بازارهای کشاورزان به Minnesotans: ما هنوز در اینجا!

هفته گذشته رژیم صهیونیستی. تیم Walz تعطیل, رستوران ها, کافه ها, ماشین منگنه قهوه خانه و مشروب ، وجود ندارد و از این لیست در حال بازارهای کشاورزان که سقوط تحت همان دسته به فروشگاه های مواد غذایی. بله می دانم مکان های که در حفظ زندگی انسان از طریق مواد غذایی است.

برخی از بیماری همه گیر سازگاری هستند که موظف: نمونه دیگر در محل مصرف مواد غذایی ممنوع, دست شویی ایستگاه باید اضافه و اجتماعی فاصله شیوه ها مشاهده می شود. برخی از بازارهای در حال کار بر روی اضافه کردن سفارش آنلاین, با توجه به آزادی مطبوعات از MFMA.

“ما در حال برداشتن گام برای حفظ مشتریان و غذاهای ایمن می گوید:” دیوید Kotsonas مدیر Saint Paul کشاورزان’ بازار است.

سنت پل کشاورزان’ بازار شد مجموعه ای برای باز کردن در خارج از منزل در مارس 25, او می افزاید: اما این تاریخ بوده است bumped به این شنبه برای ارائه اضافی دسترسی به مواد غذایی در طول همه گیر; 25 تا 30 فروشندگان را راه اندازی فروشگاه در 290 E. پنجم سنت در Lowertown.

در مینیاپولیس آسیاب شهرستان کشاورزان بازار خواهد بود در عملیات روز شنبه اما فقط برای وانت از قبل از دستور.

اینجا را کلیک کنید برای یک راهنمای دستی به بازارهای کشاورزان محلی. چند تا از اونا کار در داخل خانه در طول سرد سال هر چند ساعت ممکن است مختل coronavirus.

در روز پنج شنبه فرماندار Walz امضا منظور طبقه بندی فروشگاه خواروبار کارگران به عنوان اورژانس کارگران به آنها رایگان مهد کودک در طول COVID-19 شیوع. مواد غذایی زنجیره ای در اطراف مترو به طور موقت افزایش کارگر پرداخت.

اجازه دهید به شنیدن از خبرنگار دن نه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>