احساس ساراسوتا ترافیک گلایه? شما تنها نیستید

ساراسوتا رانندگان خود را جزیره سد ترافیک ناکامی به رهبران شهر

ساراسوتا — یک کارگر از گاز زد نشستن در ترافیک در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید. یک مدیر گفت: در آن طول می کشد بیش از دو ساعت به صفحه اصلی بازگشت به سرزمین اصلی در سراسر جان Ringling جاده. یک زن ترک شغل خود به عنوان یک پرستار برای ارشد ساکن در قایق داخل کشتی بازرگانی به این دلیل که دو ساعت رفت و آمد شد بیش از حد.

را خانه نشین ساکن او مراقبت است که هنوز هم به دنبال یک پرستار مایل به مبارزه با ترافیک.

از ژانویه ساراسوتا شهردار جن Ahearn-کخ دریافت کرده است 56 ایمیل از نا امید رانندگان در گیر قفل ترافیک از مرکز شهر ساراسوتا به سنت Armands دایره.

یک مرد حتی ارسال Ahearn-کخ خود ساراسوتا ارکستر بلیط به یک عملکرد از دست رفته.

ترافیک خیلی بد بود رئیس جمهور در روز دوشنبه گذشته که شهردار خودش گیر کرده بود پشت چراغ دم به مدت سه ساعت. او آینده را با خانواده اش از غروب خورشید پیک نیک در ساحل لیدو.

“من هرگز تجربه این نوع از ترافیک سنگین در 49 سال در ساراسوتا” Ahearn-کخ گفت: در یک ایمیل اخیر به یک جزء.

مرتبط با: بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی به ساراسوتا: صبر در میدان گلف استریم!

در حالی که بن بست است irked محلی برای ساخت و ساز در باغات و در ایالات متحده 41 موجب شده است تا بیشتر و ترافیک قابل توجهی سردرد در ماه های اخیر.

به عنوان مقامات محلی جستجو برای حمل و نقل جایگزین راه حل های مانند تاکسی آبی و افزایش دوچرخه و عابر پیاده جنبش شهرستان و مقامات دولتی نیز ترغیب رانندگان به بیمار به عنوان منافع دراز مدت بسیار بیشتر کوتاه مدت تاخیر آنها می گویند.

“در پایان روز زمانی که شما امن جاده به سفر شما سهولت تراکم و شما صرفه جویی در زندگی” گفت: Brian ریک فلوریدا سخنگوی وزارت حمل و نقل.

بسیاری از جاده ها و پروژه های ساخت و ساز باعث رانندگان خشم تحت قلمرو اجراء FDOT دولت اصلی حمل و نقل ،

که توسط آژانس نظارت بر آمریکا 41 میدان پروژه ها در 10 و 14 خیابان ها همراه با برنامه ریزی تقاطع تعمیرات اساسی در Gulfstream خیابان.

در حالی که مقامات شهرستان’ دست عمدتا گره خورده است وقتی که می آید به رفع احتقان و سد سلیمان, ساراسوتا در تلاش است تا “دو برابر کردن” ارتباط با ذینفعان مانند شهر از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به بحث فوری میان مدت و دراز مدت راه حل ترافیک گلایه گفت: شهرستان, مدیر تام Barwin.

ترافیک گلایه

جولی Klick نیست فقط نا امید با ترافیک و سد سلیمان.

او نگران است.

Klick متکی بر یک پرستار برای کمک به او 19 ساله مبتلا به فلج مغزی. روزی به زودی Klick احساس می کند که پرستار دیگر نمی خواهد در سفر به جنوب قایق داخل کشتی بازرگانی کلید. او پسر غیرکلامی است و متکی به یک صندلی چرخدار.

بدون کمک آن سخت خواهد بود.

“آن را سخت به اندازه کافی برای پیدا کردن یک پرستار که در کار قایق داخل کشتی بازرگانی” گفت: Klick. “من نمی خواهم به از دست دادن او را.”

به تازگی کلیک کنید تا به او اجازه رفتن به اوایل خیلی مراقب می توانید سعی کنید به ضرب و شتم ترافیک.

ترافیک نیز مجبور کلیک کنید, برای صرفنظر کردن از برخی از درمان قرار ملاقات کردن این جزیره است.

کلیک کنید یک عامل املاک و مستغلات در سد سلیمان همچنین شنیده ها از همکاران او که ترافیک ایجاد یک شیب در خرید و فروش خانه.

گیل وینر گفت: Ahearn-کخ در یک ایمیل در فوریه. 19 که او یک ساعت تاخیر طولانی از خانه اش در مرکز شهر ساراسوتا به سد سلیمان, جایی که او کار کرده است در بعد از ظهر برای تقریبا 10 سال است.

“خوب آسان سفر. اما نه دیگر و هیچ پایانی در چشم” وینر گفت.

در کار وینر چت با خارج از شهر snowbirds و بازدید کنندگان است. گفتگو در حال حاضر منتقل شده از جزر و مد برای, ترافیک, او گفت:.

“بسیاری گفته اند چیزی به اثر “من انجام این کار دوباره” وینر گفت. “کلمه است: — گردشگری مهم است که منطقه ما و آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر در حال تهدید است.”

B. J. Bishop یک قایق داخل کشتی بازرگانی کلید کمیسر منتخب و زندگی در این جزیره به مدت 18 سال.

اسقف فرستاده Ahearn-کخ در هفته گذشته به می گویند که او دیرین تعمیرکار حاضر به آمدن به خانه اش در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید به دلیل زمان آن طول می کشد برای دریافت وجود دارد.

اسقف مانند بسیاری از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید ساکنان ترک خانه به عنوان کوچک که ممکن است.

اسقف گفت: هرالد تریبون که ایالت فلوریدا در جاده 789 این جزیره رقص کشیدن اصلی است که تغییر نام چند بار در طول مسیر خود از آنا ماریا به سنت Armands کلید است که حمایت حداقل 10 مایل در برخی از روز.

آنچه که به طور معمول 25 دقیقه سفر به ساراسوتا در حال حاضر طول می کشد بیش از یک ساعت اسقف گفت. او دیر شده است به اجرای برنامه در سرزمین اصلی. او همچنین لغو قرار ملاقات های پزشکی به دلیل سفر خودرو خود را بیش از حد دردناک در پشت و شانه ها.

اسقف گفت که Ahearn-کخ شده است “فوق العاده پاسخگو و دلسوز.”

اما ترافیک تنظیمات نور و دیگر اقدام به رفع توسط مقامات محلی باید در زمان ساخته شده است همه چیز را بدتر اسقف گفت.

چرا roundabouts?

Roundabouts در ایالات متحده 41 شده اند بخشی از ساراسوتا در چشم انداز برای بهبود bayfront اتصال و جریان ترافیک برای بیش از دو دهه.

گزارش های اخیر به FDOT در ماه مارس گذشته گفت که این میدان در ایالات متحده 41 و فرویتویلل جاده پس از اتمام خواهد کاهش تاخیر در ساعات اوج در ماه فوریه با بیش از نیم. این گزارش همچنین گفت که در میدان گلف استریم خیابان خواهد شد که نتایج مثبت در ماه های زمستان.

FDOT گفته است که باغات به طور قابل توجهی بهبود جریان ترافیک و افزایش ایمنی برای رانندگان و عابران پیاده است.

“ما را مجبور به سر خم کردن و از طریق دریافت و لذت بردن از مزایای هنگامی که آن را به پایان رسید” Barwin گفت.

ساخت و ساز در این باغات انجام شده است در ماه های سرد به دلیل آب و هوا بهتر است Barwin گفت. کار نیز انجام می شود در طول روز به دلیل پتانسیل برای نور و آلودگی صوتی است که می تواند مزاحم در نزدیکی مرکز شهر ساکنان.

این شهر در حال کار بر روی یک استراتژی به فشار برخی از ساخت و ساز تا پس از اوج فصل توریستی, او گفت:.

دیگر امید به افزایش عابر پیاده و دوچرخه گزینه رفتن به سد سلیمان.

“پیشنهاد من این نیست هر کس دوچرخه اما بیشتر افرادی که کمتر ترافیک ما در خیابان” گفت: Barwin مشتاق دوچرخه سوار است که اغلب دیده می شود سوار به کار می کنند.

ساراسوتا در حال کار به reimagine چشم انداز خود را برای گرفتن در اطراف شهر در 25 سال آینده, امید به تغییر به کمتر ماشین-محور رویکرد است. آب-تاکسی است که در آثار. خیلی از کاری که انجام شده در ایالات متحده 41 در نزدیکی مرکز شهر ساراسوتا است برای کمک به تشویق ترافیک پا به 53 هکتار خلیج پروژه. این شهر همچنین اضافه شده یک خلبان دوچرخه برنامه در سنت Armands پارکینگ با امید به گسترش آن در نقاط دیگر شهر است.

اما چشم انداز که در زمان اجرا برابر چندین تصمیمات کلیدی توسط رهبران شهر. کمیسیون در سال گذشته رد شدید فرویتویلل جاده طراحی مجدد است که با هدف تسهیل امن walkability بین مرکز شهر و رزماری و Gillespie پارک محله.

Barwin همچنان خوشبین است که چشم انداز می تواند به زندگی می آیند.

یک مطالعه امکان سنجی که به بررسی بهترین مکان های که در آن آب تاکسی ها به طور بالقوه می تواند به کار گیرند و حوض را به زودی ارائه می شود قبل از این کمیسیون گفت. یک جزیره سد ترافیک مطالعه نیز تقریبا آماده شده است.

اما در حال حاضر?

“با تشکر از خدا برای دست-تلفن رایگان و پادکست ها” Barwin گفت. “چیزهایی هستند که ما می توانید انجام دهید در ضمن برای دریافت از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im