کارشناسان هشدار می دهند ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی است ‘محزون می خوانی آمادگی برای Coronavirus

به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده پرستاران و سایر کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که این کشور در نظام سلامت است که آمادگی برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر و تماس در دولت فدرال را بیشتر گام های فوری برای محافظت از مردم آمریکا از این بیماری است.

“به عنوان ملت پرانتز برای مقابله با رمان coronavirus (COVID-19) است که به سرعت گسترش در سراسر جهان, ملی, پرستاران ایران, بزرگترین اتحادیه برای ثبت نام پرستاران در ایالات متحده شده و از نزدیک وضعیت را در بیمارستان” NNU رئیس جمهور و پرستاران ثبت نام شده دبورا, برگر, Zenei کورتز و ژان راس نوشت: روز دوشنبه در نامه ای سرگشاده (pdf) به معاون رئیس جمهور مایک پنس. “این مهم است که دولت فدرال را سریع و معنی دار مراحل به فوریت حفاظت از مردم از این بیماری.”

این نامه که به نام ملت و نظام سلامت “محزون می خوانی آمادگی” برای همه گیر توصیه می کند دولت قانون برای حفاظت از سلامت کارگران و برای اطمینان از یک واکسن برای ویروس است که به صورت رایگان ارائه شده است. پرستاران همچنین اشاره کرد که بحران موجود بود که تشدید بهداشت عمومی کاهش است.

“در این لحظه ما باید تکه تکه و شکسته بهداشت عمومی زیرساخت است که محزون می خوانی آمادگی برای COVID-19,” پرستاران گفت.

به طور خاص NNU خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره اجرای سیاست های زیر بلافاصله:

  1. اطمینان حاصل شود که تمام پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت بالاترین سطح حفاظت در محل کار خود را به عنوان تعیین شده توسط احتیاطی اصل که بدان معنی است که گمراهان در کنار ایمنی و اقدام حتی قبل از اینکه شما می دانید چیزی نا امن است.
  2. بهبود مراکز کنترل بیماری معیارهای غربالگری و تست ظرفیت برای اطمینان از سریع شناخت و پاسخ به موارد جدید.
  3. اعلام اضطراری و موقت استاندارد از طریق ایمنی و بهداشت شغلی دولت برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از ظهور بیماری های عفونی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.
  4. اطمینان حاصل شود که هیچ واکسن و یا درمان است که توسعه یافته با آمریکا مالیات دهندگان دلار ارائه شده است به صورت رایگان.
  5. بلافاصله به تصویب اورژانس هزینه های بسته بندی را به طور کامل صندوق پاسخ به این شیوع از جمله اختصاص بودجه برای تجهیزات حفاظتی برای کارگران موقت پرداخت مرخصی استعلاجی و پوشش تمام درمان و مراقبت و خدمات برای افراد با پتانسیل COVID-19 عفونت است.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز دوشنبه منتقدان باید pilloried دولت در پاسخ به شیوع بیماری تا کنون به صورت ظاهری برای قرار دادن شادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر بهداشت عمومی نیاز دارد.

که اولویت رئیس جمهور احساسات بیش از اقدامات پیشگیرانه به آدرس شیوع است بنا به گزارش خود ادامه داد. به گزارش نیویورک تایمزوزیر دفاع علامت Esper هفته گذشته دستور آمریکا و فرماندهان نظامی در پایگاه های خود در سراسر جهان “نه به هر گونه تصمیم گیری مربوط به کروناویروس که ممکن است تعجب کاخ سفید و یا اجرا گرفتار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در رشد چالش های بهداشتی.”

در طول یک جلسه در coronavirus دوشنبه تهمت خواسته یک گروه دارویی مدیران اگر یک واکسن خواهد “شما را بهتر و سریعتر” نشان می دهد که رئیس جمهور می کند نه به طور کامل درک که یک واکسن جلوگیری می کند و نه درمان, ویروس.

در ضمن هزینه های مرتبط از گرفتن تست شده برای coronavirus در حال نزدیک شدن به 4000 $در برخی از بیماران است. در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر به نظر می رسد Verma گفت که او بود و معلوم نیست در چه هزینه های مرتبط با تست مدیکر و مدیکید خواهد بود و نه پوشش.

در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر به نظر می رسد Verma گفت که او بود و معلوم نیست در چه هزینه های مرتبط با تست مدیکر و مدیکید خواهد بود و نه پوشش.

هزینه گران, تست متخصصان بهداشت هشدار داده اند, خطرات افراد آلوده ماندن در جمعیت عمومی بدون درمان.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک سناتور برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری خبر داد و گفت: این وضعیت غیر قابل قبول بود.

“بهره در شیوع این است که نه تنها بی رحمانه—آن را تهدید بهداشت عمومی” گفت: Sanders. “همه نیاز به آزمایش و درمان و واکسن باید رایگان برای همه است.”

تست خود را در حال اجرا است به مشکلات. یکی از سیاتل که ادعا می شود یک حرفه ای بهداشت و درمان بازگو در توییتر تلاش خود را تست کنید—چهار تلفن تماس مصیبت است که منجر به او گفت که او نمی خواهد در آزمایش با وجود داشتن تمام علائم این بیماری است.

در ضمن شهر نیویورک دکتر گفت CNBC دوشنبه که مراکز کنترل بیماری است ارائه خود را در بیمارستان با تست کیت.

خط پایین مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت طب پیشگیری و بیماری های عفونی پروفسور ویلیام Schaffner گفت: نگهباناین است که بیمارستان ها و کارکنان بهداشت و درمان نیاز به در بالای استراتژیسازی برای شیوع.

“هر موسسه باید re-آموزش همه در مورد مناسب تنفسی احتیاطی” گفت: Schaffner.

در یک مقاله برای معاوناورژانس دکتر Darragh o’carroll یادآور شد آمریکایی ها به اعتماد حرفه ای.

“گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی به دلیل به منظور جلوگیری از یک سیستم بهداشت و درمان فروپاشی همه ما باید سریع عمل می کنند و با وحدت” گفت: o’carroll.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>