پکن — تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در چین کاهش یافته است, دوم راست, روز, مقامات بهداشت گفت: در یک ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در میان شیوع است که آلوده بیش از 45 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 1100.

رئیس جمهور چین در ضمن وعده کاهش مالیات و دیگر کمک به صنعت به عنوان حزب حاکم کمونیست در تلاش برای محدود کردن نصب خسارت به اقتصاد است. و در ژاپن 39 مورد جدید تایید شد در یک کشتی کروز در قرنطینه یوکوهاما آوردن مجموع 174 در الماس شاهزاده خانم.

نگاهی به آخرین تحولات در بحران آغاز شده است که در ماه دسامبر در شهر ووهان:

موارد جدید کاهش

تعداد موارد جدید است trended در هفته گذشته افزایش امید است که این بیماری همه گیر ممکن است plateauing.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدید بوده است شمارش در سه شنبه دوم راست روزانه کاهش و از حدود 3,900 یک هفته پیش. سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: این وضعیت هنوز هم ترسناک است اما “ما را دیده اند برخی از تغییرات مثبت.”

“من خوشبین باشیم که نشانه آن است که خود را در اقدامات تهاجمی موثر بوده است اما من واقعا فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی به می گویند که برای اطمینان داشتن دست بر روی داده های خودمان” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

او گفت که او امیدوار است یک پیشرفت تیم در حال حاضر در چین از سازمان بهداشت جهانی قادر خواهد بود برای بررسی يافته های پژوهش: “این قطعا اطمینان اگر ما در حال حاضر شاهد حداقل یک رکود از این شیوع در چین است.”

اما یکی از مرگ و میر ثبت شده تا کنون شده است در چین به بیش از 99 ٪ از تمام عفونت های گزارش شده در جهان است. این کشور را بی سابقه ای 60 میلیون نفر در نزدیکی قرنطینه.

اقتصادی خرید اینترنتی

چین در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از سالانه قمری تعطیلات سال جدید تمدید شد به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. ترافیک باقی مانده نور در پکن و بسیاری از مردم هنوز هم در حال کار در خانه.

یازدهم را اعلام کاهش مالیات در آمد و به عنوان شرکت در صورت افزایش تلفات به دلیل بسته شدن کارخانه ها و ادارات و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر در گسترده ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

یک خوشه از موارد در تیانجین یک شهر بندری در جنوب شرقی پکن شده و ترسیم شده برای یک فروشگاه چینی رسانه های دولتی گفت. یک سوم از تیانجین را 104 مورد تأیید هستند در Baodi منطقه که در آن فروشگاه واقع شده است به ایسنا خبر داد.

یک فروشنده در فروشگاه لوازم خانگی بخش اول تشخیص داده شده در Jan. 31 شین هوا گفت: “و یک سری از موارد به دنبال. هیچ یک از کسانی که آلوده سفر کرده بود ووهان به تازگی و به غیر از یک زن و شوهر ازدواج آنها مشغول به کار در بخش های مختلف فروشگاه و نه کسی دیگر.

در جای دیگر در سراسر جهان DBS بانک در سنگاپور پاک خود دفتر گفتن از 300 کارکنان به محل کار از خانه پس از آن متوجه شدند که یک کارمند به حال آلوده شده است. شهر-دولت 50 موارد تایید شده.

یک مسابقه فرمول یک در شانگهای در ماه آوریل شد آخرین رویداد لغو آنجا که از virus. نوکیا, Vodafone و Deutsche Telekom شد آخرین شرکت به بیرون از عمده بی سیم تجارت عادلانه این هفته در اسپانیا است که معمولا تساوی 5000 تا 6000 بازدید کنندگان چینی.

شهروند روزنامه نگار از بین می رود

یک شهروند روزنامه نگار گزارش در این بیماری همه گیر در ووهان ناپدید شده است, فعالان گفت: تبدیل شدن دوم به محو در روزهای اخیر در میان محکم کردن کنترل بر اطلاعات در چین است.

نیش بن یک فروشنده لباس سنتی چینی متوقف شد ارسال ویدئوها و یا پاسخ به تماس ها و پیام ها در روز یکشنبه, فعالان گائو فی و یونگ هوآ گفت: با استناد به نیش دوستان. تلفن او خاموش بود چهارشنبه.

نیش تا به حال نوشته شده ویدئوها از ووهان را در بیمارستان به سر می برند از جمله بدن در یک ون در حال انتظار باید به کوره های جسد سوزی. آخرین فیلم او ارسال شده بود از یک تکه کاغذ خواندن “همه شهروندان در برابر دست قدرت به مردم است.”

یکی دیگر از شهروندان روزنامه نگار چن Qiushi, از بین رفت در روز جمعه. غیر تحریم گزارش شیوع بیماری توسط actitivists است به چالش کشیدن حزب کمونیست را محکم ای اداره انحصار اطلاعات در یک مقیاس بی سابقه است.

کشتی کروز گلایه

مسافران داخل کشتی کروز است که منع شده است از متصل کردن توسط چهار دولت در نهایت ممکن است پا بر روی زمین دوباره.

Holland America Line گفت: MS Westerdam خواهد رسید صبح روز پنجشنبه در سیهانوکویل کامبوج. کشتی تبدیل شده و دور از فیلیپین و تایوان و ژاپن و تایلند هر چند آن اپراتور گفت: هیچ موردی از این بیماری تایید شده است در میان بیشتر از 2200 مسافر و خدمه.

دو روس ها فرار قرنطینه

دو زن که در انزوا نگه داشته برای امکان خمیدگی توسط ویروس می گویند که آنها از فرار از بیمارستان ها به دلیل uncooperative پزشکان شرایط بد و ترس آنها را تبدیل به آلوده.

هر دو زنان گفت: بیمارستان خود مصائب آغاز شد و پس از بازگشت از Hainan, یک جزیره گرمسیری در جنوب چین محبوب است با گردشگران روسی. یکی گفت که او شروع به پریدن کرد از پنجره بیمارستان به فرار از قرنطینه در حالی که دیگر شکست با غیر فعال کردن یک قفل الکترونیکی.

بسیاری از کسانی که قرنطینه در بیمارستان شکایت کرده اند در مورد شرایط در اتاق انزوا و عدم همکاری از پزشکان که نامشخص در مورد پروتکل قرنطینه.

دو مورد از این ویروس گزارش شده در روسیه است.

هیچ مدرکی هنوز از مادر به کودک گسترش

در یک مطالعه منتشر شده در روز شنبه در مجله لنست دانشمندان چینی گزارش وجود دارد این است که هیچ شواهد تا کنون نشان می دهد این ویروس می تواند از مادر به نوزاد است.

مطالعه نگاه کرد نه زنان باردار است که همه تا به حال COVID-19 ویروس و تحویل از طریق سزارین در بیمارستان در ووهان کانون شیوع. بعد از نوزادان متولد شدند, دانشمندان آزمایش نمونه از نوزادان از جمله مایع آمنیوتیک بند ناف خون و سواب گلو. همه آزمایش منفی برای ویروس.

اما دانشمندان اذعان مطالعه کوچک بود.

به تاریخ دو مورد از این ویروس تایید شده است در نوزادان از جمله یک نوزاد تشخیص داده فقط 36 ساعت پس از تولد. معلوم نیست چگونه کودک آلوده شد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماری یاماگوچی در توکیو ایلین Kurtenbach در سنگاپور جیمز Heintz در مسکو اعطای پک در بانکوک کلوین چان و ماریا چنگ در لندن و جو مک دونالد Dake Kang, Yanan وانگ و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im