واقعیت را بررسی کنید: عکس نشان می دهد که بایدن با برد که یک بار تا به حال روابط به KKK اما نبود grand wizard

این ادعا: جو بایدن و یک grand wizard از KKK عکس شد با هم

عکس گردش در اطراف Facebook و Instagram ادعا می کند به تصویر کشیدن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با grand wizard از KKK.

“بایدن با Grand wizard از KKK. به طوری که دوباره در حال پخش است شما دروغ گفتن به شما با استفاده از شما برای رای سازندگان KKK مخالف حقوق مدنی از سیاه پوستان است. آره که حزب دموکرات” که متن بالای تصویر می خواند.

تصویر ارسال شده به Facebook در 27 ژوئن 2019 اما garnering توجه دوباره آنلاین را نشان می دهد بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور دست در دست با سابق بهداشت ، رابرت برد D-W. Va., که دور در قرمز به عنوان اتهام KKK grand wizard.

کاربری که به اشتراک گذاشته شده در پست پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز برای نظر.

برد نبود KKK grand wizard — اما او یک بار رهبری یک فصل

این عکس بایدن و برد گرفته شده توسط آسوشیتد پرس در اکتبر 2008 در یک کمپین تجمع در چارلستون در طول زمان است که بایدن در حال اجرا بود برای معاون رئیس جمهور در کنار آن سن. باراک اوباما ،

برد بزرگ در غرب ویرجینیا است که در آن او درگیر شدم با KKK.

“بسیاری از ‘بهترین’ مردم بودند — حتی سناتور و دیگر مقامات بالا” او در زندگینامه خودنوشت خود مینویسد. “آن را با چنین پس زمینه برداشت از این رو است که من به دنبال تبدیل شدن به یک عضو از KKK در اوایل 1940s.”

او را بازگو در زندگینامه خود که در آن زمان او در نامه ای به Joel L. Baskin کلان را همانند اژدها در منطقه, درخواست برای پیوستن به. به منظور شروع یک Klan فصل یا “klavern” در شهر خود برد وظیفه بود با استخدام 150 نفر به کلان. زمانی که او درگیر مردم به اندازه کافی برای شروع یک klavern یک اتفاق آراء در میان سربازان او را به نام “والا غول یا پهلوان یک چشم” از گروه خود را که بالاترین-رتبه بندی در یک فصل.

پس از این دیدار برد گفت که Baskin او را تشویق به دنبال کردن سیاست با استناد به خود را زرنگ و دانا سازماندهی مهارت.

برد رفت و تبدیل به دومین-طولانی ترین-خدمت کنگره ایالات متحده در تاریخ کشور مشکلات ناسازگار بودن شش سال در مجلس نمایندگان و 51 سال در سنا است. در طول زمان خود را در سنا او هر دو اقلیت و اکثریت رهبر و رئیس مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه.

مرتبط با: Rep. جان Dingell عبور رابرت برد برای تبدیل شدن به طولانی ترین خدمت

در حالی که در حال اجرا برای مجلس نمایندگان ایالات متحده در سال 1952 برد گفت: او ترک پرداخت غرامت و خود کاهش یافته است, عضویت در KKK پس از حدود یک سال از دخالت. اما واشنگتن پست در گزارش سال 2005 که برد در زندگینامه خود “نیست اذعان طول کامل از زمان او صرف به عنوان یک کلان سازمان و مدافع است.” به طور خاص با توجه به پست: “برد در کتاب ارائه می دهد یک کوتاه شرح روز خود را با کلان می کند که به طور کامل مربع با همزمان روزنامه حساب و حروف است که نشان می دهد که او با کلان در سراسر بسیاری از 1940s و نه صرفا برای دو یا سه سال است.”

طول برد فعالیت های سیاسی او به طور مستمر محکوم دخالت خود را با کلان.

“بزرگترین اشتباه من تا کنون ساخته شده بود و پیوستن به Ku Klux Klan,” برد گفت: در یک سال 1993 مصاحبه با سی ان ان برنارد شاو با توجه به تخته سنگ. “و من گفته ام که بسیاری از بار. اما کسی نمی تواند پاک کردن آنچه که او انجام داده است. او تنها می تواند تغییر راه خود را و افکار خود را. که یک آلباتروس در اطراف گردن من است که من همیشه می پوشند. شما را به خواندن آن در اگهی بود که من عضو Ku Klux Klan.”

برد رکورد در مسابقه

هنوز, او در طول زندگی حرفه ای خود رکورد در مسابقه مخلوط شد. برد filibustered 1964 حقوق مدنی عمل در کنار دیگر جنوب دموکرات شخصا صحبت در طبقه 14 ساعت. او رای دادند به نفع 1968 حقوق مدنی عمل می کنند اما.

“سناتور برد نشان دهنده قدرت ایجاد تغییر و تحول در این کشور گفت:” سابق NAACP جمهور بنیامین تاد حسادت در یک مصاحبه مطبوعاتی پس از برد درگذشت. “سناتور برد رفت و از اینکه عضو فعال KKK به اینکه یکی از حامیان حقوق مدنی قانون قانون حق رای و بسیاری از قطعات دیگر از منی قانون که پیشرفته حقوق مدنی و آزادی کشور ما.”

برد درگذشت در سال 2010. بایدن به مداحان در مراسم یادبود خود را.

حاکم ما: تا حدودی نادرست

ما رای این ادعا که بایدن عکس گرفته شده با یک گرند جادوگر از KKK تا حدی نادرست از آنجا که برخی از آن پشتیبانی نمی شد ما پژوهش است. برد به اتهام grand wizard, در واقع, یکی نیست. او رهبر یک فصل از KKK به طور خلاصه توسط خود پذیرش و درگیر شد KKK “در سراسر بسیاری از 1940s” با توجه به واشنگتن پست. برد بعد از آن در کنار او KKK روابط خواستار آن را “بزرگترین اشتباه” او تا کنون ساخته شده است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

AP تصویر بایگانی
رابرت برد زندگینامه, “فرزند آپالاچی Coalfields”
آمریکا وب سایت “طولانی ترین خدمت سناتور”
واشنگتن پست “سناتور شرم”
تخته سنگ “آنچه در مورد برد؟”
آمریکا وب سایت “حقوق مدنی Filibuster به پایان رسید”
GovTrack.ما
C-SPAN “معاون رئیس جمهور بایدن Eulogizes بهداشت ، برد”
NAACP ژوئن 29, 2010, آزادی مطبوعات
PolitiFact, “رابرت برد نبود Grand Wizard از KKK اما او یک بار به رهبری فصل های محلی”
Snopes “آیا این عکس نشان می دهد جو بایدن با “گراند جادوگر از KKK’?”

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>