طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که منطقه مدرسه غیرقانونی فسخ منشور LMA چرا که موسس آن سیاه است و به دلیل ماموریت خود را به سرویس های محروم آفریقایی جامعه است.

رهبران سابق مدرسه منشور یادبود لینکلن آکادمی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل گاو دریایی شهرستان مدرسه منطقه و شهرستان پلمتو روز چهارشنبه ادعا تبعیض نژادی و آزار و اذیت و قصاص بیش از ختم مدرسه منشور.

“مدرسه منطقه گاو دریایی شهرستان دستکاری این LMA اداری عملیات و تخصیص بودجه از آغاز” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

“پس از LMA را دولت به طور جدی دچار اختلال با توجه به منطقه مدرسه را تخریب روشهای مدرسه منطقه برگزار شد اضطراری ‘را بیش از نشست … جولای 23, 2019 و رای به ‘نگاهی به بیش از LMA توسط rescinding آن منشور” این پرونده همچنان ادامه دارد.

ظرف مدت 30 تا 90 روز شاکیان شد و یا به حالت تعلیق و یا فسخ طرح دعوی در دادگاه می گوید.

مدرسه منطقه گاو دریایی شهرستان کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد و به جای ارسال قاضی قوانین اداری 95-صفحه نهایی که در نهایت رد LMA درخواست تجدید نظر به کنترل از مدرسه.

نخل باد بزنی شهردار شرلی با groover برایانت گفت: او غافل از طرح دعوی در دادگاه گفت: “من می دانم که هیچ چیزی در مورد آن.”

کاترینا راس یکی از شاکیان بود که یک معلم در LMA و متوقف شد هفت. 26.

تحقیقات داخلی از راس های منطقه محقق Troy نلسون دقیق رویارویی بین راس و رونی پادشاه جدید اصلی از LMA در Aug. 23.

دانش آموزان صحنه اعتصاب در اعتراض به مدرسه هیئت دولت از منشور مدرسه. به عنوان دانش آموزان راه رفتن پادشاه به آنها گفت آنها تنها مجاز به انجام این کار اگر آنها اجازه والدین. روز قبل از مدرسه قرار داده شد و تحت امنیت مستند دو بار به دلیل شایعه تهدید خشونت و عجیب و غریب فرد بنا به گزارش ها در محوطه دانشگاه.

با توجه به منطقه را بررسی راس پادشاه گفت که او نمی تواند جلوگیری از دانشجويان معترض و این شاه بود که خود نقض متمم اول قانون اساسی حقوق.

“در حالی که خانم راس نیست به طور مستقیم دانشجویان را تشویق به پیاده روی در خارج از مدرسه خود را و به چالش کشیدن اظهارات آقای کینگ اقتدار در مقابل دانش آموزان ممکن است منجر به آنها را به راه رفتن با کاذب که (پادشاه) اقدامات مجاز نیست” این بررسی به عنوان خوانده شده.

یکی دیگر از شاکی Melvia اسکات مشغول به کار در LMA به عنوان یک دانش آموز متخصص پشتیبانی و متوقف شد همان روز به عنوان راس سپتامبر. 26.

داخلی منطقه بررسی اسکات نیز جزئیات دانشجو اعتراض Aug. 23. این تحقیقات اظهار داشت که اسکات شنیده شد نظرات در مورد کینگ انکار دانشجویان حقوق در اعتراض به. همچنین اظهار داشت که اسکات را تکذیب کرد تشویق دانش آموزان به قدم زدن به بیرون از مدرسه.

ادی Hundley یکی از شاکیان سابق مدیر عامل و مدیر LMA.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که منطقه مدرسه غیرقانونی فسخ منشور LMA چرا که موسس آن Hundley سیاه است و به دلیل ماموریت خود را به سرویس های محروم آفریقایی جامعه است.

در حالی که Hundley است شاکی در این پرونده او نیز یک متهم در یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس که واصل شد Oct. 16. Hundley شده است در خدمت و در عین حال از آنجا که او به آتلانتا نقل مکان کرد و نمی توان با توجه به یک دادگاه سند ظ روز شنبه. Hundley انکار کرد که او زندگی می کند در آتلانتا.

او کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه با استناد به انتظار دادخواهی.

Jauana فیلیپس یکی دیگر از شاکی بود, یک کارمند از LMA و در طرح دعوی در دادگاه ادعا مدرسه منطقه هدف خود را به دلیل مشارکت فعال در حمایت از LMA.

اسکات و فیلیپس در زمینه اتهام تبعیض قبل از ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی(EEOC) با استناد به بند هفتم از سال 1964 حقوق مدنی عمل می کنند.

فیلیپس پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر.

به عنوان برای شهر نخل باد بزنی دخالت در مورد طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این شهرستان با توطئه مدرسه منطقه برای کمک به پایین آوردن مدرسه با ایجاد یک جعلی خاموش کردن اخطار برای یک قبض آب “است که با تشکیل یک عامل تصمیم گیری در مدرسه منطقه تصمیم به ‘بیش’ LMA.”

زمانی که یک قاضی اداری گوش به مدت چهار روز از شهادت شهود در مورد مشکلات مالی در LMA منطقه ارائه شواهد که مدرسه بود سخت شده کارکنان در پرداخت, پرداخت های از دست رفته به فلوریدا سیستم بازنشستگی برای کارگران و اتکا به درنده بالا نرخ بهره وام به نگه داشتن مدرسه شناور. یک جزئی اما به ظاهر مثال از مدرسه مشکلات بود و چشم انداز مدرسه در آب خاموش توسط این شهرستان به دلیل عدم پرداخت صورتحساب.

لینکلن مدیره بارها قاب هر گونه انتقاد از مدرسه که به لحاظ نژادی با انگیزه است. در جولای 23 گاو دریایی, مدرسه, مدیره, جلسه, معترضان متهم جیمز طلایی, گاو دریایی تنها سیاه و عضو هیئت مدیره بودن یک خائن برای رای خود را در حمایت از از سرگیری کنترل از مدرسه. طلایی گفت: او می خواست تاریخی سیاه و سفید مدرسه به بازگشت به جامعه کنترل تحت شرایط اصلی که نیست ممنوع از تعامل با کودکان به عنوان Hundley بود که هیئت مدیره را پنهان اطلاعات مالی. سابق گاو دریایی NAACP جمهور رادنی جونز گفت: طلایی خواهد بود خوش آمدید در پلمتو محله دیگر.

وکیل شاکیان است Roderick فورد مدیر اجرایی و کمک های حقوقی مشاور در Methodist قانون مرکز غیر انتفاعی در تمپا. فورد نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su