اولین COVID-19 مورد یافت در مینه سوتا سیستم زندان

مانند ارشد, خانه کشتی های کروز و امکانات دیگر که در آن مردم زندگی می کنند در محله های نزدیک این شرایط می تواند تبدیل به باغ از سرایت اگر حتی یک نفر وارد حامل ویروس. به عنوان یک نتیجه, دادستان های سراسر آمریکا را آغاز کرده اند برای منحرف کردن کم خطر زندانیان—از جمله کسانی که به اتهام جرایم غیر خشونت آمیز و یا ویژگی های نقض آزادی مشروط از زندان است.

در روز پنج شنبه, U. s. دادستان کل ویلیام Barr صادر یادداشت کارگردانی اداره زندانها برای آزادی زندانیان به خانه حبس زمانی که ممکن است. با وجود بازدید کننده بان کی مون و قرنطینه برای همه جدید فدرال زندانیان هشت کارکنان و 10 زندانیان به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus. بر سفارشات درخواست به پنج زندان فدرال امکانات در مینه سوتا است.

Minnesota شهرستان وکلای, از جمله Ramey جان چوی و Hennepin را Mike Freeman, در حال انجام همان.

“شیوع کروناویروس در این حین بازداشت امکانات نه تنها حرکت سریع آن را به طور بالقوه فاجعه بار” دادستان در سراسر آمریکا از جمله چوی خواست در نامه ای سرگشاده به امریکا اصلاحات سیستم. “با توجه به مرکز کنترل بیماری افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی بیشتر مستعد ابتلا به سقوط به شدت بیمار با COVID-19. هر دو جمعيت هستند متاسفانه به خوبی نشان داده در میان تشکلات مردم.”

از مارس 16-20 Ramsey County کاهش تعداد دستگیرشدگان در قفل کردن در انتظار محاکمه توسط بیش از 50 درصد از 398 به 194. جمعیت در رامزی workhouse—افرادی که محکوم به کمتر از یک سال از زندان قطع شده است از 235 در ماه اکتبر به 120 دوشنبه بعد از ظهر.

“این سناریو کابوس گرفتن COVID در یک مرکز تادیبی. این کمی مانند بودن در یک کشتی کروز به جز وجود دارد میله” کریس Crutchfield یک معاون مدیر رمزی workhouse. “ما می خواهیم به نگه داشتن ما کارکنان و زندانیان امن است. فقط به خاطر اینکه شما یک DWI معنا نیست که شما مستحق به دریافت COVID-19.”

Crutchfield می گوید همه مردم رمزی منتشر شد و کم خطر را به عموم در حال حاضر نزدیک به انتشار یا در کار انتشار, بدین معنی که مشغول به کار در میان مردم در طول روز و تنها خود را صرف شب در زندان است. هیچ کس منتشر شد به بی خانمانی با توجه به این شهرستان است.

“اگر این ویروس بسیار جدی است که ما در حال تخلیه ساختمان های دولتی عرصه ورزش و رستوران ها به منظور متوقف کردن گسترش آن را تنها حس می کند به آزادی افرادی که بعید است به یک تهدید عمومی” Hennepin را فریمن در بیانیه ای گفت: آوریل 16. “با در نظر گرفتن این مراحل را حفاظت از سلامت افراد مشغول به کار در امکانات بهداشت و سلامت زندانیان و در نهایت سلامت ساکنان در شهرستان است.”

توسط دوشنبه بعد از ظهر Hennepin County دفتر دادستان کاهش داده بود آن زندان جمعیت یک سوم از 815 به 518.

قضات کلانترها دادستان عمومی و مدافعان در هر دو شهرستان مشغول به کار با هم برای آزادی زندانیان.

مینه سوتا در زندانها را هیچ از این طرح است.

بیش از آخر هفته, یک عضو ستاد از زندان نوجوان در بال قرمز و یک زندانی در Moose Lake (خانه به بیش از 1000 زندانی) آزمایش مثبت برای COVID-19. با توجه به وزارت اصلاحات هر دو در حال تجربه علائم خفیف و نیازی به بستری شدن در بیمارستان. از طریق پنج شنبه, توضیحات تست است 22 زندانیان; نتایج آزمون به صورت چهار زندانی دیگر هنوز در انتظار است.

“ما کار کرده اند به طور مستقیم با اپیدمیولوژی کارکنان از وزارت بهداشت برای
چند هفته به برنامه ریزی برای شناخته احتمال کارکنان و اهل بیت موارد COVID-19,”
DOC کمیسر پل Schnell در بیانیه ای گفت. “ما در حال بدست گرفتن تمام مراحل منطقی برای به حداقل رساندن گسترش با دولت تادیبی امکانات و ما در حال اجرای روش ها برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر پزشکی است.”

توضیحات ایمنی اقدامات شامل راه اندازی اضافی شستن دست ها-ایستگاه های تعلیق پزشکی copays به منظور تشویق زندانیان به دنبال بهداشت و درمان و تعلیق در فرد ملاقات است.

اصلاح افسران باید برای پاسخ به یک پرسش نامه در مورد سلامت خود را پس از گزارش کار از جمله این که آیا آنها می خواهم به سفر خارج از کشور دو هفته گذشته در تماس با هر کسی که “با COVID-19 یا [که] نمایش داده می شود علائم COVID-19” و اینکه آیا آنها می خواهم تجربه علائم خود را مانند سرفه یا تب.

“این همیشه یک سوال که اگر این امر رخ می دهد می گوید:” سارا دیویس از حقوق قانونی مرکز در پاسخ به تایید COVID-19 مورد در بال. “کمیسر Schnell بیانیه کاملا کافی و نتواند به اذعان خیلی نگرانی قابل توجهی برای حفاظت از ما جوانان آسیب پذیر.

“ما نیاز به دانستن اگر جوانان در بال قرمز معرض شده اند اگر هر یک در حال نشان دادن علائم و اگر چنین است چه اقداماتی شده است/گرفته شده است. اگر Red Wing است که جداسازی جوانان در سلول انفرادی و یا معادل آن به عنوان یک نتیجه است که عمیقا در مورد. سلول انفرادی برای جوانان شناخته شده است در سراسر جهان به عنوان بی رحمانه و غیر انسانی شکنجه.”

در نامه ای به زندانیان در هفته گذشته کمیساریای پل Schnell نوشت: “ما می دانیم که اجتماعی فاصله دشوار است در زندان است. اما ما بر این باورند که ممکن است.”

“درک می کنم که کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید که به سادگی در حال نزدیک کسی برای چند دقیقه ارائه حداقل خطر” او نوشت:, آموزش زندانیان به شستن دست های خود را و خود را پوشش سرفه و جلوگیری از به طور مستقیم عطسه ،

شهرهای دوقلو زندانی کارگران کمیته سازماندهی شده است دادخواست رژیم صهیونیستی است. تیم Walz کمیسر Schnell و مهاجرت محلی آداب و رسوم و اجرای زمینه به انتشار کم خطر زندانیان هستند که در سلامت فقیر سالمندان واجد شرایط برای آزادی کار و یا در زندان به علت نقض فنی. با توجه به یک 2019 شورای ایالتی مطالعه برخی از 3000 Minnesotans در حال پشت میله های زندان—هزینه دولت 125 میلیون دلار در سال—برای شکستن قوانین مشروط شدن و نه ارتکاب جدید جرم و جنایت است.

روز جمعه IWOC و دیگر فعالان جامعه—که باقی مانده است از هم جدا شده و به حدود 70 اتومبیل—بسیج خارج فرماندار عمارت به تحویل 800 امضا.

“ما فقط می توانیم دوش هر روز دیگر. که امن نیست و یا بهداشتی در این وضعیت یا قفل بودن در اتاق در تمام طول روز با یک هم اتاقی. آنها حتی ناکرده ما را به دوش اگر ما در دوره قاعدگی های فرد روز” یک زندانی در زندان زنان در شاکپی گفت: از طریق IWOC.

“آنها هنوز اعتراف جدید زندانیان از زندان شهرستان هر روز که غربالگری ویروس قرنطینه یا از ما موجود مجرم هنگامی که آنها می رسند به زندان است.”

روز دوشنبه دولت, عمومی, مدافع, ACLU مینه سوتا و دیگر گروه های به نام در فرماندار و مینه سوتا دیوان عالی کشور به اعلام برخی از نوع طرح اضطراری برای نوجوانان در زندانها به “فورا متوقف جدید پذیرش” برای نوجوانان و امکانات و همچنین به عنوان “بلافاصله پس از انتشار” کسانی که به دلیل در 90 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>