جناح راست توییتر سگهای خود را به طور معمول. او رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده اند متقابل مورد علاقه مشت زدن به کیسه. (از این دو Omar یک درک بهتر از حقیقت است.) دموکراتیک ایجاد کرده است گهگاه flinched در عمر زبان به عنوان آن را در پی نظرات خود را در مورد طرفدار اسرائیل لابی AIPAC که شامل ضد سامی استعارههای.

او صریح آرمان مترقی هستند چه کردم او را به اتاق در سال 2018 و آنها چه حفظ او.

اما در حال حاضر او به عنوان مناقصه برای انتخاب مجدد این همان کیفیت – او جسارت او مصمم progressivism و بد نامی که تولید می شود – در حال وضع شده علیه او توسط قوی ترین مخالفان.

در اوت 11, Omar چهره یک تعداد انگشت شماری از رقبای اصلی با روشن frontrunner بودن وکیل و واسطه Antone Melton-Meaux که کمپین تاییدیه شامل فعال Nekima لوی-آرمسترانگ و دو گذشته رئیس جمهور از دانشگاه مینه سوتا است.

هر چند اولین بار, نامزد, Melton-Meaux است که به خوبی تامین می شود و از آنجا که خود را کمپین بزرگ حساب به طور فزاینده ای به خوبی شناخته شده است. Melton-Meaux را با رگبار گلوله از کمپین mailers و تبلیغات رنگ Omar عنوان خارج-از-لمسی, افراد مشهور, سرمایه گذاری بیشتر در تصویر عمومی از رفاه منطقه خود و یا مذاکره برای راه حل های مطلوب در واشنگتن است. (حمله تبلیغات تامین می شود Melton-Meaux, حامیان همچنین بالا بردن سوال در مورد ارتباط بین Omar انتخاباتی و سیاسی شرکت مشاوره.)

فقط می خواهم همه چیز را شامل Omar, مسابقه دست, مشخصات ملی با بیش از 10 میلیون دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی با توجه به استار تریبیون. بیشتر از این پول است که در جریان از خارج از دولت.

با این وجود او می گوید با استراتژی تغییر نکرده.

“مبارزات ما در حال تلاش مردمی نه فقط به رای مردم برای ما, اما به انرژی مردم در اطراف یک چشم انداز و یک جمعی,” او می گوید. مینه سوتا آبی عمیق پنجمین کنگره منطقه progressivism آن مجموعه جدا; او می خواهد برای ادامه به مهار آن انرژی است.

این بدان معناست که نشان ترکیبات او که کار خود را فراتر از عناوین و ویروسی توییتهایی. او مشخصه سال و نیم گذشته به عنوان “فوق العاده زمان مشغول” خدمت در کمیته های متعدد. که شامل امور خارجی آفریقایی کمیته فرعی – جایگاه مهمی برای او بود و او احساس می کند به عنوان “تنها مردم دنیا برای همیشه از خدمت در کنگره است.”

بخشی از مشکل از مرور که در آن عمر را جاذبه به پایان می رسد و او سیاست begin است که سیاست های اغلب فرمت خودش – چشم انداز خود به عنوان یک پناهنده یک مسلمان و یک زن سیاه و سفید.

قبل از اینکه او می تواند پوشیدن حجاب در خانه او تا به حال به پیشنهاد تغییر قانون انجام دور با سر و پوشش ممنوعیت اجرا شده در سال 1837.

از آن پس او را تحت فشار قرار دادند به گسترش وضعیت حفاظت برای Liberians زندگی در ایالات متحده که با آن مواجه مهلت بلندی های اعمال شده توسط برگ برنده دولت است. او به ارمغان آورد لیندا کلارک یک لیبریا زن از خود منطقه رو اخراج, به عنوان او به علاوه یک به دولت از آدرس اتحادیه در سال 2019. اقامت دائم اعطا شد به انبوه رها جامعه به عنوان یک بخش کوچک از یک دفاع صرف تصویب در پایان آن سال.

او همچنین دفاع و پشتیبانی هیچ ممنوعیت عمل – یک قطعه از قانون او به عنوان توصیف “شخصی” – برای پایان دادن به رئیس جمهور تهمت های مختلف تغییر ممنوعیت سفر در چند اکثریت مسلمان کشور از جمله میهن سومالی.

سایر اخیر تلاش حول کاهش تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. او حامی اصلی وعده های غذایی عمل می کنند بخشی از تغذیه را coronavirus بسته محرک فراهم می کند که کمک های فدرال برای تغذیه بچه ها که تکیه ناهار مدرسه به طور منظم وعده های غذایی. عمر را به عنوان آن اتفاق می افتد, با این نسخهها کار برای آفریقایی دلی است که کمک در توزیع غذا در طول بیماری همه گیر.

“ما بسیار افتخار از این واقعیت است که او اولین کار این است که کمک به تغذیه مردم در یک قطعه از قوانین مادر خود را مشغول به کار در,” او می گوید.

او نیز با تمرکز بر مینیاپولیس قیام – و “reimagining پلیس” – در پی جورج فلوید را قتل است. او یک cosponsor از جورج فلوید عدالت در پلیس عمل از سال 2020 یک قانون است که باعث می شود آن را آسان تر برای بررسی و محکوم افسران پلیس از تخلف و اعمال تبعیض آمیز. معرفی شد و به تصویب مجلس ظرف یک ماه از فلوید را کشتن.

چگونه است که فارس در واکنش به موضوع دیگری است. Melton-Meaux انتقاد کرده است Omar برای قرار دادن به جلو قانون که خیلی مترقی برای به دست آوردن پشتیبانی از طرف دیگر راهرو. او شده است یک قهرمان جهانی, بهداشت و درمان, سبز جدید مقابله, دانشجو, لغو بدهی در میان دیگر مترقی پیشنهادات و اذعان پیشرفت در این مسائل ممکن است مجدد دموکرات ها کنترل سنا.

اما عمر می گوید محوری از سیاست همیشه می آید از او تشکیل شده است. او گوش دادن به چیزهایی که آنها به او بگویید که آنها می خواهند به انجام, او می گوید و او را “ترجمه” آنها به قانون.

پنجمین منطقه است “که در آن ایده های مترقی در حال تولید” عمر می گوید. این خانه از “سرعت-setters.” و او هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت.

“من هیجان زده شده است که تا به حال افتخار به نمایندگی از آنها” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de