اخلاق شکایت علیه نورث پورت شهردار

شکایت ناشی از مارس 23 Cisco Webex meeting میزبانی غرب روستاییان برای دولت مسئول است که شهردار دبی مک داول نظارت. سازمان او دعوت نشده بود.

بندر شمالی — شمال بندر شهردار دبی McDowelll مواجه شده است و دولت اخلاق شکایت غرب روستاییان مسئول دولت برای گوش دادن در یک مارس 23 Cisco Webex meeting, که در آن گروه مورد بحث استراتژی خود را برای فشار به د-ضمیمه از شهرستان نورث پورت.

مک داول کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

شکایت بود که با ثبت فلوریدا کمیسیون اخلاق ژوئن 9, مدعی مک داول نقض دولت قوانین مربوط به استراق سمع و او سوگند یاد کرد.

او قبلا بستری برای گوش دادن در این دیدار در حالی که او در مصاحبه در ژوئن 8 توسط غرب روستاها برای دولت مسئول سیاسی کمیته که به اشتراک گذاشته یک کلیپ یوتیوب در آن صفحه w4vrg.org.

وقتی پرسیده شد که چرا او تماس گرفته شده در مک داول پاسخ داد:: “”این یک جلسه باز من دعوت به آن است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب نورث پورت اخبار

وقتی پرسیده شد که چرا او نمی پاسخ به درخواست ملاقات میزبان ویکتور Dobrin برای هر کس خود را شناسایی و او پاسخ داد: “من که قرار بود برای شرکت در هر شکل و فرم و من نمی خواهم برای پی بردن به هر چیزی در جلسه توسط من در حال حاضر و شما بچه ها دانستن من در حال حاضر.

“من نمی خواهم به خطر اندازد آنچه شما در تلاش بودند به انجام,” او اضافه شده است.

ورود Cisco Webex شرکت کنندگان لیست مک داول شهرستان شماره تلفن همراه به عنوان یکی از شرکت کنندگان — جالب اینجاست که او اولین کسی بود که به شماره گیری و در آخر به قطع.

در این هفته از آوریل 13 بعد از این گروه متوجه شدند که مک داول گوش به جلسه, جان Meisel جمهور از روستاهای غرب برای دولت مسئول تماس ساراسوتا کلانتر, به شکایت اعتقاد داشتند که نورث پورت پلیس را تضاد منافع به دلیل مک داول است کمیسر شهر. کلانتر دفتر اشاره او به شمال بندر پلیس.

نورث پورت سخنگوی جاش تیلور گفت: از طریق ایمیل: “این اتهامات را بررسی کرده و مورد بحث توسط FDLE به دفتر دادستان ایالتی و خودمان.

“ما باید نگاه همه قوانین, اساسنامه,” او اضافه شده است. “بر اساس آمار فعلی همه احزاب موافق است که هیچ جرم و جنایت به بررسی.

“ما اطمینان می دهم هر کس که اگر حتی کوچکترین احتمال تخلف کیفری موجود کامل بررسی خواهد شد.”

Meisel گفت که او احساس مقامات تمایلی به پیگیری این موضوع به دلیل مک داول وضعیت به عنوان یک کمیسر در منطقه 3 است که برای انتخاب مجدد.

برای ساخت خود را در مورد اعضای هیئت مدیره از غرب روستاییان برای دولت مسئول درخواست یک سری از ایمیل ها بین مک داول و ساکن که ظاهرا به او دسترسی به اطلاعات به صورت الکترونیکی در جلسه مایک Wasylik.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

Wasylik تا به حال ابراز علاقه اولیه در سازمان اما با توجه به تبادل ایمیل با Dobrin حمایت کردن چرا که به عنوان یک کارمند سابق شهرداری در اوهایو او می تواند پشتیبانی نمی ده-الحاق فشار.

“کاستی ها و یا درک اشتباه از NP دولت باید در حالت عادی انتخابی/روند قانونگذاری” Wasylik نوشت.

این گروه در حال حاضر گردش یک درخواست به این سوال داده شده در یک رفراندوم.

اگر موفق آنلاین ساکنان در روستاهای غرب منطقه بهبود — نام که تحت آن زمین برای جامعه در حال حاضر معمولا به عنوان شناخته شده Wellen پارک ضمیمه شد — خواهد بود واجد شرایط برای رای دادن.

مارس 23 Cisco Webex meeting جایگزین مارس 16 جلسه در IslandWalk که در آن Wasylik زندگی می کند.

ایمیل بین Wasylik و مک داول نشان می دهد او مطلع او از مارس 16 جلسه قبل به آن لغو و پیشنهاد کرد که شاید یک شهرستان نماینده باید در حال حاضر برای توضیح جوانب مثبت و منفی از عمل.

Meisel Dobrin و دیوید Fernstrum گروه ثبت شده که عمل به قانون در میشیگان بر این باورند Wasylik دریافت شماره گیری-اطلاعاتی از یکی از همسایگان خود را باب بیکر.

Fernstrum اشاره کرد که از آنجا که Wasylik به حال حق ندارد به دعوت مک داول به جلسه.

“هیچ جا به غیر از اجرای قانون افرادی که از طریق مناسب قضایی کانال در هیچ جا شما یک استثنا برای این قانون است که اجازه می دهد تا غیر از این گفتگو به آن می گویند خوب با من شما را به گوش دادن به آن” Fernstrum گفت. “این است که خوش خیم چرخش شما می توانید با قرار دادن بر روی آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>