سرشماری اثرات هر کس اما کودکان خردسال به ویژه تحت تاثیر قرار undercount.

در دسترس آنلاین برای اولین بار آن بوده است هرگز آسان تر برای پر کردن آمار. آن را نیز هرگز سخت تر برای مردم را به انجام آن است.

مالی کاهش به تلاش های امداد رسانی یک روند تاریخی از undercounting و مهاجر سیاست هایی که القای ترس حتی در میان قانونی ساکن در خانواده های مهاجر در راه ایستاده از مشارکت و تعداد دقیق.

اضافه کردن ناگهانی همه گیر و ایالت های اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و چالش های آن رشد دندان و ناخن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد سرشماری سال 2020.

2020 سرشماری کمک خواهد کرد که تعیین چگونه بیش از 1.5 تریلیون دلار در بودجه فدرال به دولت و دولت های محلی سازمان ها و افراد تقسیم شده است به جوامع برای 10 سال آینده.

“بخشی از مشکل این است که بسیاری از توسعه است برای تغییر با توجه به این ویروس است. ما می خواستیم به ترویج آن در رایگان مالیاتی آماده سازی سایت های کتابخانه ها و مراکز اجتماعی, اما آنها تا به حال به گفت:” داگلاس Griesenauer مدیر نیروی کار توسعه و ثبات مالی طرح های در ایران راه Suncoast.

“ما انجام داده ایم اطلاعیه های خدمات عمومی و مصاحبه ها در ایستگاه های رادیویی. ما قرار داده اید نشانه های سراسر جوامع و انجام همه چیز ما می تواند از فکر می کنم برای انجام گفت:” کمیسر شهر Shelli Freeland ادی صندلی از سال 2020 تکمیل تعداد کمیته برای شهر ساراسوتا ابتکار متعهد به سرشماری تلاش های امداد رسانی.

در آخرین سرشماری در سال 2010 بیش از 70,000 از فلوریدا کودکان با سن کمتر از 5 رفت uncounted.

فلوریدا سوم این است که در کشور بیشترین تعداد کودکان سنین 0-11 معنی آینده و رفاه فلوریدا کودکان را تحت تاثیر نتایج برای دولت به عنوان یک کل.

“این همیشه سخت تر به تعداد کودکان در خانواده های تک والد و خانواده ها با کودکان زیر 5 یا کودکانی که با زندگی چند خانواده است. اگر شما یک میلیون چیز برای انجام آن اغلب نه تنها یک اولویت است. مردم در حال حاضر تاکید کرد. است که کار خود را خوب است ؟ و یا آنها در حال تلاش برای کشف کردن چگونه می توانید بیکاری است. این مایه تاسف است چرا که تا مقدار پول تعیین شده برای آنها توسط سرشماری” Griesenauer گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

دانلود هرالد تریبون سرشماری سال 2020 بخش ویژه

دولت های محلی خود را دریافت خلال چندین درآمدهای مالیاتی بر اساس جمعیت و وقتی که جمعیت undercounted کسانی که درآمد نمی آمد از طریق.

“برای هر کسی که نمی شرکت 1500 $در هر فرد در هر روز در هر سال از دست داده است. برای آخرین سرشماری دوره ما از دست داد $42 میلیون دلار در هر سال برای ساراسوتا کانتی. بیش از ده سال است که بیش از 400 میلیون دلار” گفت: Freeland ادی.

این بدان معناست که برنامه هایی مانند سر شروع, پزشکی, کودکان, سلامت, بیمه, برنامه ویژه تغذیه مکمل برنامه برای زنان و نوزادان و کودکان و مسکن دریافت نمی اختصاص داده و پول آنها نیاز به خدمت به کودکان و خانواده هایی که واجد شرایط هستند. در عوض, بسیاری از را تا پایان در لیست انتظار یا بدون تغذیه, سلامت, مراقبت از مداخله و یا کیفیت مراقبت از کودک است که سابقه ثابت از بهره گیری از کودکان به بزرگسالی است.

خانواده هزینه 15 درصد افزایش یافته ایالت از سال 2010 تا 2016 در مقایسه با 9 درصد تورم در سراسر کشور و مقرون به صرفه مسکن در ساراسوتا نیست آسان به آمده است.

چهار از 10 خانوار صرف بیش از 30 درصد از درآمد ماهانه خود را در مسکن و آنها را وادار به انتخاب بین اصول اولیه مانند غذا و مراقبت از کودک.

همانطور که در آوریل 2, 41 درصد از ساکنان فلوریدا را در پاسخ به سرشماری. در ساراسوتا که رقم 39 درصد.

پاسخ از طریق تلفن, ایمیل و یا آنلاین در my2020census.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im