خانواده Rayshard بروکس خواسته اتهامات علیه ماموران; ‘مارس در گرجستان’ خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند

آتلانتا – خانواده Rayshard Brooks به نام برای اتهامات جنایی علیه افسران درگیر در مرگ او روز شنبه در حالی که انرژی معترضان انجام یک “مارس در گرجستان” به دولت و کنگره آمریکا خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

بیش از یک دوجین از بستگان جمع آوری شده برای گریان احساسی شارژ کنفرانس مطبوعاتی به یاد بروکس برای لبخند روشن و قلب بزرگ است. او بیوه Tomika میلر التماس کرد برای تظاهرات مسالمت آمیز به نگه داشتن شوهرش به نام “مثبت و بزرگ است.”

“من می دانم که او را خندان چرا که نام خود را برای همیشه در یاد” میلر گفت. “من هرگز نمی توانید بگویید که من پدر او را در آینده به شما اسکیت و یا به شنا کردن درس. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از من زخم التیام یابد.”

بروکس 27 ساله سیاه بود به ضرب گلوله توسط سفید آتلانتا افسر پلیس خارج از وندی رستوران اواخر جمعه. بروکس’ پسر عموی تاج بروکس گفت: این فاجعه باید یک کاتالیزور برای تغییر در این شهرستان است.

“همه ما باید در توافق یک واقعیت – او کشته شد توسط آتلانتا اداره پلیس” بروکس گفت. “اعتماد که ما با نیروی انتظامی شکسته است. تنها راه برای درمان برخی از این زخم است از طریق یک اعتقاد راسخ و تغییر بنیادی در اداره پلیس است.”

تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی: Rayshard بروکس’ بیوه صحبت می کند; مینیاپولیس افسران ترک

قبلا Tomika میلر گفت که او می خواهد به افسران درگیر در مرگ شوهرش درمان راه او درمان خواهد بود اگر او به ضرب گلوله آنها, او گفت:.

“من می خواهم آنها را برای رفتن به زندان” میلر گفت: فردا صبح. “اگر آن شوهر من است که آنها را به گلوله بست و او را در زندان او انجام می شود در یک جمله زندگی است.”

اعتراض به خود جلب کرد بیش از 1000 نفر به راسل ساختمان فدرال به شنیدن سخنرانان اعم از رپر Jeezy به Atlanta Hawks سر مربی لوید پیرس و مقامات منتخب فعالان و NAACP رهبران. این تقبیح خشونت پلیس رای دهندگان سرکوب و نابرابری در نظام آموزش و پرورش.

“من نمی آمد در اینجا به صحبت می کنند به عنوان یک سر مربی است. من به اینجا آمدند به صحبت می کنند چرا که بسیاری از مردم می دانند که من به عنوان یک دوست پسر, یک پسر و یک برادر” پیرس گفت. “من یک مرد سیاه و سفید و من به اینجا آمدند به صحبت می کنند به عنوان یک مرد سیاه پوست به شهر آتلانتا.”

برگرد. Jamal Bryant جدید تولد, Missionary Baptist Church گفت: جمعیت جمع شده بودند “از آنجا که ما در حال مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است. ما مریض و خسته از داشتن به التماس برای انسان نجابت است.”

دولت NAACP اعلام کرد قصد دارد برای این تجمع به زودی پس از مرگ بروکس که افتاده بود از خواب در ماشین خود را در وندی drive-thru شد و بعد ضربه به او فرار کرد و ماموران پس از یک مبارزه است. تجمع برگزار می خواهید قانونگذاران دولت به لغو “شهروندان بازداشت” و “ایستاده خود زمین” قوانین و مخالفت با یک پیشنهاد است که نمی خواهد دیگر نیاز به دولت انتخابات هیئت مدیره برای اطمینان از گرجستان شهرستانهای مطابق با فدرال قوانین رای دادن.

چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

جری Gonzalez بنیانگذار گرجستان, انجمن لاتین مقامات منتخب خواست جمعیت به تقاضای استعفای گرجستان وزیر خارجه براد Raffensperger. گرجستان NAACP رئیس جمهور جیمز Woodall صحبت در برابر شهروند بازداشت.

“شهروندان بازداشت شد یک راه برای مردم برای پس گرفتن بردگان آزاد,” او گفت:, و اضافه کرد که “هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا ما باید همچنان به دیدن برادران ما و خواهران ما ما فرزندان و پدر و مادران ما و پدران ما مرده بدون هیچ دلیل روشنی.”

Marvette St. Clair, یک قاره از کنیرز گرجستان گفت که او احساس مسئولیت برای ادامه کار مارتین لوتر کینگ جونیور آغاز شده است.

“من از اینجا از آنجا که به عنوان یک مردم ما را به ایستادگی در کنار هم در برابر نژادپرستی” گفت: “سنت کلر که سیاه و سفید است. “ما باید برای از بین بردن این سیستم و ساخت یک سیستم است که با این نسخهها کار برای مردم ما است.”

جوزی اسکینر یک زن سفید از آتلانتا برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “مبارزه خود من است مبارزه کنند.”

“من در مورد مراقبت از علت حتی اگر من به طور مستقیم تحت تاثیر آن” اسکینر گفت. “آن را مانند آنها هرگز یاد بگیرند. چرا شما هنوز هم تیراندازی مردان سیاه و سفید? چگونه بسیاری از مراحل می تواند گرفته شده اند قبل از تیراندازی او را که گرفته نمی شد.”

اریک بل پدربزرگ و مادربزرگ بودند عمیقا درگیر در آتلانتا در جنبش حقوق مدنی. آنها اعتراض راهپیمایی کردند و احکام او گفت: به طوری که او می تواند آینده ای روشن تر. به عنوان او ساخته شده خود را به سمت شهر خانه دولت صبح روز دوشنبه با هزاران نفر دیگر از معترضان گفت: او پس از رد پای خود را.

“آنها قربانی برای آنچه که ما در حال حاضر,” او گفت:. “آنچه آنها را از طریق رفت و آنچه را که آنها جنگیدند هنوز نشده به ثمر می آیند. من نه پدر اما آن را به من می ترساند که من باید به همان گفتگو با کودکان و نوجوانان است که آنها تا به حال با من است.”

بروکس’ مرگ رد شد یک قتل یکشنبه در نتیجه “دو زخم گلوله از پشت او است که ایجاد ارگان آسیب و از دست دادن خون ،” Fulton County دفتر معاینات پزشکی گفت: در یک نسخه.

‘دو زخم گلوله از پشت او’: Rayshard بروکس’ مرگ محکوم به قتل

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: تصمیم گیری در هزینه های احتمالی می تواند ساخته شده این هفته است.

در عرض چند ساعت از تیراندازی وندی رستوران سوخته بودند و رئیس پلیس اریکا سپر تا به حال استعفا از پست خود. روز یکشنبه گروه اعلام کرد که افسر گرت Rolfe هفت سال کهنه از نیروی که شات بروکس اخراج شد. افسر Devin برازنان در نیروی کمتر از دو سال قرار داده شد در اداری وظیفه.

بروکس خانواده معتقد است بیشتر باید انجام شود. خواهرزاده Chassidy ایوانز گفت: عموی او نبوده است “به ضرب گلوله کشته و مانند زباله در خیابان برای به خواب رفتن در یک درایو از طریق.”

“یکی از بزرگترین ترس ما شد واقعیت” ایوانز گفت. “در این زمان آن را فرود آمد بر ما مقابل آستان. ما نه تنها شفاعت برای عدالت, ما در حال التماس برای تغییر.”

بیکن گزارش از مکلین ویرجینیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>