F1RST کشتی سر به رزدیل بازار برای ‘نیترو’ در معا-الهام رویداد

یزد مرکز
Mar 7, 6:00 pm
$15-25 دلار

از آن دوشنبه شب جنگ آب بالا علامت برای این ورزش که دیدم WWE (سپس WWF) و WCW رفتن سر به سر برای کشتی برتری. WWE حال اجرا بلامنازع در ساعات پر بیننده دوشنبه شب تلویزیون اسلات اما در این روز WCW وارد نزاع با خود به مراسم تحلیف قسمت از WCW Monday Nitroپخش از دهلیز در بازار آمریکا است. این یک شات در سراسر WWE را تعظیم اخراج سابق WWE استعداد Lex Luger و عجیب و غریب, شرت.

Arik توپ 13 بود که اولین نیترو پخش شد. به عنوان یک جوان کشتی فن در اعتیاد به مواد مخدره از WWE vs WCW او نمی توانست باور کند خانه اش دولت در حال تبدیل شدن به زمین صفر است.

“این جالبترین چیزی که در جهان” کانن می گوید. “چرا این چیزی که اینجا در ما سرد ginormous بازار … که نوع از چیزی که من به WCW. خود را نشان می دهد اولین بار بود که ما در بازار … من ثبت نام.”

توپ در حال حاضر مالک و بنیانگذار F1RST کشتی کج, مینه سوتا, محبوب ترین مستقل کشتی شرکت می باشد. آنها را با نام تجاری خود را از کشتی به هر محل که می خواهید آنها را. معروف برای دوسالانه Wrestlepalooza رویداد در خیابان اول آنها نیز راه اندازی حلقه در بالای شهر VFW, Lyndale باز, خیابان, باوهاوس دم آزمایشگاه و حتی معبد آرون کنیسه در سنت پل.

هنگامی که کارکنان در رزدیل مرکز خرید نزدیک او را در مورد انجام یک نمایش توپ می دانستم که دقیقا چه زاویه خواهد بود.

“بلافاصله گفتم ما در حال انجام کاری نیترو,'” کانن می گوید. “این 25 سال, سالگرد, و آن همه افتاد با هم کاملا. ما میخوایم جلو و در کسانی که دلتنگ heartstrings.”

این پنج شنبه, مه 7 F1RST میزبانی شنبه شب نیترو, یکپارچهسازی با سیستمعامل-تکیه شب تمام سنین طرفدار کشتی در رزدیل بازار. بر خلاف اصل نیترو در بازار آمریکا نشان می دهد نمی گیرد در دهلیز. آنها در حال ایجاد یک محل در سابق Herberger را در یک فضایی که به تازگی میزبان یک تلنگر تلفن رویداد و خالی از سکنه زیرزمین.

بیست و پنج سال پیش مراکز شد کانون آمریکا, نوجوانان با فرهنگ. امروز فیزیکی مراکز خرید در حال تلاش برای باقی می ماند مربوطه. کشتی کج, اما, این است که همیشه به عنوان محبوب. با همه نخبگان کشتی debuting در ماه اکتبر به عنوان WWE برای اولین بار درست رقیب پس از سقوط از WCW در سال 2001 روح از دوشنبه شب جنگ را زنده کرد. در ضمن رزدیل تنظیم شده است برای $100 میلیون قبل.

چه بهتر از زمان را به مراکز را به مخلوط ؟

“شما واقعا قرار است به بحث در مورد آن, اما کشتی, سرد دوباره” کانن می گوید. “همیشه از این دوره ای چیزی. بچه ها رشد می کنند و رشد آنها را از آن اما پس از آن آنها می آیند. ما در یک بازی سرد و موقعیت که در آن آن را سرد در حال حاضر و آن را میخوام خنک ماندن برای چند سال.”

نوستالژی است که هنوز هم یک مشکل تعادل است. اگر چه F1RST است معتاد به کتاب کشتی گیران از ’90s — در ماه اوت گذشته, آنها تا به حال Gangrel و یخچال های طبیعی در حلقه برای اولین بار — از 25 سال است که یک مدت زمان طولانی. سه عمل از WCW Monday Nitro باید پس از در گذشت و هیچ یک از آنها هنوز در حال انجام است. Luger است که در حال حاضر در یک صندلی چرخدار. کانن می داند که او نمی تواند انتظار خاطرات مردم به outlast این کشتی گیران که آنها ساخته شده است.

“ما می خواهیم برای قرار دادن برخی از زبان-در-گونه تماس مجدد را نشان می دهد اما من کمی نگران آنها میخوای سقوط تخت,” او می گوید. “وجود خواهد داشت بدون نیترو ، هیچ pyro. هیچ nWo تهاجم. اما به خودی خود نشان می دهد که میخوام عالی است.”

به جای توپ را به تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که شب تا به استانداردهای که F1RST کشتی را تعیین کرده است برای خود. این کارت برای شب است با عنوان توسط AEW افزایش ستاره پریسیلا کلی و نارنجی کسیدی و همچنین مستقل جاده رزمندگان Danhausen و Dak دراپر و F1RST کشتی standbys هوا گرگ, کارا, برنام, Darin کربین و توپ خود را.

نشان می دهد به فروش می رسد (دو بار پس از بلیط های بیشتر منتشر شد). توپ را پیش بینی موفق, شب و امیدوارم که می تواند در خدمت به عنوان یک ژست به مراکز در سراسر ایالات متحده است که ستاره ها در حال هماهنگی دوباره.

“فکر کردن به آینده من خیلی دوست دارم به انجام چیزهای بیشتری با این تیم در رزدیل مرکز” کانن می گوید. “من دوست دارم که قادر به ارائه این به مردم در بازار آمریکا است. اگر ما رها کردن حلقه در دهلیز چگونه بسیاری از مردم ممکن است نشان می دهد ؟

F1RST کشتی شنبه شب نیترو
یزد مرکز
6 p. m. روز شنبه, مارس 7
در تمام سنین
به فروش می رسد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>