مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل جدا کردن خانواده های مهاجر در مرز ایالات متحده و مکزیک است, شکنجه, با توجه به یک گزارش جدید از پزشکان برای حقوق بشر (PHR) یک سازمان غیر انتفاعی است که به بررسی نقض حقوق بشر در سطح بین المللی.

برای “شما هرگز کودک خود را دوباره: مداوم اثرات روانی خانواده, جدایی,” روانپزشکان از سازمان ارزیابی 26 مهاجر کودکان و بزرگسالان که تا به حال از هم جدا شده به طور متوسط 60 تا 69 روز. بسیاری از 17 بزرگسالان و کودکان نه در این مطالعه ملاقات معیارهای حداقل یک بیماری روانی از جمله اختلال استرس پس از سانحه, اختلال افسردگی اساسی و اختلال اضطراب فراگير. همه از شرایط این گزارش توضیح می دهد که در حال “سازگار با, و به احتمال زیاد مربوط به تروما از جدایی خانواده.”

پزشکان برای حقوق بشر همچنین اشاره می کند که بسیاری از این گزارش افراد فرار از خشونت و آزار و اذیت در کشورهای خود و این که چه اتفاقی افتاده است که خانواده ها وارد شده و در مرز ایالات متحده ادامه از وحشت آنها سفر تا کنون به فرار. در این گزارش:

پدر و مادر گزارش شده است که مقامات اداره مهاجرت زور کودکان را از پدر و مادر خود سلاح برداشته می شود در حالی که پدر و مادر فرزندان خود را در خواب و یا به سادگی “ناپدید” کودکان در حالی که پدر و مادر خود را در دادگاه و یا دریافت مراقبت های پزشکی. تقریبا تمام گزارش داد که مقامات اداره مهاجرت موفق به ارائه هر گونه توضیح که چرا آنها که از هم جدا شده که در آن اعضای خانواده فرستاده شد و یا اگر آنها چگونه خواهد بود پیوست. علاوه بر پناهندگی روایت مستند نمونه از چهار پدر و مادر بودند که به سخره و مسخره توسط مقامات اداره مهاجرت در هنگام درخواست برای نگهداری از فرزندان خود را.

این گزارش همچنین تاکید می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدامات هدفمند و عمدی. “مقامات ایالات متحده به عمد انجام اقدامات باعث درد شدید و درد و رنج به منظور تنبیه کردن, اجبار و ارعاب آمریکای مرکزی از متقاضیان پناهندگی به پناهندگی خود را ادعا می کند.”

حتی پزشکان انجام ارزیابی حیرت زده شد. “به عنوان یک پزشک هیچ کس آماده شد برای این اتفاق در خاک ما” دکتر Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور در پزشکان برای حقوق بشر و همکاری نویسنده این گزارش گفت: نگهبان. “این است که فراتر از تکان دهنده است که این می تواند اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا توسط آمریکایی ها در آموزش و مستقیم قصد آمریکا از مقامات دولتی.”

این پزشکان در حال پیوستن به یک گروه کر در حال رشد از گروه ها از جمله سازمان های حقوق بشر و کارشناسان حقوقی خواستار جدایی خانواده ،

“این یک چشمگیری بی رحمانه سیاست که در آن وحشت زده کودکان در حال پاره پاره شدن از پدر و مادر خود را در آغوش گرفته و به سرشار بازداشتگاه که به طور موثر در قفس” گفت: اریکا Guevara-Rosas, سازمان عفو بین الملل آمریکا کارگردان در ماه ژوئن سال 2018 است. “این است که هیچ چیز کوتاه از شکنجه.”

وکلا و دیگر محققان تگزاس, حقوق مدنی, پروژه نمایش تقریبا 10,000 مهاجران و پناهجویان برای خود 2019 گزارش “واقعی اضطراری ملی: صفر تحمل و ادامه وحشت از جدایی خانواده در مرز.” از کسانی که هزاران نفر از کارکنان انجام شده طولانی تر مصاحبه با 272 بزرگسالان است. همه آنها از هم جدا شدند از یک کودک عضو خانواده; 38 از کسانی که مصاحبه شدند پدر و مادر یا قیم قانونی با مجموع 46 جدا کودکان است. جوانترین فرزند 8.5 ماه های قدیمی. “این سیاست شکنجه هزاران خانواده” نویسندگان به این نتیجه رسیدند.

اثرات این سیاست برای سال معطل. به عنوان Mishori توضیح داد: “چیزی شبیه به آن نیست و فقط حل و فصل هنگامی که شما در حال متحد با پدر و مادر خود را. این چیزی است که شما احتمالا برای همیشه.”

خواندن گزارش کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im