ترس می تواند از فردی به فرد گسترش سریع تر از Coronavirus – اما وجود دارد راه هایی برای کاهش سرعت آن پایین

به عنوان موارد COVID-19 تکثیر وجود دارد یک بیماری همه گیر از ترس آشکار در کنار همه گیر از coronavirus.

رسانه ها اعلام جرم لغو رویدادهای عمومی “بیش از coronavirus نگرانی.” ایستگاه های تلویزیونی نشان می دهد تصاویر از “coronavirus وحشت خرید.” مجله بحث در مورد حملات علیه آسیایی ها برانگیخته توسط “نژادپرستانه coronavirus نگرانی.”

با توجه به رسیدن به جهانی و آنی طبیعت از رسانه های مدرن و ترس سرایت گسترش سریع تر از خطرناک و در عین حال نامرئی ویروس. مشاهده و یا شنیدن شخص دیگری که باعث ترس شما می شود وحشت زده, بیش از حد, بدون اینکه لزوما حتی دانستن اینکه چه چیزی باعث این شخص دیگر ترس است.

به عنوان یک روانپزشک و پژوهشگر مطالعه مکانیسم مغز مقررات اجتماعی از احساسات من اغلب در بالینی و تجربی در تنظیمات چگونه قدرتمند ترس سرایت می شود.

پاسخ با ترس از خطر

ترس سرایت است تکاملی پیر پدیده ای که محققان مشاهده در بسیاری از گونه های جانوری است. آن می تواند در خدمت ارزش بقا تابع.

تصور کنید یک گله بزکوهی pasturing در آفتابی آفریقایی ساوانا. ناگهان یکی از حواس وسیله شیر. این بز کوهی لحظه ای یخ. سپس آن را به سرعت مجموعه زنگ تماس و اجرا می شود به دور از درنده. در یک چشم بر هم زدن دیگر بزکوهی را دنبال کنید.

مغز متصلند برای پاسخ به تهدیدات در محیط زیست است. بینایی و بویایی و یا نشانه صدا است که سیگنال حضور درنده به طور خودکار باعث اولین بز کوهی بقا پاسخ: اول: عدم تحرک و سپس فرار کنند.

آمیگدال یک ساختار به خاک سپرده عمیق در کنار سر در لوب تمپورال مغز است کلیدی برای پاسخ به تهدیدات. آن را دریافت اطلاعات حسی و سرعت تشخیص محرک همراه با خطر است.

سپس آمیگدال به جلو سیگنال به سایر مناطق مغز از جمله هیپوتالاموس و ساقه مغز مناطق بیشتر به مختصات خاص دفاع پاسخ.

این نتایج معمولا شناخته شده به عنوان ترس یخ, پرواز یا مبارزه. ما انسان ها به اشتراک گذاری این خودکار رفتارهای ناخودآگاه با دیگر گونه های جانوری.

پاسخ با ترس یک قدم برداشته

که توضیح می دهد که مستقیم از ترس بز کوهی احساس زمانی که خرناس و یا لکه های شیر در این نزدیکی هست. اما ترس سرایت می رود یک گام بیشتر است.

این بزکوهی’ اجرا برای زندگی خود را که به دنبال یک وحشت زده از اعضای گروه نیز به صورت خودکار. فرار خود را, اما نمی شد به طور مستقیم آغاز شده توسط شیر حمله اما رفتار خود را وحشت زده عضو گروه: لحظه ای انجماد صدایی زنگ و در حال اجرا به دور است. این گروه به عنوان یک کل به ترور فردی و عمل درآمده است.

مانند حیوانات دیگر مردم نیز حساس به هراس یا ترس بیان با ما قوم و خویش. انسان ها کاملأ پیچیده تنظیم برای تشخیص افراد دیگر بقا واکنش های.

مطالعات تجربی را شناسایی کرده اند یک ساختار مغز به نام قشر کمربندی قدامی (ACC) به عنوان حیاتی برای این توانایی است. آن را احاطه کرده است این بسته نرم افزاری از الیاف است که اتصال نیمکره چپ و راست مغز است. هنگامی که شما شخص دیگری را بیان ترس خود ACC چراغ. مطالعات در حیوانات تایید کرد که این پیام در مورد یکی دیگر از ترس سفر از ACC به بادامه مغز که در آن پاسخهای دفاعی در حال تنظیم کردن.

آن را حس می کند به همین دلیل به صورت خودکار و ناخودآگاه ترس سرایت خواهد تکامل در حیوانات اجتماعی. آن می تواند کمک به جلوگیری از مرگ یک کل گروه محدود خویشاوندی حفاظت از همه آنها به اشتراک گذاشته ژن به طوری که آنها می تواند به نسل های آینده است.

در واقع مطالعات نشان می دهد که اجتماعی انتقال از ترس قوی تر بین حیوانات از جمله انسان که مربوط یا متعلق به همان گروه نسبت به غریبه ها.

با این وجود ترس سرایت است یک راه موثر برای انتقال پاسخهای دفاعی نه تنها بین اعضای همان گروه یا گونه بلکه در سراسر گونه است. بسیاری از حیوانات از طریق تکامل به دست آورد توانایی تشخیص زنگ تماس از گونه های دیگر است. برای مثال پرنده squawks شناخته شده را به دنبال پاسخهای دفاعی در بسیاری از پستانداران.

انتقال ترس در سال 2020

ترس سرایت اتفاق می افتد به طور خودکار و ناخودآگاه آن را واقعا سخت به کنترل.

این پدیده توضیح می دهد که توده حملات هراس است که می تواند رخ دهد در طول, موسیقی, کنسرت, رویدادهای ورزشی و یا دیگر مجامع عمومی. هنگامی که ترس باعث شده است در میان جمعیت – شاید کسی به فکر آنها شنیده گلوله – وجود دارد هیچ زمان یا فرصت برای بررسی این منابع از ترور. مردم باید با تکیه بر هر یک از دیگر مانند بزکوهی انجام دهد. ترس سفر از یکی به بعدی آلوده کردن هر فرد به عنوان آن می رود. هر کس شروع به در حال اجرا برای زندگی خود را. بیش از حد اغلب این توده هراس در نهایت با تراژدی.

ترس سرایت نمی کند نیاز به تماس فیزیکی مستقیم با دیگران است. رسانه توزیع وحشتناک تصاویر و اطلاعات می تواند بسیار موثر گسترش ترس است.

علاوه بر این در حالی که بزکوهی در ساوانا توقف در حال اجرا هنگامی که آنها یک فاصله امن از یک شکارچی, ترسناک, تصاویر در این خبر می توانید نگه دارید شما ترس. احساس خطر فوری هرگز فروکش. ترس سرایت نمی تکامل زیر همیشه در شرایط Facebook, Twitter و 24 ساعته اخبار.

معتدل ترس دیگران انتقال به شما

وجود دارد هیچ راهی برای جلوگیری از ترس سرایت از لگد زدن به چرخ دنده های آن به صورت خودکار و ناخودآگاه بعد از همه — اما شما می توانید چیزی به کاهش آن. پس از آن یک پدیده اجتماعی بسیاری از قوانین حاکم بر رفتارهای اجتماعی اعمال می شود.

در علاوه بر این به اطلاعات در مورد ترس, اطلاعات در مورد ایمنی می تواند اجتماعی منتقل می شود بیش از حد. مطالعات دریافته اند که در حضور یک آرامش و اعتماد به نفس فرد ممکن است کمک به غلبه بر ترس به دست آورد از طریق مشاهده دیگران است. برای مثال یک کودک وحشت زده توسط یک حیوان عجیب و غریب را آرام پایین اگر آرام بزرگسالان موجود است. این نوع ایمنی مدل سازی موثر است به خصوص هنگامی که شما چشم خود را بر روی کسی که به شما یا کسی به شما بستگی دارد از جمله به عنوان یک سرپرست یا یک شکل قدرت.

همچنین اقدامات مهم تر از کلمات و واژه ها و اقدامات مطابقت داشته باشد. برای مثال به مردم توضیح است که وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک فرد سالم به پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت و در همان زمان نمایش تصاویر احتمالا سالم COVID-19 غربالگری پرسنل پوشیدن hazmat مناسب معکوس است. مردم خواهد رفت و خرید ماسک صورت زیرا آنها با دیدن چهره های قدرت پوشیدن آنها در هنگام مقابله با خطر نامرئی.

اما کلمات را هنوز هم مهم است. اطلاعات در مورد خطر و ایمنی ارائه شده باید به وضوح با ساده دستورالعمل در مورد آنچه انجام می دهند. زمانی که شما تحت فشار زیادی آن است که سخت تر برای پردازش جزئیات و تفاوت های ظریف. خودداری از حقایق مهم و یا دروغ گفتن باعث افزایش عدم اطمینان و عدم اطمینان موجب افزایش ترس و اضطراب است.

تکامل متصلند انسان برای به اشتراک گذاشتن تهدید و ترس با دیگران است. اما آن را نیز مجهز به ما توانایی مقابله با این تهدیدات با هم.

به Jacek Debiec استادیار در بخش روانپزشکی و استادیار پژوهشی در مولکولی & رفتاری, علوم اعصاب موسسه دانشگاه میشیگان است. این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>