این باشگاه اعلام کرد صف برای آخر هفته باز از آن 50th anniversary celebration این صبح و این یک مخلوط جامد از محلی که قبلا محلی و ملی عمل تقسیم بین Mainroom و ورود.

قلب و استخوان های newish دو هار Mar سوپراستار و سابرینا الیس را دریافت توپ نورد در Mainroom در پنج شنبه شب با منابع محلی ریشه supergroup طلایی دود بازی اتاق بزرگ در روز شنبه و Neko Case انجام وجود دارد در روز یکشنبه.

که برگ Mainroom اسلات برای جمعه شما اطلاع می دهد. این زمانی است که نگه داشتن ثابت بازی خواهد کرد برای اولین بار از سه نشان می دهد که تعطیلات آخر هفته است. برای خود Mainroom فرفره آنها خواهید بود با دو تا از هیجان انگیز ترین جوان گروههای محلی: مرد بد و خندقها پسران.

سپس در شنبه کریگ فین et al. خواهد سر به ورود دو نشان می دهد که گرفتن به یک عادت برای آنها. ورود دیگر نشان می دهد که آخر هفته شامل یک سه گانه محلی لایحه از شب حرکت بانو شوخی و Dwynell رولاند در روز جمعه و فوق العاده u. k. پست-پانک چپی خرید در روز یکشنبه.

برای اطلاعات بلیط اتمام ol’ اولین Ave سایت. و به نظر می رسد مانند آنها اعلام کشت دیگر نشان می دهد امروز بیش از حد, پس نگه داشتن چک کردن در.

در اینجا کامل صف:

پنج شنبه, آوریل 2 – قلب استخوان با Gramma دوست پسر و آتاری فراری (Mainroom)

جمعه, آوریل 3 – برگزاری مداوم با با بد و خندقها پسران به میزبانی فانتزی ری (Mainroom)

جمعه, آوریل 3 شب حرکت بانو شوخی Dwynell رولاند (ورود)

روز شنبه, آوریل 4 – طلایی دود با تینا و B-Sides و بوسه ببر (Mainroom)

روز شنبه, آوریل 4 – برگزاری مداوم (ورود دو را نشان می دهد)

یکشنبه, آوریل 5 – Neko Case با عفت قهوه ای (Mainroom)

یکشنبه, آوریل 5 – خرید خودکار و محصولات (ورود)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im