ادعا: گله ایمنی نه اجتماعی فاصله را متوقف COVID-19

اگر چه بسیاری از کارشناسان در حال تشویق مردم به عمل اجتماعی فاصله به “صاف منحنی” – یک عبارت استفاده می شود برای توصیف تلاش برای توزیع طول عمر از شیوع بیشتر به تدریج در طول زمان به طوری که به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی – برخی از افراد مخالف با این تاکتیک.

کنوت Wittkowski سابق biostatistician در دانشگاه راکفلر ادعا اجتماعی فاصله گرفتن است نه راه حق رسیدگی به همه گیر.

Wittkowski نقل شد در یک WND مقاله – که ذکر شده یک ویدیو یوتیوب و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده در Facebook – عنوان کرد و گفت که دستیابی به گله ایمنی تنها چیزی که متوقف می شود بیماری های تنفسی مانند COVID-19. او حمایت برای مدارس افتتاح شود چرا که در عرض چند هفته به اندازه کافی مردم را داشته اند در معرض ویروس و زمانی ایمنی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این دانشگاه راکفلر منتشر شد بیانیه ای در مارس 13 پرداختن به Wittkowski ادعا و بیان مشاهدات خود را “بيانگر ديدگاه از دانشگاه راکفلر رهبری آن و یا آن دانشکده.”

او نه تنها در این باور است.

بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا که به تازگی بستری شده با COVID-19 به نظر می رسید برای تایید یک ایده مشابه اگر چه او مشاور ارشد علمی بعد از لغو بیانیه. جانسون در ابتدا توجیه گله ایمنی تاکتیک توضیح داد که سخت رفتاری محدودیت ممکن است خستگی مردم به طوری که آنها در نهایت توقف زیر اجتماعی فاصله پروتکل.

و یک گروه از بیش از 500 رفتاری دانشمندان با انتشار نامه ای که انتقاد جانسون توجیه خستگی با استناد به فقدان شواهد.

شبیه گله ایمنی استراتژی های اتخاذ شده در کشور سوئد قابل نقد است.

با وجود محکومیت Wittkowski هنوز هم می ایستد ادعای خود را با استناد به مشکل تماس ردیابی و زمان فقدان یک واکسن.

“ما باید اجازه دهید طبیعت فراموش چه در غیر این صورت این واکسن را که ایجاد افرادی که سیستم ایمنی هستند زیرا آنها رفت و از طریق یک فرم خفیف بیماری,” او گفت:.

عدم قطعیت با COVID-19 گله ایمنی

گله ایمنی رخ می دهد که بخش بزرگی از جمعیت می شود سیستم ایمنی بدن به یک بیماری یا ویروس, توقف گسترش آن به دلیل وجود دارد به طوری که تعداد کمی از مردم که می تواند قرارداد آن است.

آن است که به طور معمول به دست آمده از طریق واکسیناسیون گسترده نیست عفونت است. برای مثال گله ایمنی برای سرخک است زمانی که 19 نفر از 20 نفر از دریافت واکسن.

Wittkowski پشتیبانی گله ایمنی از طریق عفونت است.

اگر چه ممکن است برای رسیدن به گله ایمنی از طریق عفونت “شما تکیه می کنند که بسیار کشنده عامل عفونی به ایجاد یک سیستم ایمنی جمعیت” Akiko Iwasaki یک virologist در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت: اطلس.

دن Barouch مدیر مرکز ویروس شناسی و واکسن تحقیقات در دانشگاه هاروارد گفت: بین دو گزینه دستیابی به گله ایمنی از طریق عفونت در مقابل واکسیناسیون “من قطعا حمایت از دومی است.”

صرفا با تکیه بر گله ایمنی از طریق قرار گرفتن در معرض گسترده برای مبارزه با COVID-19 خواهد پایمال کردن بیمارستان ها و قرار دادن افراد مسن و افراد با شرایط موجود در خطر است.

نیاز به تخت های بیمارستانی از ایالتی به ایالت متفاوت. ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل در ماه مارس از داده ها از اداره آمار و انجمن بیمارستان های آمریکا در برخی از ایالت ها ممکن است نیاز به هشت بار به عنوان بسیاری از تخت های مناسب برای مراقبت از coronavirus بیماران اگر عفونت گسترش در نرخ خفیف آنفولانزا. (دقیق عفونت نرخ COVID-19 هنوز ناشناخته است.) این برآورد فرض تمام عفونت رخ می دهد در یک بار است و تمام بیمارستان تخت خالی هستند که هر دو نادرست است.

گراهام Medley منجر به یک گروه از دانشمندان که مدل گسترش عفونت بیماری در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. او توضیح داد که به اقیانوس اطلس که گله ایمنی به کروناویروس ممکن است به عنوان یک نتیجه, اما باید آن را نه یک هدف.

سازمان بهداشت جهانی نیز مطرح شده سوال در مورد گله و پاسخ ايمنی.

مارگارت هریس یک سخنگوی که گفت: در مصاحبه ای با بی بی سی او شک و تردید در مورد دستیابی به گله ایمنی از طریق عفونت ارجاع چگونه بیش از حد کمی شناخته شده در مورد این ویروس را به می دانم که اگر آن موثر خواهد بود.

و نامه ای با امضای بیش از 500 دانشمندان در انگلستان با انتقاد از این کشور را حرکت به سمت دنبال گله ایمنی. “رفتن برای ‘گله ایمنی’ در این نقطه به نظر نمی رسد یک گزینه قابل دوام به عنوان این خواهد شد (بریتانیا خدمات بهداشت ملی) حتی قوی تر سطح از استرس, خطر بسیاری از زندگی بیشتر از لازم است.”

گله ایمنی نیز خطرناک است زیرا کمی شناخته شده در مورد طبیعی محافظ ایمنی به ویروس پس از آن قرارداد شده است. افشای مردم به این ویروس در تلاش برای رسیدن به گله ایمنی است که به طور بالقوه معکوس اگر مردم می تواند به آلوده شدن دوباره پس از مدت کوتاهی تست منفی است.

“با بسیاری از عفونت های ویروسی که کسی آلوده و سپس بازیابی آنها توسعه ایمنی حداقل برای یک دوره از زمان است و نمی توان reinfected. درست است که برای بسیاری از ویروس ها. این درست نیست برای همه ویروس” Barouch گفت. “برای COVID-19 ما هنوز نمی دانیم. ما اصلا هنوز قطعی اثبات اینکه وجود طبیعی محافظ ایمنی است.”

جیمز براون محقق اصلی در مرکز ویروس شناسی و تحقیقات واکسن موافق و گفت: COVID-19 ناشناخته جهش نرخ نیز به شمار قطعیت برای رسیدن به گله ایمنی.

“پاسخ کوتاه این است که ما نمی دانیم که به اندازه کافی در حال حاضر می گویند اگر عفونت را ارائه محافظت کامل” ویتنی گفت. “هر کس راه رفتن در اطراف به امید ایجاد گله ایمنی است که احتمالا بهترین سناریو. من می خواهم بگویم یک واکسن است که احتمالا بهترین راه و با دوام ترین راه برای ایجاد گله ایمنی است.”

حاکم ما: تا حدودی نادرست

پیدا کنیم و ادعا می کنند که گله ایمنی را متوقف خواهد کرد COVID-19 به جای مسطح منحنی تا حدی نادرست است. اگر چه گله ایمنی در نهایت ممکن است زمانی به عنوان یک نتیجه از واکسیناسیون و یا عفونت گسترده عوامل دیگری مانند دسترسی به آزمایش و تجهیزات پزشکی اجتماعی, فاصله, quarantining و واکسیناسیون کمک به جلوگیری از بیماری های تنفسی مانند COVID-19. بیشتر کارشناسان می گویند بیش از حد کوچک است که در مورد رمان coronavirus برای اطمینان از گله ایمنی را ارائه می دهد حفاظت کامل از عفونت است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

WND مقاله, آوریل 7 سال 2020
بیانیه ای از دانشگاه راکفلر, مارس 13 سال 2020
آتلانتیک مقاله, مارس 16 سال 2020
نامه سرگشاده به دولت انگلستان در مورد COVID-19
الجزیره مقاله, مارس 14 سال 2020
دانشگاه آکسفورد واکسن دانش پروژه
ایالات متحده آمریکا امروز, مقاله, مارس 13 سال 2020
نگهبان, مقاله, مارس 14 سال 2020
عمومی درخواست به اقدامات قوی تر اجتماعی فاصله سراسر انگلستان با اثر فوری, مارس 14 سال 2020
مصاحبه دن Barouch مدیر مرکز ویروس شناسی و واکسن تحقیقات در دانشگاه هاروارد, مارس 16 سال 2020
مصاحبه جیمز براون محقق اصلی مرکز ویروس شناسی و تحقیقات واکسن, مارس 16 سال 2020
مصاحبه کنوت Wittkowski سابق biostatistician در دانشگاه راکفلر, مارس 17 سال 2020 سوئد دولت تلاش کرده است مخاطره آمیز coronavirus استراتژی است. آن می تواند نتیجه معکوس بورسی, مارس 16

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im