Firehouse فیلم اهدا زره بدن به ونیز آتش نشانان

Firehouse فیلم’ شعار است که “این فیلم کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.” جیم و پتی ویزل از Firehouse Subs در 1570 S. U. 41 دور زدن متوقف ونیز ایستگاه آتش 52 با 12 بالستیک جلیقه و کلاه. این چرخ دنده طراحی شده برای منحرف کردن پرتابه و گلوله اضافه خواهد شد به خط مقدم وسایل نقلیه پاسخ به محافظت از آتش نشانان در اورژانس خطرناک ، با چشم انداز مثبت در فعال تیرانداز حوادث در سراسر کشور بسیاری از بخش های آتش خود را تحت مجهز برای مقابله با چنین تماس. در بسیاری از فعال تیرانداز, حوادث, آتش نشانان خود را در راه آسیب است تلاش برای خلاص شدن از قربانیان بدون همان سطح حفاظت فراهم شده برای بسیاری از افسران پلیس.

جیم ویزل گفت: “من امیدوارم که شما هرگز مجبور به استفاده از آنها, اما حداقل شما باید آنها را در صورتی که تماس در می آید.” این دومین بار است که در سال های اخیر که جیم ویزل کمک کرده است ونیز آتش نشانی امن زندگی صرفه جویی در تجهیزات برای پرسنل خود را. چند سال پیش خود را Firehouse Subs امن ساختاری آتش کلاه برای هر عضو از گروه. تا کنون او امن است بیش از $30,000 در تجهیزات ونیز آتش نشانان. در واقع ونیز را Firehouse فیلم کمک کرده است Nokomis و انگلوود آتش بخش نیز هست.

ویزل گفت که او با افتخار از تامین بیش از 70.000 دلار تجهیزات مورد نیاز به صورت محلی اولین پاسخ دهندگان به دلیل او می داند که این تجهیزات را نگه می دارد خدمه امن در حالی که کمک به دیگران است. بودجه برای چنین زندگی صرفه جویی در تجهیزات ارائه شده از طریق ایستگاه اتش نشانی Subs امنیت عمومی پایه و اساس است. هر بار خرید مشتری خوشمزه مواد غذایی مورد در هر یک از ایستگاه اتش نشانی جایگزینهای آنها پرسید که آیا آنها می خواهم به دور صورتحساب خود را تا به نزدیکترین دلار. تغییر جمع آوری شده است همراه با درآمد حاصل از اولین پاسخ سطل بعدی به ثبت.

ادارات خود را در حال اجرا برای چنین تجهیزات با پر کردن کمک مالی درخواست. پایه و اساس ارزیابی هر برنامه و تصمیم می گیرد خود را به برندگان. ونیز رئیس آتش نشانی شاون Carvey بسیار سپاسگزار به چنین فوق العاده شریک در جامعه به دنبال امنیت خود و مردان و زنان.

– ارسال شده توسط لورن اندرسون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>