اولین اتهامات برای شکستن مینه سوتا اقامت در خانه سفارش هستند… کمی ناقص

به جای اجرای دقیق پلیس به نظر می رسید با تمرکز بر هشدار به مردم از قوانین جدید — “آموزش و پرورش و رعایت داوطلبانه” به عنوان مایک Ernster از St. Paul اداره پلیس قرار داده و آن را با دستگیری کسی “آخرین رفت و آمد مکرر.”

استار تریبیون گزارش هشت Minnesotans متهم شده اند به جرم شکستن یکی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی سفارشات. در اکثر موارد پلیس بودند در واقع متلاشیکننده این افراد برای ارتکاب برخی دیگر جدی تر جرم با تخلف از یک فرمان اجرایی صرفا یش به عنوان یک اضافی جرم.

در میان کسانی که متهم به شکستن سفارش:

  • یک مرد بازداشت شده در اینور گروو هیتس برای عکسبرداری paintballs در خانه ها و posessing ماری جوانا; زن خود را همراه نیز متهم به شکستن نظم
  • یک کلبه گراو زن بود که به اتهام رانندگی بدون مجوز; او گفت که او متوقف می خواهم در یک مرکز ذخیره سازی و تاکو بل قبل از کشیده شدن بیش از
  • یک الک ریور زن به اتهام رانندگی در حال مستی
  • یک Browns Valley مرد که او نیز برخورد با خاطی شارژ
  • یک مرد مینیاپولیس که بازداشت در دشت بهشت آمد به عنوان پلیس “در پاسخ به یک تماس در مورد یک خودرو به سرقت رفته.”

الگوی “دلسرد می گوید:” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در مینه سوتا حقوقی مدیر ترزا نلسون که می بیند این بزه اتهامات—که حمل حداکثر مجازات از 90 روز در زندان یا 1000 $خوب—به عنوان بیش از حد تنبیهی.

“چه نقطه از پیگیری این اتهام بزه همراه با چیزهای دیگر؟” نلسون پرسید. “چرا که نه فقط تمرکز اصلی بد رفتارهای?”

پرونده دیوید شوستر از Winnebago است کمی کمتر دلسوز. شوستر صاحب یک نوار در آن شهر با توجه به استار تریبیون و گرفتار بازی کارت بازی با سه مرد دیگر در مارس 22, پنج روز پس از Walz دستور کافه ها و رستوران ها به جز برای بایگانی اطلاعات و یا خدمات تحویل.

زمانی که پلیس در مورد تجمع شوستر اول آن گفت: “مهم نیست.” زمانی که افسر شکست بازی و مطلع شوستر او بود که ذکر شده برای شکستن نظم نوار صاحب “ادامه اعتراض به ذکر است که این کمونیسم بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>