Fauci کاهش می دهد ایالات متحده coronavirus مرگ پیش بینی 60,000 می گوید اجتماعی فاصله است کار

ارشد کاخ سفید مشاور Anthony Fauci و گفت: این تلفات از coronavirus می تواند نزدیک به 60,000 آمریکایی با فرض کامل اجتماعی فاصله به جای که قبلا پیش بینی شده 100,000 به 240,000 مرگ و میر.

“داده های واقعی به ما می گویند که آن را بسیار محتمل است که ما با داشتن یک قطعی مثبت و اثر این کاهش چیزهایی که ما در حال انجام این جدایی فیزیکی – بنابراین من معتقدم که ما در حال میخوام دیدن رکود در آن” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

“و به نظر می رسد بیشتر شبیه 60,000 از 100,000 تا 200,000,” او گفت:.

Fauci نگفت که مدل او با استفاده از به آمده تا با برآورد, اما نظرات خود را به عنوان یک پیشرو مدل از دانشگاه واشنگتن که کارشناسان در کاخ سفید را نیز با استفاده از پیش بینی کمتر از آمریکایی ها ممکن است مرد از coronavirus از آنچه قبلا تصور.

این مدل در حال حاضر پروژه های 60,415 مردم را مرگ در ایالات متحده آمریکا توسط Aug. 4 در مقایسه با پیش بینی قبلی است که با نزدیک شدن 100,000. چهل و پنج ایالت و ناحیه کلمبیا خواهد شد که مرگ و میر کمتر از آنچه قبلا تصور تحت مدل.

“کلید CoronaVirus مدل در حال حاضر پیش بینی به مراتب مرگ و میر کمتر از تعداد نشان داده شده در مدل های قبلی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در توییتر. “دلیلش این است که مردم آمریکا در حال انجام یک کار بزرگ است. اجتماعی فاصله و غیره. رفتن نگه دارید!”

اما این مدل نیز نشان می دهد که پنج کشور با پیش بینی افزایش: Connecticut, Massachusetts, New Jersey, داکوتای شمالی و رود آیلند.

نیوجرسی است که به احتمال زیاد برای دیدن 5,277 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در مقایسه با 2,117 تخمین زده شده است. دولت همچنین ممکن است یک قله در مرگ و میر تا مارس 12. این مدل قبلا پیش بینی در اوج مرگ و میر در روز پنج شنبه.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی به نام این وضعیت را “بی سابقه بحران” در یک صدای جیر جیر چهارشنبه. دولت که در میان برای اولین بار به موضوع اقامت در خانه سفارش شده است در حال حاضر هماهنگی با مقامات محلی و فدرال به راه اندازی بیمارستان برای درمان افزایش بیماران.

“با پیروی از حقایق را بر روی زمین و مشاوره نزدیک با کارشناسان پزشکی ما از این #COVID19 منحنی” مورفی توییتی از حساب رسمی توییتر.

تغییرات در دانشگاه واشنگتن مدل منعکس کننده “عظیم تزریق داده های جدید,” دکتر گفت: Christopher موری مدیر مدرسه در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی است. دانشگاه شروع شد و پیش بینی های خود را در مارس 26. به تاریخ آن مدل جامع ترین دولت توسط دولت مختصر و مفید از تعدادی از منابع هر کشور نیاز به مبارزه با کروناویروس.

پس از بیش از یک هفته از داده های جدید از جمله قله در هفت مکان در اسپانیا و ایتالیا تاثیر اجتماعی فاصله است “بسیار واضح تر” دانشگاه واشنگتن اظهار داشت: در انتشار اخبار.

“این است که به صراحت آشکار است که اجتماعی فاصله می توانید زمانی که به خوبی اجرا و نگهداری, کنترل بیماری منجر به کاهش نرخ مرگ و میر,” موری گفت.

جدید بهداشت و درمان داده ها از ایالات آمریکا مانند نیویورک و ماساچوست فلوریدا و پنسیلوانیا به عنوان مثال کمک کرده و منجر به برخی از تجدید نظر رو به پایین.

اما ماساچوست و کانکتیکات هر دو پیش بینی برای دیدن هزاران نفر مرگ و میر بیشتر نسبت به اصل پیش بینی شده است.

ماساچوست است که در حال حاضر پیش بینی برای دیدن 5,625 مجموع مرگ و میر در اوایل ماه اوت تا از 1,506 فتح کرد گرفته شد در ابتدا پیش بینی شده – با یک قله در مارس 18. کانکتیکات است که پیش بینی برای دیدن 4,003 مرگ و میر افزایش بیش از 3500 بیش اصلی طرح.

دانشگاه واشنگتن آخرین پیش بینی با استفاده از به طور متوسط به حساب “متغیر جمع آوری داده ها و یا شیوه های گزارش” از متحده است.

علاوه بر این اعداد فرض کنیم آمریکایی ها عمل اجتماعی کامل فاصله مشابه آنچه در چین از طریق مه سال 2020 است.

“ما در حال ساخت آن پیش بینی بر اساس اثرات اجتماعی فاصله و دیگر کاهش تلاش های ما در کشورهای دیگر – به خصوص چین” ابراهیم Flaxman, عضو, تیم, گفت, علم, مجله ناتیلوس. “ما در حال فرض کنید این اتفاق می افتد در اینجا در حد همان راه است.”

همه آمریکایی ها باید با توجه به دستورالعمل. چند متحده مانند آرکانزاس هنوز به تصویب سخت stay-at-home سفارشات. و مردم حتی در سخت ضربه متحده مانند نیویورک ادامه به بسته به محدود سیستم مترو برای رسیدن به محل کار یا خرید مواد غذایی.

“این بسیار سخت در نیویورک به سعی کنید به نگه داشتن اجتماعی فاصله” گفت: Bessie لیو جدید دانشجوی دانشگاه یورک زندگی می کند که در بروکلین.

لیو گفت که او سوار قطار به دریافت مواد غذایی از دو هفته پیش, اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از سواران دیگر به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله گرفتن حکومت. او گفت که او نگران قرار گرفتن در معرض ویروس و به پایان رسید تا گرفتن بارگذاری بازگشت به خانه.

“آن نیست بسته بندی شده,” او گفت:, “اما آن را مانند شما نمی تواند نگه داشتن 6 پا از هم جدا است.”

در اوهایو که در آن مقامات دولتی بودند اولیه به تصویب اجتماعی فاصله اقدامات به روز شده در پروژه های مدل 489 مرگ و میر کاهش از قبل طرح ریزی 1,671 مرگ و میر.

“شما باید له این و کشیده این منحنی” اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine توییتی در روز چهارشنبه. “اما لطفا می دانم که اگر شما شروع به بیرون رفتن ما به حق بازگشت. شما باید برای نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند.”

موری هشدار داد که شواهد نشان می دهد که اجتماعی فاصله بسیار مهم است و این سیر هنوز هم می تواند تغییر برای بدتر است.

“کسانی که سازمان ملل آمار سخت در اوایل اجرا اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و ممکن است بدترین پشت سر آنها را به عنوان آنها در حال دیدن مهم پیشرفت در کاهش نرخ مرگ و میر,” موری اعلام کرد.”

هر بلند کردن اجسام از اقدامات می تواند فشار این بیماری همه گیر به رفتن دیگر موری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در اواخر ماه مارس است. مدار می تواند تغییر برای بدتر اگر مردم سهولت در اجتماعی فاصله و یا استراحت احتیاطی.

“ما می دانیم که در حال حاضر برای اطمینان حاصل کنید که این کاهش ما انجام داده ایم این است که با داشتن یک اثر مثبت اما شما آن را نمی بینیم تا هفته بعد” Fauci گفت: روزانه در کاخ سفید جلسه. “کسانی که تلاش را ادامه خواهند داد. ما می دانیم که این چیزی است که فشار بر آمریکا اما این تنها چیزی است که ما نه تنها تنها ابزار آن را به بهترین ابزار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>