ماسک صورت تغییر چگونه ما اتصال

پوشش کاهش توانایی ما برای نشان دادن احساسات و واکنش های

خرید مواد غذایی می توان به چالش کشیدن به اندازه کافی در زمان عادی است اما در طول COVID-19 همه گیر می شود آن را یک نوع متفاوت از میدان مین با نگرانی در مورد محدود لوازم زیر جهت نشانه هشدار برای نگه داشتن شش پا از هم جدا و با پوشیدن ماسک های صورت که می توانید تغییر مشخصات خود را از جهان و دیگران واکنش نشان می دهند به شما.

“تجربه من این است که افرادی که من در تماس با ترس. آنها کلاچ ماسک خود را و خود را ضد باکتری و به دنبال هر کس با سوء ظن می گوید:” خریداران کیم Huneycutt از غرب ویرجینیا است.

“من برای حفظ مشتریان گفتن که من خندان در پشت ماسک من می گوید:” ایلین خیش یک فروشگاه مواد غذایی صندوقدار. “من متوجه شده ام که از مشتریان در حال پوشیدن ماسک به نظر می رسد آنها grouchier. این سخت است که شما نمی توانید دهان خود را.”

موری کراولی فردریک Md., موافق است. “نیمه بالای چهره خود را نمی انتقال هر گونه احساسات است. نه دیدن دهان خود را مانند تکه های گم شده از پازل.”

دانشمندان در حال مطالعه اهمیت چهره به چهره و ارتباط غیرکلامی برای چند دهه.

“هیچ سوالی وجود دارد که با پوشیدن یک ماسک تاثیر می گذارد ما تعاملات اجتماعی گفت:” جان Scibak یک ساراسوتا مقیم و بازنشسته روانشناس و معاون رئیس جمهور از برنامه ریزی برای یک سیستم مراقبت های بهداشتی در ماساچوست است. “بدیهی است که بزرگترین تاثیر را در ریزش صورت نشانه مانند لبخند یا اخم. ما در حال حاضر با تکیه در درجه اول در چشم و تماس با آن می توانید برخی از افراد ناراحت کننده است.”

تحقیقات نشان می دهد که یک ماسک می توانید disinhibit پوشنده لباس خود را که ممکن است احساس امن و کمتر قابل شناسایی است.

“من موافق با () حدس که نقاب می تواند به پوشنده لباس احساس نسبی نامرئی به طوری که آنها ممکن است احساس آزاد به نقض هنجارهای اجتماعی با مصونیت از مجازات آن دسته از مردمی که خشم ذخیره شده است که نیاز به یک خروجی خواهد بود و آنهایی که تخلیه آن به دیگران با انتظار کمتر از عواقب آن می گوید:” Lynn C. Cooper, Ed.D. A. B. P. P. روانشناس بالینی بازنشسته شد و در حال حاضر زندگی در ساراسوتا.

ماسک پوشیدن تبدیل شده است و هر دو بخش جدید “عادی” و سیاسی پلاریزه موضوع است. “مردم باید هر دو را در آغوش گرفت و نه اجباری ماسک در ساختمان های عمومی و کسب و کار می گوید:” Scibak.

ساموئل کوهن یک استاد تاریخ در دانشگاه گلاسکو به تازگی به چاپ مقاله با عنوان “ماسک صورت: چه آنفلوآنزای اسپانیایی یاد می دهد ما در مورد ساخت آنها اجباری است.” او گزارش می دهد که در طول 1918-1920 همه گیر مردم در ایالات متحده به نظر می رسد به شورشی به مراتب بیشتر بیش از اینکه مجبور به پوشیدن ماسک صورت نسبت به هر یک از اقدامات محدود کننده که با دخالت و زندگی روزمره خود را. وجود دارد چیزی در مورد اجباری پوشش از چهره هایی که تا به حال بزرگتر و تا حدودی تعجب آور تاثیر روانی.

ماسک تغییر راه ما برقراری ارتباط و اتصال با توجه به مطالعات. همانطور که بیشتر مردم پوشش چهره خود را در آن می شود سخت تر به خواندن عبارات صورت و ببینید مردم لبخند یا اخم. ما نشانه عاطفی زیر یک تکه پارچه.

یک مطالعه جدید از آلمان تایید می کند که با پوشیدن ماسک به دلیل COVID-19 آسیب می تواند در توانایی ما به عنوان خوانده شده یکی دیگر احساسات.

انجام شده توسط نوئل-مسیحی کربن یک استاد روانشناسی عمومی و روش شناسی در دانشگاه بامبرگ مطالعه شرکت کنندگان خواست برای رای دادن به این عبارات عاطفی از 12 چهره های مختلف زمانی که آنها پوشیده بودند و با پوشیدن ماسک.

نتايج نشان داد که زمانی که بازدید کنندگان مواجه شد که تا حدی پوشش داده شده توسط یک ماسک آنها کمتر اعتماد به نفس و دقیق در ارزیابی خود از احساسات مردم را.

شرکت کنندگان بیشتر احتمال دارد به اشتباه تفسیر احساسات زمانی که مردم با پوشیدن ماسک های پیدا کردن کربن گفت: “امر به ویژه جالب و هشدار دهنده است.”

“ما می توانیم و باید برای جبران ناتوانی در خواندن احساسات” کربن اضافه شده است. “برای مثال ما می توانیم به طور فزاینده ای با استفاده از زبان بدن و حرکات و ارتباطات کلامی در جهت ادامه قادر به به طور موثر تعامل اجتماعی است.”

یادگیری غیرکلامی مهارت های ارتباطی مانند پانتومیم, ممکن است کمک کند.

“من مشغول به کار در یک دفتر و یک مرد در زدم گفت:” تیلور Ferrera, یک بازیگر از نیویورک است. “ما هر دو با پوشیدن ماسک ، او پرسید: اگر من می دانستم که در آن پس بود. من گفتم که من معمولا در این کار و نمی دانم. او یکی دیگر از خواسته سوال و من به یک من بی ارزش’ پانتومیم حرکت با دست و چشم و او خندید درک غیرکلامی فرم ارتباطی من فقط ساخته شده است. من آن را در بر داشت جالب است که ما چگونه جبران می شود و هنوز هم قادر به nonverbally ارتباط با وجود ماسک.”

بهترین Carder یک عامل سفر با Diserella سفر بازدید اورلاندو پارک با شوهر و دو فرزند جوان و یادگیری به مقابله با ماسک اما پیدا کردن آن خسته کننده است.

“عجیب ترین چیز برای من این است که من لبخند مردم زیادی. فقط در مورد هر کس من عبور من لبخند در آنها. و سپس من می دانم من یک ماسک بر روی آنها می توانید ببینید من به آنها لبخند و عجیب است که مرتب مرا اذیت. این باعث می شود من احساس می کنم مثل من در اتصال با مردم در راه من می خواهم به.”

جین فروید از ساراسوتا گفت: “این برای ما مهم است برای کاهش هر یک از بسیاری دیگر از شل زمانی که دو نفر با پوشیدن ماسک در حال تلاش برای برقراری ارتباط با یکدیگر.” او متوجه شده است که یک دلی کارمند رفت بالا و فراتر از آن برای برقراری ارتباط است. “حتی اگر او با پوشیدن یک ماسک او بود از ساختن یک تلاش عالی برای دوستانه و خروجی. متوجه شدم که او تا به حال چشمان رسا و ساخت همانند حرکات دست برای بیان خودش است. من مطمئن هستم که او تا به حال یک غول لبخند زیر آن ماسک.”

Huneycutt گفت که او تلاش می کند به “بلندتر و تشکر از مردم و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها قدردانی. من می گویم ‘سلام’ به جای فقط لبخند. من را متوقف و chit chat. من واقعا نفرت chit-chat, اما امروزه از آن کمک می کند تا کاهش unease. هدف من این است که به تلاش برای دیدن مردم و اجازه دهید آنها را می دانم که من آنها را ببینید.”

به عنوان بزرگسالان سعی کنید به حرکت جدید زمین می توان آن را حتی سخت تر برای کودکان.

Carder صحبت از چالش های برقراری ارتباط با دخترش در تعطیلات خود را. “من متوجه نمی توانم جزئیات خلق و خوی خود را,” او می گوید. “هنگامی که ما بر روی سواری من حتی نمی تواند بگوید اگر او آن را دوست داشت یا نه و آیا باید به بحث در مورد ، است که کمی از نا امیدی به عنوان به خوبی.”

در حالی که جامعه تلاش می کند برای محافظت از مردم از coronavirus ما نیز ممکن است در برخورد با مسائل عاطفی در آورده با پوشیدن ماسک.

“این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی تغییر رفتار ما هر دو به صورت جداگانه و societally” گفت: Scibak. امیدوارم بسیاری از شیوه های ما به تصویب رسید و برای ایمن ماندن و جلوگیری از گسترش بیماری خواهد بود پایدار پس از تهدید به COVID-19 رفته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>