خیابان اول به تعویق انداختن همه آوریل کنسرت بیش از coronavirus نگرانی

اوایل شب جمعه اول خیابان اعلام کرد که این تعویق انداختن تمام مارس حوادث در هر یک از آن وابسته به سالن و همچنین به عنوان حوادث آن را رزرو کرده بود در دیگر مستقل سالن های این ماه بیش از نگرانی در مورد گسترش COVID-19.

این بدان معناست که هیچ موسیقی در این ماه در خیابان اول mainroom, the 7th St, ورود, چمن باشگاه خوب خط فیتزجرالد تئاتر یا تئاتر قصر. انبار میخانه در کنار درب به خيابان باز باقی خواهد ماند ،

اعلام احساس اجتناب ناپذیر به عنوان در طول روز تور عمل پس از تور قانون تا به حال به تعویق افتاد آینده خود را نشان می دهد در شهرهای دوقلو. مینه سوتا وزارت بهداشت و فرمانداری تا به حال هر دو توصیه می شود لغو حوادث بیش از 250 نفر است. بسیاری از آینده عرصه و ورزشگاه را نشان می دهد در حال حاضر به تعویق افتاده است.

در آن بیانیه اول Ave پیشنهاد کرد که طرفداران موسیقی اهدا به شهرهای دوقلو جامعه اعتماد صنعت سرگرمی صندوق امداد و که به نظر می رسد مانند یک ایده خوب به ما بیش از حد. اعتماد است 501(c)3 سازمان که پراکنده بودجه خود را به طور مستقیم به اعضای محلی صنعت موسیقی که متاثر شده اند coronavirus مربوط به بسته شدن.

در اول خيابان کلمات “این شامل شب, کارکنان, درب کارکنان bartenders, امنیت, مرحله, خدمه, تور مدیران merch فروشندگان عکاسان نوازندگان محلی و بیشتر.”

ما برخی از دیگر پیشنهادات برای نحوه کمک به حفظ صحنه موسیقی محلی شناور در هفته پیش رو, و ما شما را به روز رسانی در تعطیل و راه های مقابله با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>