن در مبارزه با تروریسم در افغانستان شده اند که با تمرکز به طور عمده در یک دولت اسلامی وابسته شناخته شده به عنوان ISIS-K و القاعده گفت: پنتاگون سخنگوی الهام فرح بود که سفر با Esper.

“تحت هیچ توافق کلی میلر حفظ مقامات لازم برای حفاظت از ایالات متحده با منافع امنیت ملی از جمله مقامات و قابلیت حمله به داعش-K و القاعده,” او گفت: با اشاره به ایالات متحده ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکایی و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

توافق نهایی شد, هفته گذشته توسط ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. Esper گفت: غنی بود و حمایتی از این معامله بود و متعهد به انجام بهترین خود را برای حمایت از آن.

“من فکر می کنم او به طور کامل در هیئت مدیره” Esper گفت: غنی. “او می خواهد خود را به رهبری بخشی از فرایند است که اگر ما به این خواهد بود که یک قرارداد صلح که شامل خیلی زود پس از آن یک اینتر-افغانستان مذاکره است. او می خواهد به وضوح یک شریک کامل در که و می خواهد به سرب در آن و مطمئن شوید که تمام افغان ها گرد هم می آیند.”

غنی bickered با شریک زندگی خود را در زمان حکومت عبدالله عبدالله بیش از خواهد شد که نشان دهنده کابل در میز مذاکره. غنی اصرار او رهبری مذاکرات, در حالی که مخالفان سیاسی خود و دیگر برجسته طالبان به نام برای فراگیر تر نمایندگی.

به طور جداگانه در شنبه ناتو ینس استولتنبرگ گفت: کنفرانس امنیتی است که او نیز به حمایت از طرح اما تاکید کرد که اتحاد ماموریت در افغانستان ادامه خواهد داد در کوتاه مدت و میان مدت.

“ما در حال خروج از افغانستان, اما ما در حال آماده شده برای تنظیم نیروی ما سطح اگر طالبان نشان می دهد که اراده و توانایی برای کاهش خشونت و واقعی را به خطر انداخته است که می تواند راه را برای مذاکرات میان افغانها برای صلح پایدار” او گفت:.

_____

David افزایش کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>