‘Exodus’ از MPD مجموع… 14 پلیس — از 850

حتی صرفنظر نوپای صحبت از شورای شهر defunding — و یا انحلال برچیدن لغو; مبهم gerunds وجود دارد — برخی از افسران پلیس احساس شهرستان و بخش رهبری آویزان بود آنها را برای خشک شدن در تظاهرات و شورش به نام جورج فلوید.

بخش روحیه “غرق به پایین ترین نرخ های جدید در هفته های اخیر” استار تریبیون گزارش با استناد به درگیری با معترضان مطبوعات موشکافی فقط باز دولت رسیدگی به این بخش (که به عنوان یک نتیجه, خواهد شد که برای قرار دادن مکث در chokeholds) و ترک سوم پلیس حوزه.

“آنها احساس نمی قدردانی” بازنشسته MPD افسر Mylan ماسون گفت: ستریب. “همه متنفر پلیس در حال حاضر. منظورم همه است.”

که برای تلفن های موبایل مانند مبالغه. بنابراین این تصور که پلیس در حال چرخش در خود نشان یکهو.

در اینجا مجموع خسارت:

شهرستان سخنگوی کاسپر تپه تایید کرد که هفت افسران ترک کرده اند بخشاما اطلاعات در مورد آنها در دسترس است. اگر چه جمعیت خود را و انگیزه های فردی معلوم نیست چند از افسران در مصاحبه خروج اشاره کرد عدم حمایت از MPD رهبری و تالار شهر به عنوان تشدید اعتراضات با توجه به خودیها که نخواست نامش فاش شود به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند. یکی دیگر از هفت افسران در روند تشکیل پرونده جدایی مدارکو چندین نفر دیگر تا به حال به صحبت کردن خروج.

با فرض اینکه تمام هفت در است که گروه دوم در واقع استعفا که حدود 1.5 درصد از کل نیروی کار “حدود 850.”

یک سخنگوی پلیس جان سالمند می گوید ستریب تعداد خروج نیست “آنقدر بزرگ است که آن را برای رفتن به مشکل” و این بخش اضافه خواهد شد یک کلاس از 29 فارغ التحصیلی استخدام (بیش از دو برابر تعدادی که فقط ترک) بعد از این تابستان. بزرگتر اضافه شده است که به عنوان با دیگر شغل پلیس استعفا برای “هزاران دلیل.”

(ما می تواند از فکر می کنم یکی خوب است.)

به خاطر مقايسه 14 توسط همان تعداد پلیس که امضا در نامه سرگشاده ای در هفته گذشته را محکوم کرد ex-cop درک چوین متهم به قتل در Floyd مرگ است. چوین بود “شکست خورده و به عنوان یک انسان و محروم جورج فلوید از شأن خود و زندگی” آنها نوشت.

این ادعا به صحبت می کنند به صورت یک “اکثریت” از این گروه که به گروه اضافه شده:

“ما افسران که نشان دهنده صدای صدها نفر از دیگر مینیاپولیس افسران پلیس. صدها نفر. ما acknolwedge که رئیس [Medaria] Arradondo نیازهای هر یک از ما به وحی او را دنبال کنید در حالی که او به ما نشان می دهد راه است. ما آماده گوش دادن و در آغوش خواستار تغییر و اصلاح و بازسازی است.”

به طوری… که در آن است ؟ است که درصد قابل توجهی از این بخش خیلی سرخورده با عدم حمایت از مقامات دولتی که آنها به فکر ترک? یا “صدها نفر” بنابراین سرخورده توسط جورج فلوید قتل آنها آماده برای “بازسازی” از کل بخش?

اضافه کردن بازسازی به لیست gerunds. ما به عقب بر گردیم به شما با تعاریف به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>