پری می تواند فرم این هفته یک سیکلون برای ضبط کتاب

به احتمال زیاد افزایش بعدی به نام طوفان به فرم کردن کارولینای شمالی.

National Hurricane Center بالا برده و شانس که بعد به نام طوفان خواهد فرم به 70% بیش از پنج روز آینده.

در حال حاضر برای جوش کم فشار از شمال شرقی سواحل کارولینای جنوبی است فقط آشفته رگبار و رعد و برق.

اما غیر منتظره آب گرم در آن انتظار می رود مسیر بعدی به بانک های خارجی و در امتداد mid-Atlantic coast به معنی آن می تواند جمع آوری نیمه گرمسیری یا طوفان گرمسیری ذوق این هفته است.

اگر یک گردباد توسعه آن خواهد بود به نام پری — ششم به نام طوفان فصل و دیگر رکورد شکن برای سال 2020 به عنوان اولین “f” به نام طوفان. دانشگاه ایالتی کلرادو محقق فیل Klotzbach گفت: در حال حاضر دارنده رکورد است طوفان گرمسیری, Franklin شکل گرفته است که در سال 2005 در ژوئیه 22.

به طور متوسط ششم نام طوفان نیست فرم تا اوایل سپتامبر.

مناطق استوایی تا حرارت و آن را تنها در ماه ژوئیه … بنابراین آنچه که برای بقیه فصل ؟

“این است که نگرانکننده برای دیدن 2020 ضرب و شتم رکورد شلوغ ترین شروع به کومودو بیش 2005. که فراموش نشدنی سال رفت و در را به مجموعه تمام وقت سوابق با 28 به نام طوفان, 15, طوفان, هفت عمده طوفان و چهار رده 5 طوفان (امیلی کاترینا و ریتا و ویلما) گفت:” آب و هوا زیرزمینی از بنیانگذاران جف کارشناسی ارشد در یک ستون برای ییل آب و هوا اتصالات. “با این حال اوایل فصل فعالیت 2020 متفاوت در شخصیت است که از سال 2005 و لزوما حاکی از فعال قله بخشی از فصل طوفان.”

هنوز, کارشناسی ارشد, یادداشت های که وجود دارد بیشتر انرژی گرمایی در بسیاری از مناطق اقیانوس اطلس در این سال بیش از وجود دارد در سال 2005.

“بنابراین وجود یک احتمال دیدن بسیار شدید طوفان در سال 2020” او گفت:.

پیشرو در پیش بینی طوفان و از جمله از سوی فدرال آب و هوا پیش بینی مرکز AccuWeather, دانشگاه ایالتی کلرادو و Weather.com باید هوا بالاتر از نرمال فصل طوفان در درجه اول به دلیل عدم وجود یک طوفان قتل ال نینو آب و هوا الگوی.

CSU خود را به روز 2020 فصلی هوا سهشنبه و در مجموع 20 به نام طوفان از جمله نه طوفان چهار نفر از آنها عمده.

متوسط فصل 12 به نام طوفان و شش طوفان سه نفر از آنها عمده.

جدید ترین ال نینو-نوسانات جنوبی (ENSO) هوا تماس برای خنثی شرایط را از طریق تابستان با تقریبا برابر شانس La Niña یا خنثی شرایط در پاییز. در حالی که ال نینو تمایل به خنثی کردن شکل گیری طوفان با وزش برشی, La Niña تر است کمک به طوفان گرمسیری.

اگر پیش بینی ها درست باشد, از آن خواهد شد پنجمین سال متوالی بالاتر از نرمال فعالیت ضرب و شتم قبلی چهار سال رگه مجموعه بین سال های 1998 و 2001.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>