اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون گفت که نگران برخورد خواهد entrench گوگل در تبلیغات آنلاین بازار “افزایش در حال حاضر مقدار زیادی از داده ها” شرکت های با استفاده از برای شخصی سازی تبلیغات.

لندن — اتحادیه اروپا تنظیم کننده های باز در عمق بررسی جمعه به آمریکا, تکنولوژی های غول پیکر گوگل قصد خرید تناسب اندام دستگاه ردیابی ساز Fitbit.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون گفت که نگران برخورد خواهد entrench گوگل در تبلیغات آنلاین بازار “افزایش در حال حاضر مقدار زیادی از داده ها” شرکت های با استفاده از برای شخصی سازی تبلیغات.

“ما تحقیقات با هدف اطمینان حاصل شود که کنترل توسط گوگل بیش از داده های جمع آوری شده از طریق دستگاه های پوشیدنی به عنوان یک نتیجه از معامله نمی کند, تحریف رقابت گفت: کمیسیون اروپا معاون اجرایی رئیس جمهور Margrethe بازرگانی که توسط اتحادیه اروپا کمیسیون.

گوگل توافق کردند که به خرید Fitbit در ماه نوامبر برای $2.1 میلیارد دلار است. حفظ حریم خصوصی و گروه های مصرف کننده باید به نام مقامات برای جلوگیری از برخورد با استناد به حریم خصوصی و آنتی تراست نگرانی.

اتحادیه اروپا گفت که این معامله می تواند گسترش گوگل “اطلاعات استفاده” و در نتیجه افزایش موانع برای رقبا برای مطابقت با گوگل تبلیغات آنلاین خدمات.

در تلاش برای کاستن از نگرانی گوگل ارائه شده برای قرار دادن تمام اطلاعات جمع آوری شده از دستگاه های پوشیدنی به داده های مجازی سیلو. اما اورتور نیست به اندازه کافی برای برآوردن کمیسیون اروپا گفت که پیشنهاد نمی پوشش تمام داده های گوگل می تواند دسترسی به عنوان یک نتیجه از خرید.

“این معامله است که در مورد دستگاه های نه اطلاعات” گفت: Rick osterloh را بازتوییت کرد, گوگل, معاون ارشد رئیس جمهور برای دستگاه ها و خدمات. “ما روشن شده است از ابتدا که ما نمی خواهد با استفاده از Fitbit بهداشت و سلامتی اطلاعات برای تبلیغات گوگل,” او نوشت: در یک پست وبلاگ.

این تحقیقات بر نقش رهبری اتحادیه اروپا مقامات گرفته اند در تلاش جهانی برای تنظیم بزرگ شرکت های فن آوری.

بازرگانی بوده و در خط مقدم جنبش برای مهار امثال گوگل و آن دره سیلیکون رقبا. در طول اولین دوره پنج ساله به عنوان کمیسر رقابت او سیلی گوگل با نزدیک به 10 میلیارد دلار در مجازات های متعدد ضد تراست موارد مربوط به سیستم عامل اندروید, تبلیغات, کسب و کار و خرید خدمات.

منتقدان می گویند جریمه موفق به تغییر چگونه با تکنولوژی غول رفتار و نام تنظیم کننده را سخت تر از عمل است.

گوگل برنامه ای برای به دست آوردن Fitbit مشخص جسورانه شیرجه رفتن به بهداشت و درمان و تناسب اندام تکنولوژی برای behemoth جستجو آن را به عنوان تلاش برای تبدیل شدن به یک نیروی مصرف کننده سخت افزار است.

Fitbit پیشگام پوشیدنی تناسب اندام تکنولوژی با دستگاه های که در مسیر فعالیت هایی مانند دویدن ، دوچرخه سواری و شنا و ثبت ضربان قلب و الگوهای خواب. این شرکت با بیش از 28 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان است و فروش بیش از 100 میلیون دستگاه است.

کمیسیون اتحادیه اروپا تا دسامبر. 9 به تصمیم گیری. تنظیم کننده همچنین نگاه کنید به چگونه اروپا دیجیتال بخش بهداشت و درمان خواهد بود متاثر از گوگل, کسب, و همچنین به عنوان که آیا خرید می دهد این شرکت توانایی و انگیزه به آن را سخت تر برای دستگاه های پوشیدنی طراحی و توسعه توسط رقبا به کار با اندروید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de