شدید آب و هوا می تواند باعث رکود اقتصادی بر خلاف ما تا کنون دیده ام

تحقیقات جدید منتشر شده دوشنبه هشدار شدید آب و هوا رانده بحران آب و هوا می تواند در مورد یک رکود اقتصادی “دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود” اگر بازار نیست انجام یک کار بهتر ارزیابی آب و هوا خطرات.

پل گریفین حسابداری استاد در دانشگاه کالیفرنیا Davis تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت نوشت: در مقاله ای که برای طبیعت انرژی است که بازارهای مالی را به اندازه کافی برای اختصاص عمده اقتصادی خطرات ناشی از بحران جهانی آب و هوایی حتی به عنوان آب و هوایی شدید—از مخرب طوفان به خشکسالی طولانی مدت—ویران کردن در سراسر جهان است.

“Unpriced خطر بود و علت اصلی رکود بزرگ در سال 2007-2008,” گریفین نوشت. “در حال حاضر شرکت های انرژی شانه بسیاری از این خطر است. بازار نیاز به بهتر ارزیابی خطر و عوامل خطر شدید آب و هوا به اوراق بهادار قیمت… بدون دانش بهتر از این خطر متوسط انرژی سرمایه گذار می تواند تنها امید که بعد از رویداد شدید باعث نمی ناگهانی اصلاح به ارزش بازار انرژی شرکت.”

گریفین ادامه داد:

در تابستان گذشته ایالات متحده و اروپا تجربه شکستن رکورد گرما. در حال حاضر در ارتباط قابل اعتماد برای تغییر آب و هوا بیش از حد درجه حرارت بالا است که در میان مرگبارترین از افراط و آب و هوا. نه تنها می توانید آن را مختل کشاورزی سلامت انسان آسیب و شیرین کاری رشد اقتصادی آن نیز می تواند پایمال کردن—و به طور موقت تعطیل—بخش های بزرگی از یک دولت یا یک کشور انرژی سیستم همانطور که در مورد اقیانوس آرام گاز و شرکت برق (PG&E) در کالیفرنیا.

گرمای شدید حوادث می تواند ایجاد نامشخص و طولانی مدت قطع برق تهدید زیرساخت های حیاتی تشدید انرژی عرضه و تقاضا تعادل و ماشه قابل توجهی مسئولیت حقوقی برای شرکت های انرژی. جدیدتر گزارش از افزایش در فراوانی و شدت حوادث آب و هوایی شدید علاوه بر تقویت این خطرات برای شرکت های انرژی.

با وجود این خطرات آشکار و سرمایه گذاران و مدیران سرمایه شده اند آشکارا آهسته به اتصال فیزیکی آب و هوا خطر از حوادث آب و هوایی شدید به شرکت در بازار ارزیابی.

گریفین است که برای اولین بار مالی متخصص به منظور بالا بردن زنگ مورد به طور بالقوه خطر ناک اقتصادی اثرات بحران آب و هوا—که در علاوه بر این به اورژانس را نا معلوم اثرات بر روی انسان و حیوانات و گیاهان و حشرات و سیاره به عنوان یک کل.

سوئیس مبتنی بر بانک های بین المللی هشدار داده در 115 صفحه گزارش (pdf) ماه گذشته که “افزایش در فراوانی و شدت حوادث آب و هوایی شدید می تواند باعث غیر خطی و غیر قابل برگشت زیان های مالی است.”

“تغییر آب و هوا به شمار چالش های بی سابقه ای به جوامع انسانی” در این گزارش آمده “و جامعه ما از بانک مرکزی و سرپرستان نمی تواند نظر خود ایمنی به خطرات جلوتر از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im