این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا — با unharvested فلوریدا سبزیجات فاسد به دلیل کاهش تقاضا, درخواست آغاز شده توسط سازمان farmworkers جذاب به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای ایجاد یک بیمارستان صحرایی در مناطق روستایی ایممکلی قبل از coronavirus می توانید رفت و برگشت صفوف خود و به طور بالقوه مختل مواد غذایی-زنجیره تامین است.

نوشتن در نیویورک تایمز هفته گذشته ائتلاف کارگران ایموکالی (CIW) از بنیانگذاران گرگ جستجوهای هشدار داد که یک خوشه کار و محیط زندگی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای زمینه دست به پیروی فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل باید این ویروس اعتصاب.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“کسانی که شرایط نتیجه نسل از فقر و غفلت عمل خواهد کرد مانند یک ابررسانا برای انتقال coronavirus” نوشت جستجوهای. “و اگر چیزی است که انجام می شود — در حال حاضر — به آدرس منحصر به فرد خود را آسیب پذیری مردان و زنانی که در کارخانه کشت و برداشت مواد غذایی ما را decimating موج سرایت و بدبختی در یک ماده از چند هفته اگر نه روز.”

این CIW که تعداد 25,000 اعضا در ایممکلی نشان دهنده farmworkers در فلوریدا گوجه زمینه میلیارد و 620 میلیون در سال محصول با توجه به صنعت تخمین می زند. ایممکلی دولت است پرجمعیت ترین مزرعه کار جامعه است. به طور کلی کشاورزی است $155 میلیون و صنعت در فلوریدا تولید دو میلیون شغل است.

از نزدیک نظارت بر رویدادهای لورا امن تر Espinoza, مدیر اجرایی نمایشگاه مواد غذایی استانداردهای شورای FFSC) مستقر در ساراسوتا. “ما بسیار نگران آن است که عمده شیوع در (گوجه فرنگی) کانون خارجه در آوریل و مه می تواند مجموعه ای خاموش عمده اقتصادی و نیروی کار بحران در سراسر فلوریدا.

“این کارگران نه تنها ماندن آنها بالا رفتن از ساحل به مزارع در گاو دریایی, Hillsboro آنها را دنبال فصل برداشت بعدی — آنها به پالم بیچ شهرستان میامی Dade. بنابراین این فقط یک ایممکلی مشکل این است که یک دولت مشکل است.”

تشکیل شده در سال 2011 پس از سالها مذاکره بین پرورش دهندگان گوجه فرنگی و کارگران مهاجر وارد شده تا حد زیادی از مکزیک FFSC — حمایت مالی از بنیادهای خیریه — به عنوان داور بین هر دو طرف نظارت بر شرایط محیط کار و پایداری نگرانی از تولید کنندگان است. سیزده تولید کنندگان عمده حسابداری 90 درصد از دولت برداشت گوجه فرنگی شرکت در قرارداد شناخته شده به عنوان نمایشگاه مواد غذایی برنامه.

سنگ بنای که توافق پنی به ازای هر پوند حق بیمه است که خریداران خود را پرداخت گوجه فرنگی و غول شرکت های بزرگ مانند Walmart, یام برندها و مک دونالد را در داخل. با این حال دیگر بزرگ-صنایع غذایی, نام, مانند وندی و Publix حاضر به عضویت در این زمینه است که آن را به مقدار پرداخت کارکنان از شرکت های دیگر به طور مستقیم برای کار خود را. در نتیجه CIW تظاهرکنندگان برای سال نگهداری شده است در حضور قابل مشاهده اینجا خارج کسانی که در رسانه های محلی در یک کمپین برای افزایش آگاهی.

Coronavirus ارائه سطح دیگری از تنش در دسترس نباشد.

“این واقعا اضطراری برای farmworkers چرا که آنها به عنوان کارگران ضروری است اما با توجه به ماهیت کار خود و شرایط زندگی آنها بیشتر در معرض از انواع دیگر از کارگران می گوید:” CIW سخنگو My رودریگز از طریق یک مترجم. “اجتماعی فاصله ممکن نیست زیرا کارگران حمل و نقل در شلوغ اتوبوس و زمانی که آنها در حال کار با هم در ردیف آن را سخت به ماندن دور از هر یک از دیگر.”

ورود در ایالات متحده از مکزیک در سال 2002 رودریگز سفر کرده است به عنوان دور به عنوان میشیگان به انتخاب سیب. به طور معمول او می گوید: 50 عنوان بسیاری از کارگران در اتوبوس در حال انتقال به مزارع و دو تا سه خانواده زندگی می کنند در همان تریلر. خوردن ناهار با هم و در نظر گرفتن معافیت هم در ایممکلی آنها تا حد زیادی ضعیف بیمه و آنها زحمت 50 مایل دور از نزدیکترین بیمارستان در ناپل.

اگر چه COVID-19 است و در عین حال به دفاع از خود در کارگر جامعه ذغال سنگ شهرستان رسما ثبت نام بیش از 300 مورد از این ویروس با شش تشخیص داده شده در ایممکلی از جمعه.

اسپینوزا سابق ایالت نیویورک دیوان عدالت می دهد نمرات بالا به هماهنگ پاسخ به تهدید توسط شرکت نمایشگاه مواد غذایی مزارع دولت های محلی و CIW کارگران است.

Lipman مزارع خانوادگی به عنوان مثال راه اندازی هفت شستن دست ها-ایستگاه های اطراف ایممکلی. صابون تحویل داده شده توسط ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر ارائه شده توسط ذغال سنگ شهرستان در بخش بهداشت و درمان و مدیریت اضطراری و آب است که پر توسط ایممکلی کنترل آتش منطقه است. همکاری با شرکت تولید کنندگان منجر به توزیع دست عفونی دستکش و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی. برخی از نمایشگاه مواد غذایی مزارع نورد بیشتر در اتوبوس ها برای اطمینان شخصی فاصله.

اما بدون یک فضای اختصاص داده شده برای coronavirus قرنطینه اما اسپینوزا می گوید چنین فعال جامعه اقدامات می تواند برای هیچ. اگر به درستی به کار گرفته اما پاسخ به ایممکلی می تواند پیامدهای برای جمعیت مهاجر در سراسر کشور.

با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت-گاو دریایی شهرستان, این شهرستان دارای 29 مجاز مهاجر کارگر امکانات با تعداد کارگر ظرفیت 2,808 مردم است. با توجه به مسکن و توسعه شهری “نیاز به ارزیابی” نظرسنجی از سال 2005 اما “بیش از 18,000 farmworkers و اعضای خانواده در نظر بگیرید گاو دریایی شهرستان ، متضاد از آنچه به منزله اقامت ممکن است حساب کاربری برای اختلاف.

در هر صورت اوج فصل برداشت در گاو دریایی است چند هفته دور.

رسانه جعل?

نه همه farmowners باور coronavirus حکم اقدام اضطراری.

ارسال یک مارس 27 تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx که در آن او کوچک پشت بدبین بینی در میزان عفونت و مرگ و میر الفی Oakes نوشت: در Facebook صفحه “بزرگترین دولت و رسانه های جعل در تاریخ است که در نهایت به کشف. مردم که تبلیغ این جعل باید مجازات مرگ برای رفتار بی پروا.”

تماس جمعه توسط هرالد تریبیون Oakes مزارع معاون رئیس جمهور استیو Veneziano گفت: خود عمل نکرده اند و از نظر مالی تحت تاثیر این ویروس که خود farmworkers “آیا رفتن با اتوبوس به محل کار. آنها مانند هر کسب و کار ضروری کارگران در این کشور — آنها رانندگی به کار می کنند.”

رد coronavirus به عنوان “هیچ” Veneziano به نام تبلیغات “حمله به این کشور” توسط رسانه ها به “به نوبه خود این را به یک کشور سوسیالیستی. آنها خراب کشور ما به صورت کاملا صفر دلیل. و این واقعیت است که هر کسی حتی نظر یک بیمارستان صحرایی در ایممکلی برای coronavirus کاملا ظالمانه است.”

این Oakes مزارع بهره برداری است که بخشی از این نمایشگاه از برنامه غذایی و کارمند آن شیوه نیست به موشکافی توسط FFSC.

از آنجا که راه اندازی آن دادخواست به دفتر والی برای یک بیمارستان صحرایی در Change.org این CIW جمع آوری شده نزدیک به 20 ، 000 امضا, ثبت نام حمایت از امثال فلوریدا بهداشت عمومی انجمن دیده بان حقوق بشر و عام رهبران مذهبی.

بدون فعال احتمالی برنامه رودریگز گفت: “این احساس که ما در حال تماشای این آتش سوزی سمت توده ای از چوب خشک.” دامن زدن به فوریت او افزود: واقعیت این است که یک عرضه مجدد از farmworkers در H-2A موقت کشاورزی ویزا متوقف شده در کشورهای خود مانند گواتمالا با توجه به بسته مرزها. “این بر اهمیت حفاظت از محدود نیروی کار است که ما داریم.”

از زمان آغاز آن در سال 2011 CIW منصفانه از برنامه غذایی توزیع بیش از $30 میلیون در بیمه به کارگران است. اما رودریگز می گوید تمایل دو از امریکا بزرگترین زنجیره غذایی به شرکت در پنی-a-پوند مبارزات انتخاباتی در حال حاضر کمک به پتانسیل tinderbox در ایممکلی.

“آنها باید شرمنده حاضر برای سال های بسیاری از به رسمیت شناختن این شرایط بد که farmworkers چهره در هر دو زمینه و در خانه” رودریگز گفت. “وندی و Publix باید به انجام همه چیز آنها می توانید برای حمایت از این نیروی کار ضروری به منظور ایجاد امنیت بیشتری را برای کسانی که بدیهی است که به شدت نیاز به آن به شدت نیاز به حفظ اقتصاد است.”

“من می خواهم بگویم ما در آخرین لحظات آرامش قبل از طوفان” گفت: Espinoza. “ما هنوز یک دقیقه به عمل و من اصرار فرماندار به عمل در حال حاضر برای ارائه مکان های امن برای اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی برای کارگران که بسیار ضروری به فلوریدا زیرساخت ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im