خیابان اول برای برگزاری 50th birthday bash آنلاین امشب

دوم چیزهایی دوم: عزیز ما زادگاه باشگاه قرار بود برای جشن نیمه قرن سالگرد این ماه با کشت و بزرگ را نشان می دهد. بدیهی است که نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر. بنابراین به بهترین از آن آنها در حال قرار دادن با هم یک جریان رویداد (به عنوان یکی از این روزها). آن را به نام “با کمک کمی از دوستان ما” به عنوان یک اشاره ای به این باشگاه باز شب بازیگر در سال 1970 Joe Cocker.

هار Mar ستاره میزبان اجرای برنامه از Channy Leaneagh از Poliça و بریت دانیل از قاشق. تعجب مهمانان وعده داده شده. فلیپ تلفن و DJ Keezy را به شما رقص است. به خوبی wishers را ظاهر cameo.

کل شو پایین می رود امشب در 7 p. m. و شما می توانید در کمک های اولیه.زندگی می کنند و یا در YouTube, Facebook و کشش.

دو ساعت قبل از آن که شما arithmeticians در خارج وجود دارد را تشخیص دهد به عنوان 5 بعد از ظهر ایستگاه های رادیویی در سراسر شهرهای دوقلو را بازی خواهد کرد “Purple Rain” به افتخار این باشگاه که در آن آهنگ برای اولین بار ثبت شده است. در اینجا شرکت کننده ایستگاه: KDWB, KQRS, KFAN, میتالک های فعلی 93X کول-108 شهرستانها 97 عشق 105 و 96.3.

و اگر شما یک ساعت به کشتن امروز (شما فقط ممکن است) TPT برای اولین بار یک قسمت از مینه سوتا تجربه در اوایل این هفته در مورد اول خیابان است که ارزش خود را مشاهده زمان.

سوم همه چیز سوم: تولدت مبارک اولین خیابان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>