Facebook برای برچسب زدن به تمام قانون شکنی ها و حتی تهمت را

اوکلند کالیفرنیا. — Facebook روز جمعه گفت که آن را پرچم همه “ارزش خبری” پست ها از سیاستمداران است که شکستن آن قوانین از جمله کسانی که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ قبلا حاضر به اقدام در برابر تهمت پست نشان می دهد که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب انتخابات گفت که مردم سزاوار به شنیدن كلیك كنید بیانیه از رهبران سیاسی. توییتر در مقابل سیلی “حقایق” برچسب بر روی آنها.

“سیاست ما اجرای امروز طراحی شده برای رسیدگی به واقعیت از چالش های ما در کشور با آن مواجه است و چگونه آنها در حال نشان دادن تا در سراسر جامعه ما” زوکربرگ نوشت: در Facebook صفحه اعلام تغییرات.

زوکربرگ گفت: این شبکه اجتماعی در حال برداشتن گام های اضافی برای مقابله با انتخابات مرتبط با اطلاعات غلط. به ویژه در شبکه های اجتماعی آغاز خواهد شد اضافه کردن برچسب به همه پست ها در مورد رای گیری خواهد کرد که مستقیم کاربران به اطلاعات معتبر از دولت و انتخابات محلی مقامات.

Facebook نیز ممنوعیت ادعاهای دروغین در نظر گرفته شده برای تضعیف رای گیری مانند داستان در مورد ماموران فدرال چک کردن وضعیت حقوقی در حوزه های رأی گیری. این شرکت همچنین گفته است که با افزایش اجرای آن ظرفیت برای حذف ادعاهای دروغین در مورد محلی شرایط رای دهی در 72 ساعت قبل از انتخابات آمریکا.

اتان زاکرمن مدیر موسسه تکنولوژی ماساچوست مرکز مدنی رسانه ها گفت: این تغییرات در یک “یادآوری چگونه قدرتمند Facebook ممکن است از نظر گسترش دروغ در انتخابات آینده.”

او گفت: رای گیری برچسبها بستگی دارد چقدر خوب Facebook را هوش مصنوعی در شناسایی پست های برچسب.

“اگر هر پست که اشاره, رای گیری, لینک, مردم شروع به نادیده گرفتن آن لینک کلیک کنید. اگر آنها هدف قرار داده به پست های که می گویند چیزهایی مانند “پلیس خواهد شد چک کردن حکم و پرداخت نشده ترافیک بلیط در نظر سنجی’ — یک کلاسیک رای دهندگان سرکوب disinfo تاکتیک — و به طور واضح علامت گذاری پست ها به عنوان disinfo آنها ممکن است مفید باشد,” او گفت:.

اما زاکرمن اشاره کرد که Facebook “تاریخچه ای از تلاش سخت به بیگانه راست متمایل کاربران و با توجه به نحوه محکم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تراز وسط قرار دارد تا خود را با رای دهندگان-سرکوب misinfo به نظر می رسد که Facebook را گمراه در کنار غیر سرزده و امروزه labels که به حداقل رساندن تاثیر مبارزات انتخاباتی.”

پیش از آن در روز سهام از Facebook و Twitter به شدت کاهش یافته است پس از این شرکت غول پشت مارک های چنین به عنوان بن و جری یخ کرم و صابون Dove گفت: آن را متوقف آمریکا تبلیغات در Facebook, Twitter و Instagram را از طریق حداقل تا پایان سال.

که مصرف کنندگان اروپایی-محصول ساز, Unilever گفت: در آن زمان این حرکت در اعتراض به میزان نفرت سخنرانی آنلاین. Unilever گفت: قطبی جو در ایالات متحده پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری قرار می گیرد مسئولیت در مارک های به عمل.

سهام هر دو Facebook و توییتر کاهش یافت و تقریبا 7% زیر یونیلور اعلام.

این شرکت است که در هلند و انگلیس می پیوندد یک قایق دیگر تبلیغ و عقب کشیدن از سیستم عامل آنلاین. Facebook خاص بوده است هدف از افزایش جنبش خودداری دلار تبلیغات به فشار آن را به انجام بیشتر برای جلوگیری از نژادپرستانه و خشونت آمیز از محتوای به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم آن است.

“ما تصمیم گرفته اند که با شروع در حال حاضر از طریق حداقل تا پایان سال, ما نمی خواهد اجرای تبلیغات تجاری در رسانه های اجتماعی, اخبار سایت, سیستم عامل, Facebook, Instagram, و توییتر در آمریکا” Unilever گفت. “در ادامه به تبلیغات در این سیستم عامل در این زمان نمی خواهد اضافه کردن ارزش به مردم و جامعه است.”

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. در روز پنج شنبه Verizon پیوست دیگران در Facebook تحریم.

Unilever “به اندازه کافی نفوذ خود برای متقاعد کردن دیگر نام تجاری تبلیغ به دنبال آن منجر شود” گفت: eMarketer تحلیلگر نیکول پرین. او اشاره کرد که Unilever به عقب کشیده صرف “برای دیگر بر روی بیشتر سیستم عامل (از جمله توییتر) و به صورت گسترده تر دلایل” — به ویژه با استناد به مشکلات با “تفرقه” و همچنین سخنرانی نفرت.

سارا Personette, معاون رئیس جمهور, جهانی مشتری راه حل در توییتر گفت: شرکت “ماموریت برای خدمت به مردم گفتگو و اطمینان از توییتر یک محل که در آن مردم می توانند انسان اتصالات به دنبال و دریافت معتبر و اطلاعات معتبر و بیان خود را آزادانه و با خیال راحت.”

او افزود که توییتر “احترام همکاران ما تصمیم گیری و ادامه خواهد داد به کار و برقراری ارتباط نزدیک با آنها در طول این زمان.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>